Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ayy saol nası içimi rahatlattın canım öle..hayırla,sağlıkla kavuş bebeğine.. inşallah bende kalp atışlarını duyarım. benm bi boş gebeliğim var 8ay önce oyüzden korkuyorum,,alttanda baktrmak istemiyorum zarar vermekten okdar korkuyorm ki.. senin kaç haftalık canım

Alttan bakmak bebeğine milim zarar vermiyormuş. Herkes bu önyargı ve eşlerinin izin vermemesi dolayısıyla 6-7 hafta olana kadar sıkıntı yaşıyorlar.
Ben 8+5 haftalığım.
5. haftada keseyi görme için ve 3 gün evvel kalp atışlarını duymak için baktık miniminiciğimize şükürler olsun herşey normal.
Korkma ilişkiye girmiyor musunuz :KK53:
Ultrason aleti acı yok bişi yok. Hem bebişi erkenden görebilmenin kesin çözümü:KK66:
Bundan sonra artık hep karından bakacak...
İlk 2 muayene sadece vajinal ultrason.

Allahım sağlık versin gerisi hikaye. Ve herşey Allah'tan. Rabbim ömür yazdıysa balkondan aşağı atlasam bile bende bebeğimde yaşarız ama yazmadıysa eğer istersen sadece uzan yat hikaye.. Rabbim hayırlısını versin önce bunu kabullenmemiz gerekiyor. Ve maalesef sakınan göze çöp batıyor. Rahat olmamız gerek...

slm kızlar
benim normalde 13 aralıkta adet olmam gerekliydi. dün kahverengimsi 2-3 damla kan geldi. ama hala adet olmadım. ayrıca göğsüm bu ay çok ağrıyo. bu ay prolaktin hormonu yüksekliği nedeniyle dostinex içtim. acaba onun yüzündemi adetim geçikti yoksa hamilemiyim. lütfen cevap verebilirmisiniz.

slm kızlar
benim normalde 13 aralıkta adet olmam gerekliydi. dün kahverengimsi 2-3 damla kan geldi. ama hala adet olmadım. ayrıca göğsüm bu ay çok ağrıyo. bu ay prolaktin hormonu yüksekliği nedeniyle dostinex içtim. acaba onun yüzündemi adetim geçikti yoksa hamilemiyim. lütfen cevap verebilirmisiniz.

güzelim adetin geçeli 3 gün olmuş... mutlaka test yap. hastaneye gidemiyorsan bile idrar testi yap. kahverengi akıntı devam etmediğinine göre yerleşme kanaması olabilir.
kanama devam etseydi adet oldun diyebilirdik. ama bu durumda bence hamilesin
normalde gecikiyormuydu canım

yoo canım bi önceki gebeliğim dış değil boş gebelikti. rahim içinde kese oluştu, kese içinde bebek oluşmadı

canım üzülme oldumu. bende 2 düşük yaptım. boş gebelik mi??? onu duymamaıştım... kese var bebek yok.
offff çok korkuyorum...

güzelim adetin geçeli 3 gün olmuş... mutlaka test yap. hastaneye gidemiyorsan bile idrar testi yap. kahverengi akıntı devam etmediğinine göre yerleşme kanaması olabilir.
kanama devam etseydi adet oldun diyebilirdik. ama bu durumda bence hamilesin
normalde gecikiyormuydu canım

yok canım normalde geçikmiyodu. günü gününe oluyodum. ama bugünde akıntım oldu kahverengimsi kan gibi hastaneye de gidemiyorum. gerçi ben şubatta hamile kalmıştım o zamanda böyle bir şey olmuştu. ama bu sefer farklı çünkü dostinex diye bir ilaç kullandım bu ay prolaktin için. teste gelince eşim yemin ettirdi 1 haftayı geçmeden yapmayacan diye geçen aylar adetime bir iki kala test yapıyodum sonuç negatif olunca çok üzüldüm. ağlama krizine girdim. yemin psikolojim bozuldu...

yok canım normalde geçikmiyodu. günü gününe oluyodum. ama bugünde akıntım oldu kahverengimsi kan gibi hastaneye de gidemiyorum. gerçi ben şubatta hamile kalmıştım o zamanda böyle bir şey olmuştu. ama bu sefer farklı çünkü dostinex diye bir ilaç kullandım bu ay prolaktin için. teste gelince eşim yemin ettirdi 1 haftayı geçmeden yapmayacan diye geçen aylar adetime bir iki kala test yapıyodum sonuç negatif olunca çok üzüldüm. ağlama krizine girdim. yemin psikolojim bozuldu...

