Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar bnm sat 30 kasım bnm yumurtlaama dnemini geçirmş olmm lazım ama az akıntım oluo nden acaba ynmi yumurtluorumki

Canım senin adetin ayın kaçında başLadı? 25 kasım yumurtLama günüm diyorsun benimde öyLe.. 9 AraLık bat, seninde öyLe =) Benim 2 gün önce bitti adetim hayırLısı bakaLım:KK6:

14 Kasımda başladı yarın da bitiyo hesaplayıcı da 25 Kasım yumurtlama günü diyo 9 aralıkta bat aynı yani :KK52::KK52:

Offf hamilelik düşüncesi ve belirsizlik beni öldürecek günlerde gemiyor....
çok heycanlıyım ben ya .....:KK6::KK6:
Vakit geçiremiyorum...... Kızlarrrrrrrrrr :KK5::26::26:
Düşünmedende edemiyorum aklımdan hiç çıkmıyorki zaten :18::18:

14 Kasımda başladı yarın da bitiyo hesaplayıcı da 25 Kasım yumurtlama günü diyo 9 aralıkta bat aynı yani :KK52::KK52:
Hııımmmmmm benimde 11 kasımda başLadı 16 Kasımda bitti bu ay bende herkes gibi umud ediyorum inşaALLAH oLur :KK16: BakaLım ne gibi değişikLikLer oLucak, aynı tarihLerde oLduğumuz için senin takipcinim canım merakLa bekLiyorum AraLık ayı sonuçLarını :21:
AraLık 20 eşimin doğum günü inşaALLAH ona güzeL bir hediye verebiLirim :KK17:

Hııımmmmmm benimde 11 kasımda başLadı 16 Kasımda bitti bu ay bende herkes gibi umud ediyorum inşaALLAH oLur :KK16: BakaLım ne gibi değişikLikLer oLucak, aynı tarihLerde oLduğumuz için senin takipcinim canım merakLa bekLiyorum AraLık ayı sonuçLarını :21:
AraLık 20 eşimin doğum günü inşaALLAH ona güzeL bir hediye verebiLirim :KK17:

BATTAŞIM BENİM :KK3::KK3: inşallah canım birbirimiz takip edelim

kesintisiz hergün burdayım:):):)grmedğim gün yokk calışmalara bugece son wercem 20.güne kadar dewm edin diolar:):)bnmde 20.gün bnm soruma cvpp wercek kmse yokmuuuuu yawww...

belki kızacaksınız biliyorum ama bir sigara molası vermem gerekiyo tekrar gelince görüşürüz :KK54::KK54::KK54:

selam arkadaşlar benimde sat 11 kasım 2 gün oldu reglim biteli ya nasip artık umudumuz aralık ayı allah isteyen herkese nasip etsin anneliği bat 11 aralık listenize eklerseniz sevinirim belki şans banada bulaşır :KK54:

selam arkadaşlar benimde sat 11 kasım 2 gün oldu reglim biteli ya nasip artık umudumuz aralık ayı allah isteyen herkese nasip etsin anneliği bat 11 aralık listenize eklerseniz sevinirim belki şans banada bulaşır :KK54:

GünLerimiz aynı canım, inşaALLAH 11 araLıkta geLmez kırmızıLar ve o müjdeLi haberi aLırız sendende :KK16:

iki gnden beri içmedim duu bakim içiyim koyıyım aygaza:)

Afiyet oLsuun yarasınnn :KK76::KK16::KK16:

daha çok öğrenecek şeyim var demek ki :) yahu ben hiç bişi bilmiyormuşum neler öğreniyorum :KK52:

ya aynen cnm bende pek bilmiyorum cocuk düşünmeye başladık öğrendik yumurtlama zamanı ovulasyon testi vsss eee bu dpo ne oluyomuş ne işe yarıyor öğrenicek bişey mi :KK70:::KK70:D

X