Unutma Beni - Fox Tv

nazlı uçtu:)
adalet kesin alır ipeği eminede gitgide deliriyo şerifide delirtiyo şerifte delirince teselliyi mehtapta arar artık:)

hikmett şeker muhabbeti süperdii yaa adam yanlışlıkla padişah macunu yedi puhahahah :)
nazanla rauf öpüşe öpüşe bi hal oldu :KK70: oha yaa hem de yavuzun evinde nermin bi bastı bunlarıı kızlarrr ayyyy "noluyo burda" dedi ya koptuum anamm normalde rauf kıvırırdı da işine gelmedi öküzün nermin dedi ki"nazan bu ne hal çabuk üstüne bişi al, raufa bakarak senin ne işin var burda hala konuşuoo bak defooooooooll ya nazan burası yavuzun evi ya gelen yavuz olsaydı nası yaparsın bole bişi aklım almıooo" yine dedi defool raufff diye. Sonra nazan dedi kii"abla yeter biz yetişkin insanlarız isteyerek birlikte oldum sana hesap verecek değilim. AYRICA sen kimi kimin evinden kovuyorsun. Nermin de dedi ki sen farkında olmayablrsn nazan ama burası benm yeğenimin yavuzun evi. Nazan da dedi ki "burası beniim oğlumun evii, yani benim evim kimin gideceğine kimin kalacağına ben karar veririrm" yani nermini direk kovdu, ama yuhh yanii ramazan ramazan bunlar öpüştü koklaştı nazanın jartiyeri filan hem de oturma odasındaki kanepede film mi gerçek mi ben anlamaadım kuran çarpsın öle bi sahneydi yaniii :KK70: nese sonra nermin dedi kii "ya ole mi nazan son sözün bu mu" işte orda kaldı. Yarını iple çekiyorum. Ayy az kalsın unutoyrdum hani raufla nazan öpüşürken nazan biraz geri durdu, rauf da"noluyo nazan" dedi. ışte nazan da ne biliyim bole falan. Sonra da rauf öküzü diyo ki nazana "aşkolsun nazan ne yani ben her önüne gelenle yatan bi adam mıyım" sen benim için değerlisin yuhhhh yalannnnnnnnaa bak yalana :KK70: amaa yanii aşkı memnuya taş çıkartırlardı, dediğim gibi film miydii gerçek miydii ben anlayamadım :KK70:

anaaaa kızlar acaba bunlar gerçekte sevgililer mii, olablr valaa :))

emine de gitti muska yaptrdıı şerife puhahahaha

asu sahte kimlk aldı coğrafya fakultesnde okuduğuna dairr

keşke nazanla raufu basan nermin değil de yavuz olsaydııı :'(

nazanı beğeniyorum benn ya güzel kadın harbiden bi de zayıflamış baya 5 kg gitti ben diyim sizee. Jartiyerde süper görünüoduu on numaraa :KK66:

Berrazeynep öyle bi anlatıyosun ki izlemiş kadar oldum valla :KK70: bugün kaçırmıştım kelimesi kelimesine anlatıyor burda helal olsun opuyorumnanaktan

ahh canlarım ne demek ne demek :) her zaman anlatmya devam edeceğim inşllh gerçi 28nde yüksk lisans programım başilıoo ama olsun :KK70: izlediğim zamanlarda sizlere yardımcı olacağım kadınlar kulubu mensuubuu olarak kızlar bu bölmde herşey hikayeydi gerçekten rauf nazan muhteşemdii, ten uyumu diye bişi varmışş gerçekten hissettim ben bunu izleyici olarak :KK70: onlar ne hissetmşlerdir siz düşünün puhahhaha ayhh iyce edepsizz oldumm hee :KK70:sositososito

Belli ettim son yazıdklarımla ama soyliim ben ilkay-ali muhabbetnden çok rauf nazan ilşkisine dikkat kesiliorm :KK70:

