umutlarını kaybetmeyen nisan ayında hamiş olmak isteyenler

kızlaaaaaaaaaaaaaaaar hamileyiiiiiiiiiiiiim rabbim nasip etti bana dr gittim bugün kan testinde belli oldu hepinize dua ediyorum inş hayırlısıyla rabbim görmek nasip eder hepinize teşekkür ederim

Canım tebrikkkkleer gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsin barısı başımıza inşallahhhhh hopaaaaateytey::teytey:

kızlar bende gittim saçlarımı boyattım kestirdim süslendim :roflol: sarı ve belime kadardı sıkıldım çikolata kahve yaptırdım bide katlı kestirdim kocişin ağzı açık kaldı :roflol: bencede süper oldu. akşama koyarım albüme resimleri ehuehuehu :roflol: seviyorum kuaförleri yahuuu haydi hop hop :teytey:

zeynepcim tebrikler canım benim allah tamamına erdirsin işallah
yupii kızlar hamileler tek tek geliyor

kızlar herkese teşekkür ederim rabbim herkese nasip etsin bence en önemli şey namazlarda dua etmek rabbim çevirmiyor inşallah. akıntım yok zeynepcim bnimde hep aklıma o takılıyordu neden akıntım yok diye normalmiki olmaması

kızlar mesaj atan herkese teşekkür ederim inşallah problem çıkmadan bebeğimin kendinide görürüm ve dünyaya getiririm

zeynepcim ben de tebrik ederim. ne kadar zamandır deniyorsun. benim reglim on gün geçmişti ki bu akşam regl oldum. neler yaptın anlatır mısın lütfen?

nurgülnur arkadaşım adetimin yedinci günü klomen kullandım bir hafta sonra 19 mm yumurta oldu çatlşatma iğnesi oldum 21 gün geçti adet olmayınca evde test yaptım silik çıktı dr gittim kan testinde çıktı

geçen sene şubattan beri bu listeleri takip ederim.ama benim sonuç hep aynı.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun arkadaşlar

kizlar umutlu deilim bu ay sali gunu regl gunum ve,bugun karnimda adet olacakmis gibi agrilar var ve karnim acayip sisdi,belliki adetim gelecek ,halbuku bayagida umitliydim:çok üzgünüm:

belli olmaz canım bu işler hamilelik belitileriyla benziyor biliyorsun adet olcakmış gibi oluyor ama olmuyı-rsun sen şimdiden umutsuzluğa kapılma

kizlar umutlu deilim bu ay sali gunu regl gunum ve,bugun karnimda adet olacakmis gibi agrilar var ve karnim acayip sisdi,belliki adetim gelecek ,halbuku bayagida umitliydim:çok üzgünüm:

canım,benimde yarın ya da salı günü. karnımda bi hareketlilik var adet olacakmışım gibi. umarım bu liste uğurlu gelir de bu ay son bekleyişim olur! nası bekleyecem iki gün daha bilemiyorum. umutlanmak istemiyorum ama, yapamıyorum:KK43:

liste nerelerde bu arada,son sayfalarda görünmüyor pek?

benimde rgl günüm salı ama hiçbir belirti yok normalde hamile kalmış olsan bile yine adet olcakmış gibi ağrılar oluyor bu normal belkide şuanda bebişiniz yerleşiyor ne dersiniz :emir_bebek:

arkadaşlar bugün adetimi 4 gün geçti çok heycanlıyım yarın sabah test yapıcam benim için dua edin

X