Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

4 yada 5 güne geliyor cnm c.tesi şiperiş vermiştim perşembe geldi haftasonu girdi araya belki haftaiçi3 güne gelir cnm

Canım merhabalar.. Nasılsın.. Ben de alayım diyorum bu ay o testten.. Ovulasyon testinden memnun musun.. Bı de gebelik testi kaset test mı yoksa kağıt ibi olanlarda mı..İnşallah kullandığımız son testler olur bu ay:KK6::KK6:

ay kızlar ayakta duramıyorum çok uykum var aşırı yorgunum sanki...
ben yatsam mı ?
yarın erken kalkıcam da :KK43:

İyi geceler canım.. Hadi yat sen dinlen.. Yarın yogun bı gun bekliyo ne de olsa.. Hayırlı haberlerle gelirsin insallaaaaaah...

ALLAH RAZI OLSUN canım benim....
görünüyo baya baya dimi..
bazen hayal gibi görüyorum...
AMİN İNŞallah RABBİM herkese NASİP ettsin...
bu ay bebeğin gelecek ben öyle hissediyorumm :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

inşallah arkadaşım darısı sağlıkla bana ve benim gibi bekleyen herkesin başına :emir_bebek:

İyi geceler canım.. Hadi yat sen dinlen.. Yarın yogun bı gun bekliyo ne de olsa.. Hayırlı haberlerle gelirsin insallaaaaaah...
sağol canım....
İnşallah canım benim çok sağolll....
inşallah arkadaşım darısı sağlıkla bana ve benim gibi bekleyen herkesin başına :emir_bebek:
İNşallah darısı sizlere olsun..... :)))
en kısa zamanda...

oflucum az önce ateşim 35.8 cıktı nedir bu sence

canım şimdi değil sabah ölç 6-8 arası...

sağol canım....
İnşallah canım benim çok sağolll....

İNşallah darısı sizlere olsun..... :)))
en kısa zamanda...

canım şimdi değil sabah ölç 6-8 arası...

tamam cnm peki bata 1 gun kala teste cıkarmı sen nezamn yapmıstın yapıyım mı bnde

Canım merhabalar.. Nasılsın.. Ben de alayım diyorum bu ay o testten.. Ovulasyon testinden memnun musun.. Bı de gebelik testi kaset test mı yoksa kağıt ibi olanlarda mı..İnşallah kullandığımız son testler olur bu ay:KK6::KK6:

iyiyim cnm sğl sen nasılsın al cnm al memnunmusun derken bende ilk bu ay aldım bugunde çift çizgiyi gördüm bebiş olursa memnunuyıtem belli olur:KK1::KK1: kaset test gebelık testi gecmısı okumuşsun dediğim markayı burdan önerdıler hemde cok uygun fiyatı cnm inşalah son olur cnm sen kırmızıları gördun siparişi ver ancak gelir

4 yada 5 güne geliyor cnm c.tesi şiperiş vermiştim perşembe geldi haftasonu girdi araya belki haftaiçi3 güne gelir cnm

sağol canım bende verdim azönce sipariş... bende ilk defa denicem bakalım ovulasyon testini belki bu sefer olur :):emir_bebek:

iyi geceler kızlarrr napıyosunuzzzz???? bu ovulasyon testlerini ne sıklıkla yapmak gerekiyor bilenler anlatabilirmi lütfennn:KK16:

nişamlımla sürtünme gibi bir ilişki yaşadık1.10.2011 de adetim oldu 15.10.2011 kanamam oldu ilk önce kahverengi sonra adet olurmu gibi kanama ve 5 gün sürdü doktora gittim acilde kan testi yaptı beta değeri 6.7 çıktı hamilelik pozitif dedi 20.10.2011 idrar testi yaptım negatif çıktı kadın doğum doktoruna gittim hamililik testi yapmadı ultarasonla baktı tertemiz için enfeksiyondanda ara kanamam olmuş dedi ve normalde 2.11.2011 adet olmam gerekirken 8.11.2011 normal adetimi oldum karnımda sanki şişkinlik var gibi sizce hamile olma olasılığım varmı içim rahat etmiyor adet olmam ve tam bir ilişki yaşamamış olmam hamile olmadığımı kesin olarak gösterir mi lütfen bilen birisi yardım etsin

iyi geceler kızlarrr napıyosunuzzzz???? bu ovulasyon testlerini ne sıklıkla yapmak gerekiyor bilenler anlatabilirmi lütfennn:KK16:

cnm 20 adet o ovulasyon testi adetin bittikten sonra başla ben öle yaptım hem anlamış olursun ilk defa denediğimiz için ne zaman yumurtladığımız bilmediğimizden garanti olsun hergun ilk idrarla yapma daha sonra sıvı içmeden 2 saat bekle ve yap ben garanti olsun die 3 saate yakın bekliyorum hayırlısı olsun cnm

şimdilik çıkıyorum bi sorun olursa yaz ben gece gelcem cvp veririm cnm bol bol kaynatın byee :KK70::KK70:

cnm 20 adet o ovulasyon testi adetin bittikten sonra başla ben öle yaptım hem anlamış olursun ilk defa denediğimiz için ne zaman yumurtladığımız bilmediğimizden garanti olsun hergun ilk idrarla yapma daha sonra sıvı içmeden 2 saat bekle ve yap ben garanti olsun die 3 saate yakın bekliyorum hayırlısı olsun cnm

sağol canım gelsinde bi testlerim başlayayım :) ii geceler sanada canım

nişamlımla sürtünme gibi bir ilişki yaşadık1.10.2011 de adetim oldu 15.10.2011 kanamam oldu ilk önce kahverengi sonra adet olurmu gibi kanama ve 5 gün sürdü doktora gittim acilde kan testi yaptı beta değeri 6.7 çıktı hamilelik pozitif dedi 20.10.2011 idrar testi yaptım negatif çıktı kadın doğum doktoruna gittim hamililik testi yapmadı ultarasonla baktı tertemiz için enfeksiyondanda ara kanamam olmuş dedi ve normalde 2.11.2011 adet olmam gerekirken 8.11.2011 normal adetimi oldum karnımda sanki şişkinlik var gibi sizce hamile olma olasılığım varmı içim rahat etmiyor adet olmam ve tam bir ilişki yaşamamış olmam hamile olmadığımı kesin olarak gösterir mi lütfen bilen birisi yardım etsin

değer 6.7 çıktı demişsin. gebelik gözüküyo.
sonra tekrar kanda baktırdın mı ??
ama adet oldum da demişsin...
büyük ihtimal hamile değilsin.
stresten gecikmiş.
ama yine emin olmak istiyosan kanda baktır..
kesinleşmiş olur..
bu tür cinsel temaslardan kaçının...
tavsiye :))

herkes gitti mi ??
yatcaktım ama karnımın aç olduğunu farkettim.
kocişe dedim melemen yap..
mırın kırın etmeden yapıyo
bende takılıyom :KK1::KK1:

herkes gitti mi ??
yatcaktım ama karnımın aç olduğunu farkettim.
kocişe dedim melemen yap..
mırın kırın etmeden yapıyo
bende takılıyom :KK1::KK1:

Ben yatmadım ama canımı melemen çektirdin ): :KK56:

Son düzenleme:
X