bu yazdıklarım emine-şerifciler için: Bu bölümde ne oldu? Şimdi emine oturma odasındaki kanepede duran yatağı topluodu. Şker hala geldi emine kızım dün gece burda mı yattın dedi. O da dedi ki yok halacım şerif dünkü tartışmadan sonra burda yattı, dedi. Şeker hala da ekledi kızım ben sana demedim mi şerif bu gitmez doktora diye ned iye üsteleyip duruyorsun bu konuyu. Sonra emine dedi ki şeker halaya halacım şerif yanıma sokulunca bi hoş oluyorum ne biliyim falan tam bole konuşurken hooooooooop şerif çıkagelmesin mi allaaaa kızılca kıyamet koptu sen bizim özelimizi nasıl anlatrsın da falan filan. Şeker hala da dedi ki oğlum ben yabancı mıyım? Şerif de çok güzel bi lafla noktaladı konuyu:"Hala kusura bakma bu bzm emnyle özelimiz,Bu konuda herkes yabancı" dedi. Sonracığıma şerif bi hışımla evden çıkınca şeker hala da emineyi tuttu kolundan kızım bu bole olmaz gel bi hocaya gidelm okutturalım seni dedi. Bunlar gittiler mi üfürükçüye. Kızlar ben orda çok kokrtum dedim kesin hoca kılıklı herif buna tecavüz filan edecek askıntı olacak allahtan korktuğum başıma gelmedi :KK70: Bi musaka yazıp yolladı bunları eve. Ondan sonra eve geldiler emine aldı muskayı yastığının altına koyuverdi. Bu muskayı da oyun oynarken özgür gördü oyuncak sandı oynamaya başladı. Sonra şerif eve kurabiyeleri almak için geldi pastahana için. Özgür nasılsın oğlum derken muskayı gördü kim verdi bunu sana annen mi dedi, özgür de yooo dedi. O sırada da şeker hala padişah macunu yapıo emineye :KK70: güç kuvvet olsun diye. Özgür bunları da gördü ve duydu: şeker hala o sırada şey diyodu hadi çıkalım da ilaç yarım saat kaynasın. Sonra hikmet baba kapıya yanaştı özgür oğlum burda napıosun dedi. O da hiiiç eminelye şeker hala ilaç yapıo dedi odasına gitti. Hikmet babanın da çok fena akarnı ağrıodu "ahh canm ablam kardeşini de nasıl düşünür bana ilaç yaptı" diyerek aslında emineye yağpılmış olan ilacı bi güzel yedi :KK70:

Padişah macunu bu 10dk da etkisini gösterdi. Ve nooldu tahmn edemezsnzzz :KK70: koptm yaaa şeker hala hikmet babayı cıbıldak karı resmlerine bakarken yakaladı puhahahhahhahah tuh edepsizzz yaşından başından utan diye azarladı koca adamı. Sonra hikmet babanın yüzünde kırmızı kırmıızı alerji çıkmaya başladı. Barbarosla şerif de geldi eve hikmet baba bu ne hal, işte ilacı içtkten sonra bole oldu. Eee baba ne ilacıymış bu işte bu diyerek kavanozu gösterdi. barbaros hemen anladı senii kart zampara diyee başladı gülmeye :KK70::KK70::KK70: şerif olanları öğrendi bunları emineyle şekr halanın yaptığını sinirlendi çıktı evden mehatapla birlkte yürümeye başladılar sonra bitti :KK70:

Belli ettim son yazıdklarımla ama soyliim ben ilkay-ali muhabbetnden çok rauf nazan ilşkisine dikkat kesiliorm :KK70:

bu yazdıklarım emine-şerifciler için: Bu bölümde ne oldu? Şimdi emine oturma odasındaki kanepede duran yatağı topluodu. Şker hala geldi emine kızım dün gece burda mı yattın dedi. O da dedi ki yok halacım şerif dünkü tartışmadan sonra burda yattı, dedi. Şeker hala da ekledi kızım ben sana demedim mi şerif bu gitmez doktora diye ned iye üsteleyip duruyorsun bu konuyu. Sonra emine dedi ki şeker halaya halacım şerif yanıma sokulunca bi hoş oluyorum ne biliyim falan tam bole konuşurken hooooooooop şerif çıkagelmesin mi allaaaa kızılca kıyamet koptu sen bizim özelimizi nasıl anlatrsın da falan filan. Şeker hala da dedi ki oğlum ben yabancı mıyım? Şerif de çok güzel bi lafla noktaladı konuyu:"Hala kusura bakma bu bzm emnyle özelimiz,Bu konuda herkes yabancı" dedi. Sonracığıma şerif bi hışımla evden çıkınca şeker hala da emineyi tuttu kolundan kızım bu bole olmaz gel bi hocaya gidelm okutturalım seni dedi. Bunlar gittiler mi üfürükçüye. Kızlar ben orda çok kokrtum dedim kesin hoca kılıklı herif buna tecavüz filan edecek askıntı olacak allahtan korktuğum başıma gelmedi :KK70: Bi musaka yazıp yolladı bunları eve. Ondan sonra eve geldiler emine aldı muskayı yastığının altına koyuverdi. Bu muskayı da oyun oynarken özgür gördü oyuncak sandı oynamaya başladı. Sonra şerif eve kurabiyeleri almak için geldi pastahana için. Özgür nasılsın oğlum derken muskayı gördü kim verdi bunu sana annen mi dedi, özgür de yooo dedi. O sırada da şeker hala padişah macunu yapıo emineye :KK70: güç kuvvet olsun diye. Özgür bunları da gördü ve duydu: şeker hala o sırada şey diyodu hadi çıkalım da ilaç yarım saat kaynasın. Sonra hikmet baba kapıya yanaştı özgür oğlum burda napıosun dedi. O da hiiiç eminelye şeker hala ilaç yapıo dedi odasına gitti. Hikmet babanın da çok fena akarnı ağrıodu "ahh canm ablam kardeşini de nasıl düşünür bana ilaç yaptı" diyerek aslında emineye yağpılmış olan ilacı bi güzel yedi :KK70:

