Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflucum nasılsın ? neler hissediyosun nasıl gidiyor heycan dorukta mı valla biz yarını bekliyoz senden en kesin en güzel haberi almak içinnn :)

neyse az kalmış canım senin bata zaten geçince hemen yaparsın alırız güzel haberlerini inşallah

inş be tatlım çok istiyorumda bakalım adet dönemimden farklı olarak bi tatlı krizine girerdim her ay şimdi tuz manyağı oldum :) bide yumurtalıklarımda batmalar kasılmalar oluyo tek umudum bu belirtiler işte canım bakalım 4 gün sonra belli olcak nasipse

oflucum nasılsın ? neler hissediyosun nasıl gidiyor heycan dorukta mı valla biz yarını bekliyoz senden en kesin en güzel haberi almak içinnn :)

kızlar pek iyi değilim...
midem bulanıyo
ağzımda bi tat var hiç gitmiyo
çok kötü bi tat...
ara ara kasıklarımda ağrılar oluyo...
:26::26:

oflucum tekrardan tebrik ediorum senş.. Allah tamamına erdirsin inşallah ..:107: bişe sorcam sana sen bu hayıt suyunu içmeye ne zaman başladın. yani adetin bittikten ne kadar süre sonra.. ve ne kadar süre içtin..

oflu ve jour sizleri tebrik ediyorum.ne kadar mutlu olduğunuzu tahmin edebiliyorum.allahım sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin.bize de dua edin hamilenin duası kabul olurmuş.bu arada ben 5 gün klomen içtim.günde 3 adet.bugün 5. gün.yarın doktora gideceğim.yumoşlara bakacak.bu aydan da hiç ümidim yok ya.belki öğremenler günü hediyesi niyetine güzel haberler alırım yumuşlarımdan:)

oflucum tekrardan tebrik ediorum senş.. Allah tamamına erdirsin inşallah ..:107: bişe sorcam sana sen bu hayıt suyunu içmeye ne zaman başladın. yani adetin bittikten ne kadar süre sonra.. ve ne kadar süre içtin..

çok sağol canım...
AMİN... İNŞALLAH KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜNLERİ DE GÖRÜRÜM
adetim bitmemişti 5. 6. gün falan bitmesine yakın başlamıştım işte..
yumurtlama sonuna kadar içmiştim..
ama dedğim gibi 10-15 gün arası bişey içtim..

kızlar pek iyi değilim...
midem bulanıyo
ağzımda bi tat var hiç gitmiyo
çok kötü bi tat...
ara ara kasıklarımda ağrılar oluyo...
:26::26:

böyle pas tadı gibi mi canım ? yerleşiyo bebiş ağrılar ondandır artık bebişin için katlacaksın bu zorluklara tatlım

inş canım allah gönlüne göre versin yarın güzel haberler verirsin bizlerede inş

ayyyy yerim seni ben eşi gelmedende yatamazmış:):)
yatamam tabii :))
bizimki şimdiden baba triplerine girdi...
kızım diye seviyo

canım çok sağol....
RABBİM SİZLERE DE VERSİN İNŞALLAH...
hep dua ediyorum ben...
İNŞallah yarın hayırlı haber alırsın :))

DUALARIMDASINIZZZZZZZ

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…