Umutsuzum

umutsuzbbw

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2024
22
-3
40
Merhaba ben 3 yillik evliyim.Biribirimizi cok severek evlendik ama karari cok hizli aldik.Ben memleketime.gittigimde eşim alkol.alinca bazen duramiyor ve baska kadinlarla chat yapiyor neden diorum neden? Kafam gidio yalnizken sensizken hersey bozuluyor diyor.Kimseye dokunmadigini biliyorum chat yaparken bile kadinlar esimden daha acik sacik yaziyorlar.Ama ne olursa olsun gonderilen fotograflari ve mesajlari affedemiyorum ve unutamiyorum.Psikoloğa gitti 3 seans simdi maddi durumlar yuzunden tekrar gitmek icin beklemek zorunda.Cok zor ve sorunlu gunler atlattik ne zaman gitsem beni almaya geliyor geri getiriyor sozler veriyor ta ki tekrar icene kadar...Ama icince ben yanindaysam chat yapmiyor ama ben omur boyu onun basinda bekleyemem ki bu zaten cok incitici bir his...Beni istedigini biliyorum ama artik bana yaklasinca ya da istedigini belli edincediye aglamaya basliyorum o da uzuluyor.Ama o kadar cok yalan konustu ki hersey yalan geliyor artik...Yabanci bir yerde yasiyorum ve danisabilecegim kimse yok deneyimi olan arkadaslar fikirlerinize cok ihtiyacim var.Artik cok zor durumdayim esimi seviyorum ama affedemiyorum.Cunku aldatmak sadece dokunmakla olmuyor ve ben buraya herseyimi sehrimi ulkemi birakarak sadece onun icin geldim (( umarim mesajimi gorursunuz simdiden tesekkur ederim.

Ayrılıp, kendinize yeni bir hayat kurun.

Siz direkt sizi aldatmasını affediyorsunuz, alkol alan her evli erkek hemen gidip başka kadınlarla chatleşmiyor. Suçu alkole atmasın. Bu böyle sürer gider, ya ayrılacaksınız ya da bunu böyle kabul edip sineye çekecekseniz. Sineye çekecekseniz kurcalamayın da görüp psikolojiniz bozulmasın.

Duyduğum en saçma sarhoş vakası. Bahane etmiş siz de inanmissiniz.

Boşan

Deneyimli arkadaslardan fikir istemissiniz ama boyle bir deneyimim yok. Siz boyle bir sey yapsaniz sizi psikologa yonlendirir mi?

Benimde psikoloğa ihtiyacim var ama.yasadigim yerde ayni dili konusani bulmak.bile zor cunku cok kucuk bir yer birde calisip para kazanmam kimsenin eline bakmamam gerek ama.once buranin dilini ogrenmem gerekiyordu. Mesajlariniz onerileriniz icin cok tesekur ederim.Hayir ilgilenmese o kadar icten aglamasa yalvarmasa tamam dicem istemiyor alkollu alkolsuz bitmis hisleri diyecegim ama inanin gorseniz dersiniz ki bu da ne demek simdi ? Bu daha cok insanin psikolojisini bozuyor. Keske sunu da yapsamiydim dememek icin bekledim hep ama geri donunce de ne yapacagimi bilmiyorum annemi de yakin bir zamanda kaybettim hersey o kadar ustuste geldi ki ben nereye ait oldugumu bile bilmiyorum Herkese çare bulan ben o.kadar guclu ben simdi yaprak gibi sallaniyorum saclarim bembeyaz oldu o.kadar araftayim.ki ...

Cocugunuz yok sanırım..Memleketinize donseniz düzen kuramazmisiniz.Yani hem yalani çok demişsiniz,hem alkol olayi,mesaj ile bile olsa başka kadınlar da var isin içinde..Affedemiyorum da diyorsunuz.Şimdi gidemiyorsaniz cocuk olsa hiç gidemeyeceksiniz..Ve inanın değmiyor yazık değil mi size? Bir yetişkin olarak herkes kendi tercihini yaşıyor..Sizi çok sevse uzdugunu bile bile bunları yaşatmaz ki.

O kadar haklisiniz ki... o kadar sordum ki bu soruyu kendime ! Yok cocuk bu ortama.dunyaya getiremem diye dusundum.Cunku ilk sorunu bizr ailesi yasatti hemde annemi yeni kaynettigimi bile bile Ustelik benim adima borclar da var ama yalan yok hepsini duzenli oduyor ama ben gidince takip edemeyebilirim ve bunlari yalniz odeyemem bu yastan sonra da babam.hadi ode hayatta demem...Belki duzen kurabilirim ulkemde ama bu kadar travmadan sonra baslayabilecegimi sanmiorum...Bazi arkadaslarimda bu kadar cektin heba etme 1 yil calis dilini iyice gelistir hic degilse oturum hakkini al cektiklerine değsin diyorlar belki haklilar.Baska ev tutmayi dusundum burada o kadar pahali ki hayatta altindan kalkilmaz cok iyi kazancin olmasi gerek esyalarimi bile Turkiye ye getirmek cok zor... Heryer kapali gibi hersey ustume gelio gibi ben sorunuzu esime de sordum seviosan niye yaptin ?Inan bilmiyorum nolur gitme diye hungur hungur aglio gozumun icine bakio hani ilgilenmese evet yaptim pisman degilim sevmiyorum dese daha kolay olacak benim.icin... Doktoru da şalteri kapanio dedi o ne dedim ya onceden yasadigi kopuk hayattan kalma psikolojik bozukluklar ki bunlara sahidim 1 yil dayanmakta bilmiorum yaşım desen 40 bastan baslamak icin hissettigim yaş 70 ama mesajiniz o kadar hissettiklerimi yansitti ki hergun onlarca soru soruyorum fikir ariorum en son burasi geldi aklima... el elden ustundur belki dusunemedigim bir fikir bir care diye...

