Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ben öyle hissetim.bu sene çevremde hamile olan herkes kız bebek bekliyor.sen de onlardan birisin gibi geldi bana:)sağlıklı olsunda gerisi boş di mi aslında.maksat muhabbet

tabikiii maksat muhabbbetttttttt

hadi yaaaaaaa ama bence sevinmelisin bak gecen ay düşük olmuş ve hemen hamile kalmışsınnn :)
2 aylık olana kdr kimseye söleme ondan sonra sölersin ...
valla çok sveindim dua et bana ve isteyen herkese:)

canım geçen ay arkadaşlara anlattım.inanki millet sadece kıskanıyo çekemiyo. düşük yaptım. insan bi teselli eder üzülme der.hiç yardımcı olan olmadı.
hani ben bi ara hararet basıyo diyodum ya. komşuya söyledim bana 2 gündür hararet basıyo dedim. ne dese begenirsin?
menepozamı giriyon yoksa demezmiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....
nasıl üzüldüm...
insan hamilemisin falan der...
bu sefer kesinse eger kimseye söylemicem dediğin gibi.

hatunlarım ya kafama bişeyler takılıyo demin kocakarı yöntemlerinden çamaşır suyunu denedim köpürdü fena belim ağrıyo sağ tarafım azcıkın batıyo demin peynir yedim çok fena içim kalktı canım acayip bişeyler istiyo ama ne bilmiyorum bol bol rüya görüyorum hemde her gece donuyorum tir tir titrediğimi hissediyorum ateşim sürekli 36.6 bazen 37.2 değerlerde gidip geliyo üstelik pıhtılaşmam var bat da 2 aralık falan olması lasım napıyım ben peki((((((((((erken gebelik kan dışında nasıl öğrenebilirim yada aranızda böyle şeyler yaşayan oldumu yada abartıyomuyum

ay canım benim ya gözlerim doldu okurken nedense rabbim isteyn dileyen herkese versin içindede bizlere

sen kan testı yaptırdın mı cnm

canım benzer şeyler ben yaşıyorum benimde en geç 2 aralık ama tam 10 ayda neredeyse 4-5 defa belirtilere bakarak bu defa kesin hamileyim dedim ama hep fiyaskoydu şuan yine ciddi belirtilerim var ama tecrübelerime dayanarak acaba bile demek istemiyorum:)

ağrıt canım seve seve cevap veririm ben sana...
ne demek unutup gitmek yaa aşk olsun...
burdayım hep ben

insanlar garip kuzummm..
böle bşy de kıskanılmazki cnm.. sen hamileysen seni ilgilendirir ben bunun neyini kıskanayımki garip geliyor..menepoza kadının kendi giriyor heralde belirtilerini bildigine göre..cahil insanla muahbbet etmiyceksin valla insanı sinri ediyorlar... banada kısırmısın diyen oldu.. biride yapamıyosanız ögretelim dedii...
anlatsam bitmez inan sırf milete inat dogurasmvar o dereceye getirdiler..

canım nasıl yüklicem resmi çektim

konuya cevap ver kısmında altta eklenti ekle diyo...
oraya girr sonra dosyadan yükle diye bişey var... bilgisayarından seççç upload diye bişey var ona tıkla sonra aşağı tarafa inecek resim...
içeriğe ekle de sonra da bitti ye tıkla bu kadar :)

en yakınımdakiler bile beceremiyo bunlar falan dedi...
hiç aldırış etmedim..
ne takcam ya banane....
onların demesiyle becebiliyosam ben bu işi artık bilemiyorum
saçma sapan konuşuyolar iştee

ben diğer ikisindede aynı şeyleri yaşadım bu seferde kaybetmekten korktuğum için abartıyorum sanırım bi ses sürekli acabamı diyoda duymalımıyım bilmiyorrum çünkü benim iğne vurulmam gerekiyo kaygılarım büyük de rabbim cümlemize hayırlısını nasip etsin

canımmmm yükledim oldumu acaba

Eklentiler

• $DSCF4500.jpg
    52,2 KB · Görüntüleme: 54
en yakınımdakiler bile beceremiyo bunlar falan dedi...
hiç aldırış etmedim..
ne takcam ya banane....
onların demesiyle becebiliyosam ben bu işi artık bilemiyorum
saçma sapan konuşuyolar iştee

çok sinir oluyorum çok ilk duydugum zaman başımda aşagı kaynar sular indi böle diyen adama nediyeceksin anlarmı bi laftan sözden.. anlıycak olsa inan cvp verirdimm..
eşim bıktı sorulardan yokmu daha bşylerden... düşünmüyoruz erteledik bisüre diyor adamcagız.. bende çok ayıp bu konular beni ilgilendirir hoşlanmıyorum çocukta olursa haberiniz olur zaten diyorum.. böle dedikleirm bidaha dönüp bişy soramıyorlar..

aYYY SORMA CANIM YA HEP ÖYLE OLUR ZATEN... BENİM KOMŞUDA HAMİLE BENDEN Bİ AY SONRA HAMİLE KALMIŞTI ŞİMDİ İLK DENEMEMİZDE OLDU DEYİP GEZİYOR DİĞERLERİDE ACIYAN GÖZLERLE BAKIYOR OLUR SENİNDE DİYOLAR... BİDE ÇOCUKLARI VAR HEPSİNİN SENİN YOK YA İŞTE ANLAMAZSIN DİYE KONUŞUYOLAR BENDE SÖYLEMİCEM KİMSEYE 3 AY BOYUNCA HELE Bİ HAMİLE KALAYIMDA

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…