Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Canım senin kan testi sonucu geldi mi merakla OFLUYU ve seni bekliyoruz.:26:

tatlım ben sancım var die doktora gittim alttan muayene etti hiç bişeyin yok bi sorun yok dedi kan testi yaptı negatif çıktı ama döllenme 10 günden daha erken bi sürede olmuş olabilir dedi o zaman çıkmıyomuş kan testinde adetin gecikirse gel bidaha yapalım dedi bekliyorum işte

kan testi sonucunu bekleyenler jour la oflu tatlım belki karıştırdın beni sen:)

slm kızlar.bende 10 aydır bebek istiyorum ama nasip olmadı.prolaktn yüksekliği var bende.dostinex kullandım düştü. hapı bıraktığımdada yükselme oldu.geçen ay soğan kürü yaptım.bu ayda forumdaki arkadaşlardan hayıt hapı agnucastonu duyup onu aldım ve kullandım.ayrıca meryem suresini okuyorum.bat a 2 gün var ama adet olacağım belli. çünkü göğüs ağrılarım hafiflemeye başladı.adet olcağım zaman ağrı geçer.allahım hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin tüm isteyenlere ve bana

selamm kızlarr Oflu canımmm güzel anneee yarın teyze olduğumuuu haber ver mutlakaameraktan çatlarım yoksaaa canım benim mucizen geliyor inşallah....

selam canımm :))
hayıt tohumunu içtim bu ay bende de vardı prl yüksekliği...
10-15 gün içtim işte..
işe yaradı sanırım ŞÜKÜR...
inşallah gelmez kırmızıların :))
test yaptın mı :26:

selamm kızlarr Oflu canımmm güzel anneee yarın teyze olduğumuuu haber ver mutlakaameraktan çatlarım yoksaaa canım benim mucizen geliyor inşallah....

seLAm canım Hoşgeldin....
inşallah haber vericem canım İNŞALLaH....
bu arada test 548. sayfada bak bakalım

OFLU saat kaçta alcaksın tatlım sonucu
öğleden sonra alıcam canım biraz da işim var mağazaya uğrucam 4 gibi gelirim eve heralde :)

kapı gibiii ikinci çizgi işte hemde öbüründen daha koyuuu meryem suresinin faziletide olabilirr .Yaşasın teyze oluyoruummmmmmmmyarında doğrulandımı bu iş tamamdır

canım valla kan sonucunu almadan inanamıcam sanırım ben :)))
İNŞALLAH TEYZE OLACAKSINIZZZ İNŞALLAH
EVET kesinlikle MERYEM SURESinin FAZiletine inanıyorum son 5 günüm kaldı bitirmeme...
Rabbimin izniyle bitiririm İNŞALLAHH....
DARISI İSTEYEN HERKESE İNŞALLAHHHHHHHHH

test yapmadımcnm. artık o kadar alıştım ki test çizgiye yapmıycam bir daha günüm geçmeden.sanırım yarın alyormuşsun sonucunu.inşallah bebeğin seninledir.senin prl kaçtı cnm?

test yapmadımcnm. artık o kadar alıştım ki test çizgiye yapmıycam bir daha günüm geçmeden.sanırım yarın alyormuşsun sonucunu.inşallah bebeğin seninledir.senin prl kaçtı cnm?

bekle o zaman bikaç gün daha...
evet canım hayırsıyla yarın alıcam sonucumu
prl en yüksek 40 çıkmıştı...
en son da 28 falandı...

kan testi sonucunu bekleyenler jour la oflu tatlım belki karıştırdın beni sen:)

Evet canım karıştırmış olabilirim.Ama senin de batını beklediğini biliyorum.İnş sende hamilesindir:)

canım ya babam bana kıyafet bişeyler almış da ...
birini değiştircem o yüzden geç gelicem biraz :)
merak etmeyin negatif de olsa haber vericem

tamam tatlım bnm ... oflu banada dua et yaa 4 günüm kaldı eğer adet olursam çok morelim bozulacak yine

bozma moralini ama...
ben hep kendimi en kötüsüne alıştırdım...
hakkında hayırlısı olsun İNŞALLH..

amin bebeğim yaaaa allahtan bi iki hamiş arkadaşlarımız çıkıyo aramızdan da moralimiz düzeliyo bi nebzede olsa bu arada tatlım sen hayıt suyu mu yoksa hapını mı kullandın

amin bebeğim yaaaa allahtan bi iki hamiş arkadaşlarımız çıkıyo aramızdan da moralimiz düzeliyo bi nebzede olsa bu arada tatlım sen hayıt suyu mu yoksa hapını mı kullandın

aktardab hayıt tohumunu aldım...
sabah akşam çay gibi demleyip içtim..
tadı kötü ama şifa niyetine işte

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…