Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

amin canımm.teşekkür ederim.sen de yorma sakın kendini ev işi falan yapma sakın.boşver biraz da kirleniversin evin.keyfini çıkar hamişliğin.

oflu bşy sorcam cnm benim 3gündür sürekli başım agrıyo biden geçiyo sonra yine başlıyo özellikle ögleleyin akşam üstünde kdr hep agrıyor.. bidee acaip gaz var yafffff deli olcam :)Sende varmı bunlarr:)

benim eşimde kız hastası yaa tabi bende:) allah herkesin gönlüne göre versin... tatlım mide bulantısı normal zaten ... ağız tadında genelde metal tadı gibi bişe olurmuş sanki dilinde demir varmış gibi oda hamilelikten ee tabi kasık ağrısı da bebekten dolayı :):) ee annesi olacak o kadar yerleşmeye çalışıyo miniğin

amin canımm.teşekkür ederim.sen de yorma sakın kendini ev işi falan yapma sakın.boşver biraz da kirleniversin evin.keyfini çıkar hamişliğin.

YOK CANIM YA Bİ YEMEK YAPIYORUM Bİ BULAŞIK YERLEŞTİRİYOM MAKİNAYA Bİ DE YATAĞIMI TOPLUYOM O KADAR
BENİMKİDE YAPMA DİYO ZATEN BEN YAPARIM DİYO
DÜN AKŞAM AYIPTIR SÖYLEMESİ GİTMİŞ ÇİKOLATA ALMIŞ..
CANIM ÇEKERMİŞ BELKİ DİYE ZORLA YEDİRDİ

UFF KESİNLEŞSE ARTIK YAA

olmaz mı ya 1 haftadan beri baş ağrısı çekiyorum...
Ayıptır söylemesi bide aşırı gaz var yaa uffff

kızlar bugun test yaptım.. 2 çizgi çıktı. ama ikinci çizgi biraz silik. çok mutlu oldum allaha çok şükür.

HELE BENİM EŞİMİ GÖRSENNN...
KIZ MANYAĞI...
AMA YİNE DE SAĞLIKLI OLSUN DA DİYO...
ŞİMDİDEN ÇOK HEVESLİİ...
RABBİM KUCAĞIMZA ALMAYA NASİP EDER İNŞALLAHHH

olmaz mı ya 1 haftadan beri baş ağrısı çekiyorum...
Ayıptır söylemesi bide aşırı gaz var yaa uffff

bendede normalde he gaz olu adetime yakın ama başık böle agrımamıştı.. idrar testim negatif olsa bile adet olana dr azda olsa umut var sanırm

merak etme kızın seninle:) valla en güzelini yapıyorsun.aslında güzelinden ziyade doğrusunu yapıyorsun.öptüm seni yanaklarından taze anne:)

kızlar bugun test yaptım.. 2 çizgi çıktı. ama ikinci çizgi biraz silik. çok mutlu oldum allaha çok şükür.

Ayy hadi inşallaaaahh.. ne kadar güzel yaa hamişlerimiz çoğalıyooorr.. Çok süper çok sevindim çoookk.. Allah bize de nasip eder inşallah en hayırlı zamanda..

merak etme kızın seninle:) valla en güzelini yapıyorsun.aslında güzelinden ziyade doğrusunu yapıyorsun.öptüm seni yanaklarından taze anne:)

kızım benimle demek...
sende kızın dedin içine mi doğdu :)))
bende öpüyorummm çoook

oooooo süper hadi cnm hayırlı ugurlu olsun rabbi sgalıkla dogurmay nasip etsin darısı bize inş:)

canım inanki sevinemedim. keseyi görmeden kesinleşmiyo. geçen ay tutunamadı düştü. ama yinede çok şükür. çok saolun kızlar beni çok mutlu ettiniz
inanaın sizden başka kimse bilmiyo
geçen ay arkadaşlara anlattım kimse bana yardımcı olmadı.
bu sefer kimseye söylemicem

yaa üzülmeeee İnşallah bebeğin seninledir....

inş bebegim inş :)hamişleirn duası kabul olurmuş..
bu ay hamile deilsem senden baya tüyo alcam başıı agrıtcam ona göre:)
genelde hamile oldugunu ögrenenler buraları terketip unuutyorlar sende öle olma emi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…