seni çok iyi anlıyorum... aslında en güzelini yapıyorsun. biz dayanamayıp test yapıyoruz ondan sonra olan oluyo.. üzülüyoruz...
o zaman 4 günün kaldı teste :) haydi hayırlısı... mutlaka yaz tatlım

canım üzülme oldumu. bende 2 düşük yaptım. boş gebelik mi??? onu duymamaıştım... kese var bebek yok.
offff çok korkuyorum...

slm canım nasılsın çoktandır konuşamıyoruz nasıl gidiyor hayat senin bat nezamandı pek takibedemedim durumlar nasıl

slm canım nasılsın çoktandır konuşamıyoruz nasıl gidiyor hayat senin bat nezamandı pek takibedemedim durumlar nasıl

iyyiym cnım iyi olmaya çalışıyorum... çalışmalar başladı bakalım artık... sen nasulsın neler yapıyorsun

seni çok iyi anlıyorum... aslında en güzelini yapıyorsun. biz dayanamayıp test yapıyoruz ondan sonra olan oluyo.. üzülüyoruz...

valla dün dayanamaıyp arkadaşımda bir test yaptım 2-3 dak bekledim ikinci çizgi yoktu ama arkadaşım baktı gene üzülmeye başladım hemen testi çöpe attı. hatta doktorumu bile aradım işte doktorum 5 gün geçikti test yaptım negatif dedim. doktor bana bu normal bir şey değil dedi. müsaait bir zamanda randevu alın gelin dedi.eşimi aradım eşim pazaretesi akşama randevu aldı.

aradan 2-3 saar geçti ben im aklın testeydi acaba biraz daha mı bekleseydin diye yemin sana çöpü karıştırdım ve testi buldum ya çok hafif bir ikinci çizgi var acaba hamilemiyim.diye içimde bir umut doldu.
eşim yarın kan testi yaptıralım dedi o zaman yani bugün için. ay sabahı zor ettim birazdan gitcez. Dua edin arkadaşlar.. hakkımızda hayırlısı...

slm canım bugün kan testi yaptım. 116 çıktı 2 gün sonra gene gitcm iki katına çıkması gerkiyomuş bu değer. bakalım hayırlısı.. ama ultrasonla bir şey görünmedi ondan biraz endişeliyim.

canım aynı durum bende 3 aydır oluyo.3 aydır gecikiyo hemde 3 gün normalde bu gün olmam gerekti yine olmadı yinemi 3 gün gecikecek diyorum :)) hayırlısı arkadaş vücudun hazırlanıyordur diyor ama bilmiyorum :)

slm kızlar bende kasım ayından umutluyum
en son kasımın 14ünde oldum bu sefer hiçbir şey takmadan 2 3 günde bir ilişkiye girerek umursamadan değerlendirdim bütün bi ayı
hesaplamadım bile birdaha ne zaman olcam yumurtlama günüm ne zaman herşeyi akışına bıraktım 2 gün önce farkettim oda adet belirtilerimden dolayı ama şuan itibariyle 3 gün gecikmiş bulunuyor adetim.
şöylede belirtilerim var özellikle belim çok ağrıyor incinmiş gibi kasıklarımda sağlı sollu ara ara sancı var devamlı olmasada şeffaf akıntım var ağzımın hiç tadı yok iştahım yok normalde çok iştahlıyımdır :KK9:
gögüslerim şişti fakat ağrı sızı yok sadece ucları acıyor o kadar.
şimdi bunlar adet belirtileride olabilir ancak bel ağrısı gebelik belirtisi olabilirmi çünkü ben şimdiye kadar hiç bel ağrısı çekmedim ağır birşeyde kaldırmadım üşütme gibide değil öyle olsa bütün sırtım ağrırdı sadece kalçamın üstü belim kopuyor.

canım benimde hiç şaşmazdı iki aydır hep 3gün gecikiyor ama 3. gün oluyorum bu ayda bu gün olmamam gerekiyodu.ama olmadım yine bakalım beklicem.ümitlenme çok üzülüyosun bekleyipte olmayınca

kızlar bu tpice giren yok yeni topic açtım ordan devam edelim...
yorgunluklara umutsuzluklara rağmen anne olmak isteyenler...
beklerizz :KK1:

slm canım bugün kan testi yaptım. 116 çıktı 2 gün sonra gene gitcm iki katına çıkması gerkiyomuş bu değer. bakalım hayırlısı.. ama ultrasonla bir şey görünmedi ondan biraz endişeliyim.

canım kan testi yaptırdınmı? nasılsın seni çok merak ediyorum. dün nete giremedim. naptın

Kızlar hepinize bol şans diliyorum. Ben polikistik over hastasıyım. Kasım sonu gibi bat tarihim.
Klomen tedavisi görüyorum.

X