Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

inş bebegim inş :)hamişleirn duası kabul olurmuş..
bu ay hamile deilsem senden baya tüyo alcam başıı agrıtcam ona göre:)
genelde hamile oldugunu ögrenenler buraları terketip unuutyorlar sende öle olma emi

ağrıt canım seve seve cevap veririm ben sana...
ne demek unutup gitmek yaa aşk olsun...
burdayım hep ben

slm kızlar adetime en az 5 en fazlada 9günüm var ama 4gün önce pıhtı düştü ve ara sıra lekelenmem oluyor hala bu ne şimdi bi fikriniz varmı

hadi yaaaaaaa ama bence sevinmelisin bak gecen ay düşük olmuş ve hemen hamile kalmışsınnn :)
2 aylık olana kdr kimseye söleme ondan sonra sölersin ...
valla çok sveindim dua et bana ve isteyen herkese:)

oflucum bu senin ugurun...
sen ne nasipliymişsin maşallah
eşimde çok mutlu
ama korkuyoz bat 2 gün geçti acaba tutunma olayı offffffffff düşünmek bile istemiyorum

slm kızlar adetime en az 5 en fazlada 9günüm var ama 4gün önce pıhtı düştü ve ara sıra lekelenmem oluyor hala bu ne şimdi bi fikriniz varmı

selam canımmm...
İnşallah yerleşmeden kaynaklanıyordur... :)))
hayırlı haber verirsin İNŞALLAH....

selam canımmm...
İnşallah yerleşmeden kaynaklanıyordur... :)))
hayırlı haber verirsin İNŞALLAH....

ay canım ya öylemidir bilemiyorumki 4gündür lekelenme oluyor ama daha en az 1hafta var adeime oluyormuymuş böyle bişe

oflucum bu senin ugurun...
sen ne nasipliymişsin maşallah
eşimde çok mutlu
ama korkuyoz bat 2 gün geçti acaba tutunma olayı offffffffff düşünmek bile istemiyorum

oyy canım benim çok teşekkür ederim...
kötü düşünme canım yaa...
kan testi yaptır da için rahatlasın...
bende yarın sonucumu alıcam...
2 gün önce verdim maşallah da zaten artmıştır şimdiye değer İNŞALLAHH

ne güzel söylemişsin canım ya olucakmı ogünlerde gelecekmi 10 ay oldu artık deli oldum inan beklemekte

canımmmm olcak tabi.. bebegin seni sen bebegini bekliyorsun. o da annesine ne kadar özlemle kavuşmayı bekliyor.
canım bak sana bir kaç tüyo vereyim gerçi bende çok çömezim ama yinede kendi çapımda anlatayım.
canım her ilişkiden sonra eşim bacaklarımı havaya kaldırdı tuttu. öyle kaldırdıki gülmekten ölüyorduk boynumu kıracan diyodum
bide canım ben hemen banyo yapmadım. 12 saat sonra banyo yaptım gerçi çok günahmiş ama allahım affetsin inşallah.
bide biz çok sık yapmadık.
inşallah canım haberlerini bekliyorum

ay canım ya öylemidir bilemiyorumki 4gündür lekelenme oluyor ama daha en az 1hafta var adeime oluyormuymuş böyle bişe

olabiliyomuş tabiki... :)
yerleşme kanaması diyolar...
umarım öyledir...
her şey gönlünce olur inşallah

canım en kısa zamanda darısı başınıza. çok mutlu oldum siz böyle deyince..

mutlu ol tabiki canım benim Allah kucağına almayıda nasip etsin inşallah bende hamile kalırsam 3 ay söylemicem kimseye bitek sizlere söylicemmmm

evet canım senin deger artmıştır.

kızım benimle demek...
sende kızın dedin içine mi doğdu :)))
bende öpüyorummm çoook

ben öyle hissetim.bu sene çevremde hamile olan herkes kız bebek bekliyor.sen de onlardan birisin gibi geldi bana:)sağlıklı olsunda gerisi boş di mi aslında.maksat muhabbet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…