Yazık etme kendine lütfen

Yazık etme kendine lütfen
Cok tesekkur ederim mesajiniza ama Işte ne yapayim konu sadece bu da degil bazi arkadaslara cevabimda yazdim her taraftan cok iyi dusunmem gerekiyor ama ben dusunemeyecek kadar yorgun hissediyorum.Gitmek bile cok zor burdan her anlamda esyalardan tutunda emeklerimi cope atmaya varana kadar kaldi ki ben bekarken erkek arkadasim boyle bir hata yapsa aninda silerim ben bile sasiriorum sabrima ama iste bir gun patlayacak bu sabir Allah korusun

Tabii ki hüngür hüngür ağlar.

Hazır tüm bunları çeken,yutan birini bulmuş neden gitmenizi istesin ki?

Tabii ki hüngür hüngür ağlar.

Hazır tüm bunları çeken,yutan birini bulmuş neden gitmenizi istesin ki?
Bir gun bu yuttugunu zannettigi kadin da ayaga kalkacak elbet kalkacak...O gun cok baska olacak zaten su an bile ne kadar uzak oldugumu goruyor kahroluyor olsun da... kadin olarak baska ayaga kalkmaktan baska sansimiz yok sadece bir yil mi hemen mi bunun kararini detayli dusunup vermem gerekiyor.

Bence sizde gayet nasıl bir karaktere sahip olduğunun ve asla değişmeyeceğinin farkındasınız. Buna rağmen affediyorsanız ne yazık ki geleceğinizi net bir şekilde fragmanını izliyorsunuz ve kabul ediyorsunuz demektir. Hiç mi tiksinmiyorsunuz böyle birinden? Aşıkta olsanız soğumanız, tiksinmeniz lazım.

Evet haklisiniz tiksinmek lazim ama mantikli da olmak lazim herkes tabiki ne yasadigini nelere katlandigini neleri cope atmayi goze alabilecegini kendi bilebilir... Fragman boyutu gecti benim icin ben filmi oynuyorum ama finali de var bunun...

Eşiniz kuduz mu neden alkol aldığında duramıyor? Chat muhabbetinde bile kadınların yazmış olduğu mesajlar daha abartılı eşime kıyasla diyerek eşinizi aklamaya çalışıyorsunuz. Eşiniz yüzünden 3 kere psikoloğa gidiyorsunuz ama sizi o götürdüğü için onun iyi olduğunu düşünüyorsunuz. Birini hastanelik edip geçmiş olsuna gitmek gibi. Alkol alıyorum aklım gidiyor sen yokken ne demek ya sevgi sadece gözün gördüğü kadarı ile mi sınırlı yani bu kadar mı basit? Kendinize yazık etmeyin böyle bir adamla nasıl bir yol izleyeceğim derseniz bir kere ASLA çocuk yapmayın biraz daha beklemeniz gerekecek öfke kırgınlık ile hareket etmeyin gerekiyorsa kendinizi toparlayana kadar rol kesin sonra kendi yolunuza bakın o da rahat rahat chatleşsin siz de bir pislikten kurtulmuş olursunuz

Eee iyi ya işte.

Oturup planlamanızı yapın.

Hayatınızı çizin.

Boşanmak zor ama bence bu kötü adamla beraber yaşamak çok daha zor.

Evet haklisiniz tiksinmek lazim ama mantikli da olmak lazim herkes tabiki ne yasadigini nelere katlandigini neleri cope atmayi goze alabilecegini kendi bilebilir... Fragman boyutu gecti benim icin ben filmi oynuyorum ama finali de var bunun...
Sadece çok üzüleceğinizi bilin diye söylüyorum. Eşinizin alkolik olması zaten sıkıntılı ama sizi aldatıyor olması ne yazık ki finalde mutlu sonu getirmiyor. Ama umudum var diyorsanız da yapacak bir şey yok.

Psikoloğa giden eşim ben degilim ki... Duzelmek icin caba sarfediyor diye su anda burdayim ve vermem gereken riskli kararlarla ilgili buradayim..Dediginiz gibi rol kesin guzel cumle rol de herkese oturmuyor ki vakti gelince kurtulmak dilegiyle sabrediyorum mesela ona olan acimam ve sevgim bitsin diye dua ediyorum cunku ben sevgim bitince tekrar sevmem isinmam...Once ona acimaktan uzulmekten kurtulmaliyim sevgisiz bir aile de neredeyse tek basina buyumus bir insan... Dilerim o kendi bende kendim icin kurtulurum.Tesekkur ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…