Padişah macunu bu 10dk da etkisini gösterdi. Ve nooldu tahmn edemezsnzzz :KK70: koptm yaaa şeker hala hikmet babayı cıbıldak karı resmlerine bakarken yakaladı puhahahhahhahah tuh edepsizzz yaşından başından utan diye azarladı koca adamı. Sonra hikmet babanın yüzünde kırmızı kırmıızı alerji çıkmaya başladı. Barbarosla şerif de geldi eve hikmet baba bu ne hal, işte ilacı içtkten sonra bole oldu. Eee baba ne ilacıymış bu işte bu diyerek kavanozu gösterdi. barbaros hemen anladı senii kart zampara diyee başladı gülmeye :KK70::KK70::KK70: şerif olanları öğrendi bunları emineyle şekr halanın yaptığını sinirlendi çıktı evden mehatapla birlkte yürümeye başladılar sonra bitti :KK70:

delikafadulden sırnaşık şey sırnaşık şey sırnaşık şey

Aranıza bu gün katıldım.Ben emekliyim, evdeyim ve işim olmadığı sürece izlemeye çalışıyorum.Geçen hafta tatilde olduğum için izleyememiştim ama sağolsun berrazeynap öyle bir yazmış ki izlemiş kadar oldum.Ben dün Şerif'e çok ama çok sinir oldum, Emine'yi çok eziyor, daha doğrusu herkesi eziyor, Ali kıran baş kesen mübarek...Bu kızın bir problemi var, çözmeye çalışıyor, doktora gitmek yasak, hocaya gitmek yasak, nasıl çözecek bu kızcağız problemini?Hoca konusunu tasvip etmesem de Emine saf kız, inanırsa psikolojik olarak faydası olabilirdi, ama Şerif hareketleriyle işleri daha içinden çıkılmaz hale getiriyor, kocam bana öyle bağırsa ben de yatağına giremem.Napsın bu kız?Benim aklımın almadığı olay da çocuğun Ali'den çıkması ve Nazlı önceden hamile olduğu halde sanki onun da buna inanması, bu nasıl oldu hala kafam almadı, senaristler saçmaladı bence...

Hikmet Şerif'e parfüm sıkıyor çaktırmamaya çalışıyodu ya Şerif dur napıyosun gözüme girdi deyince çok güldüm ya çok masum söyledi :KK70: saçını kestirince Şerif azıcık tipi düzeldi ama saçları uzunken at hırsızı gibiydi uzatmasın bidahaa :1ninca:

kzılar kızlar kızlar bu bölümde ole bi hareket yoktu. Nermin nazana küstüü dün yaşananalardan sonra yüzüne bile bakmıyoor. Rauf da nazana akıl veriyor o sana kıyamaz mutlu olduğunu görünce ikna olacak filan fişman :KK70: adoş aliyi bi kenara çekti dedi ki bak oğlum bu iş bole gitmez git ipeği nüfusuna geçir, belki ilerde yanımıza da alırızz baban da hapisten çıkar mutlu mesut bi a,ile oluruz. ılkay bu laflara sinirlendi odasına gitti. Nazlı levente aniden evlen benimle ne istersen yaparm sana çok para veririrm filan dedi. Bu araada asu sürekli leventi arıyor ama ulaşamıyor. asu yavaştan levente açık olmaya başladı (kaçan kovalanır meselesi) :KK66:

levent başta nazlının teklifini reddeti ammaa nazlı yine sarhoş sarhoş alilerin kapısına dayanınca ve nazloı aniden biz leventle evleniorz çocğuma b baba lazım diyince levent şok oldu bence nazlının durumuna dayanamayıp kabul edecek evlenmeyi

