Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

oflu hayırlı olsun kanda test yaptınmı kesinleştimi inşallah birde canım bişi soracam idrarın ne renkti acıkmı koyumu nasıl

sağol canım yarın gidicem kana...
kesin değil daha...
sabah idrarlarım koyu ve kokulu oluyo genelde...
bu sabah test yaparken farkettimm :KK25::KK25::KK25:

kızlar ya bi diğer topikte meryem suresini duydum biliyomusunuz böyle bişey

Ayy ne çok isterdim :KK56::KK56:
Siz başbaşa yiyin kocişle :KK76: Yanında çayda varmııı :KK52:
yaparız tatlım evde çay mı yokkk :))

hım inşallah avr gibi bakalım hayırlısı kaç yıllık evlisin canım

hayırlısı canım...
1.5 yıllık evliyim...
bitane kimyasalım var
o gün bugündür bekliyorum..
RABBİM herkese NASİP ETSİN İNŞALLAH:...:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar ya bi diğer topikte meryem suresini duydum biliyomusunuz böyle bişey

burda da konuşuldu..
ben okuyorum onu...
çocuk sahibi olmak isteyenler okuyor..
41 gün boyunca okuyacaksın..
hiç bırakmadan...

:)) araştır googlede bebek için meryem suresi diye çıkar karşına... :)

kızlar yarın sabah erkenden kana gidicem..
o yüzden çook uykum var ve uyucamm...
dua etmeyi unutmayın olur mu...
sizleri seviyorumm..
kendinize çok iyi bakın..
dualarımdasınızz.....
hayırlı gecelerrrrrrrrrrrrrr :KK31::KK31::KK54::KK54::KK54:

orjinalllllllll

canım sende baksana testimeeeeeeeeee
silikde olsa ikinci çizgi var yarın kana gidiyorum....
483. sayfada.... :)))

bana dua edin ne olur çok korkuyorum yaa
ya idrar yanlışsa :KK14:

burda da konuşuldu..
ben okuyorum onu...
çocuk sahibi olmak isteyenler okuyor..
41 gün boyunca okuyacaksın..
hiç bırakmadan...

:)) araştır googlede bebek için meryem suresi diye çıkar karşına... :)

evet meryem suresi cocukiçin okunur hergün oku

tşk ederim kızlar rabbim hepimizin gönlüne göre versin inş bu konuyu araştırıyorum hemen sağlıckla kalın

orjinalllllllll

canım sende baksana testimeeeeeeeeee
silikde olsa ikinci çizgi var yarın kana gidiyorum....
483. sayfada.... :)))

bana dua edin ne olur çok korkuyorum yaa
ya idrar yanlışsa :KK14:

offlu ne yanlışı rabbim daha iyisini bilir ama bana sorarsan hamilesin canım bildiğin belli 2. çizgi hadi inş bakalım :nazar:

slm kızlar 2 gündür giremiyordum nete günüm vardı misafrlik olayı yani ama çok merak ediyorum yeni hamileler varmı oflu sanırım pzt. test yapıcam diyordun ne oldu yaptınmı ay güzel haber ver canım tabi öncelikle hayırlı haber

benim işim belli olmaz :))
eğer eşim halvet isterse bu gece sabaha test yapmam...
salı yaparım...
ama olmazsa yarın yapmayı düşünüyorum :KK1::KK1:

ay canım bişey dikkatimi çekti şimdi şey yapınca sabahında test yapılmıyormu ben yapıyorum ne olurmuşki yani dogrumu çıkmıyormuş

canım adet belirtilerine çok benziyor ben tamam geliyor adetim derken bebişim geldi benim belirtilerimde aşırı kasık ağrısı vardı eğilip kalkamıyordum rahim kasılıyor gibi oldu nefes alamıyordum göğüslerim çok ağrıdı hergün 1 hafta önceden sabah midem bulandı hatta çıkarmak üzereydim ve hergün rüya gördüm inşallah sende hamişsindir:KK16:

canım bişe sorucam rüya gördüm demişsin bunu hep duyuyorum ne demek bu rüya yani ne tarz rüyalar

offf işten geldim anca geçebildim bilgisayar başına :KK43: her şeyi böyle geriden takip etmek çok kötü oluyor ya :KK43: bir gün sırf muhabbetin içinde olabilmek için erkenden kalkıp uykusuz gideceğim işe :)))
kızlar benim için de dua edin nolur. 6 gün kaldı... testler çekmecede, yapmamak için tutuyorum kendimi, belirtileri de takmamaya çalışıyorum, biraz azaldı gibiler zaten, kendim mi uyduruyorum acaba yaaa. bir an önce belli olsa keşke, olup olmadığını bilsem yeter... beklemek çok zooor :KK43: önceden 1 sene çocuk yapmam diyordum eşime, bu kadar hevesleneceğimi hiç tahmin etmemiştim :KK43: ama içimden bir his olmadı diyor :KK43:

canım bişe sorucam rüya gördüm demişsin bunu hep duyuyorum ne demek bu rüya yani ne tarz rüyalar

genelde hep dayımı gördüm sarılıp ağlıyoruz sonra yengemin kucağında sarışın bir çocuk vardı öyle çok seviyordumki yiyip bitirecektim valla bir gecede birkaç rüya gördüğümde oldu hepsini hatırlamıyorum ama annemle telde konuşurken ne çok rüya görüyorsun sen ya demişti:KK1:

Kızlar bişey sorucam..biraz önce lavaboya gittim kan geldi adet kanı gibi koyu değildi biraz aktı ve kesildi pet koydum yarım saat sonra gittim tekrar bişey yok... Ateşimi ölçtüm 36.8 çıktı.. Benim adetim çok ağrılı olur duramam yani...bir gün öncedenn hafif karın ağrılarım başlardı..artı daha 23 gün oldu nolmalde bu hafta c.tesi yada pazar olması gerekiyordı:KK25::KK25:
Ne kanaması olabilir bu????:KK31::KK31::KK17::KK17:

X