Haaaa bu arada levent yine işten izin almış gitmemiş işe. Yaşar raufu aradı dedi bole bole levent bey yine yok ortalıkta, rauf da gitti yavuzun evine leventle konuşmak için bir de ne görsün nazlıyla levent baş başa kahvaltı ediyor. Hemen abilik damarı kabaran rauf duruma el koydu, nazlıya önerek "kızım senin çocuğun yok mu napıyorsun burda boş gezenin boş kalfası" dedi. Levente de geçmiş olsun baya hastaymışşsn işe gelemeyecek kadar dedi iğneleyici bi tavırla. Nazlı da abi benim bebeğime karışma dedi. Sonra rauf sakin sakin otururkene bi anda o kahvlatı sofrasınıı yerle bi etiii amaa benim ödüm patladı :KK70: anneem ona sinir yaaaaww nazlıyla levent de kokrudan altlarına kaçırır durumuna geldii. Nazlııııııı çocuğunun yanınaaaa diye bağırdı ondan sonra da levent şantiyeyeeeeeee. Nazlı hemen gitti, levent de ürkerek abi üstümü iki dkkada değişiim hemen geliyorum dedi :KK70: sonra raufta yine sinsi bi gülümseme, demek bu yoldan anlıyosunuz levent bey dedi :KK70:

ama hakkaten süper bi oyunculuktu yanii o duygu geçişlerini çok iyi yansıtabiliyor mithat erdemli (rauf). Bir de aynı şeyi asuman bora da (adalet) gördüm. Skinken pat diye öfke durumuna geçmek, gülümserken pat diye ağlar vaziyete gelmek bunlar gerçekten kabiliyet isteyen şeyler.

Emine kurşun döktürürken ordaki kadınlar dedi kii inşş kocana yanaşabilcen kızım işte o tam o sırada bunları hikmet baba ve barbaros duydu :S onlar da intertnetten baktılar afrodizyak kokuları sipariş ettiler :KK70: bu koku emine de hiç bi işe yaramadı ammaaa mehtabı çok etkiledi :KK70:

Bu bölümde başka bişi olmadı kızlarr :KK70:

amaa kaçtır bunu söyluormm bu nermin çok bunalmışş, ona acil bi meşgale bulmak lazım. Nazlı nazan ipek rauf derken kadına felç inecek sıkıntıdan :S buradan senaristlere sesleniorum nermine bi can yoldaşıı bulsanıızzz artıııkkk lüftenn vala diziye hareket gelir hee :KK70: Bir de ilkay ile ali yemeğe giderken straptez bi elbise giyi ya ilkay yakışmıştı bence :KK70: rauf ilkay arasında hala bi hareket yok action action actionn :KK70:

ya aslında selçuktandı ama işte kadrodan ayrılınca selçuk bole bişi yapmaya karar verdiler diziye action gelmesi için :KK70:

arkadaşım bir böLüm bu dizide oynamıştı bitek onun için seyretmiştm onun haricinde diziyi hiç seyretmedim..

kızlar bence levent nazlının evlenme teklifini kabul edecek raufa rağmen çunku ne biliim bence acıyoo nazlıyaa, bence bunlar evlencek ilk başta anlaşmalı evllik gibi bişi olcakk ama ateş barut nere kadar dimii :KK70: ondan sonra bunlar birbrlerini sevemye başlıycaklar gibime gelioo siz ne diosunuz??

bi de raufun bunu öğrendiğini düşünüün misal bunlar gizli gizli evlensee ondan sonra raufa gitselerr biz evlendk deselerr ooooo rauf köpürürr :KK70: zaten hep diyoo nazlının parasını yiyo diyeee

mehtapla şerifin halini hiç beenmiorm eski sevgiliden dost olmaz :KK66:

şu adalete gıcık olmaya başladım bende kaynana mağduru biri olarak ilkayı sevmememe rağmen çok ileri gittiğini düşünüyorum,hem bence ali bian önce ilkayla başka bi evde oturmalı dizi işte insanı gıcık eden ne varsa oluyo,şerifle mehtap bu gidişle yeniden yakınlaşacaklar eminede aciz kadınlara döndü ne şerifmiş ama paylaşılamayan erkek!!

X