Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hoşbulduk canım.... :))
inşallah bebekler yerleşiyordur :)):nazar::nazar::nazar:
demin ateşimi ölçtüm 36.3 çıktı :KK53:

canım ya o ates sayılmaz kı sabah olması lazım benım sabah 37 cıktıgında gun ıcınde 36 ya kadar dusmustu :) hadi bakalım o sızıda yerlesmeden kaynaklıdır inşallah :)

ama bende öyle bişi de yok ki.. reglim hala sürüyo Allah nasip ederse yarın biticek neden olur acaba o ağrı bi bilginiz var mı

adet döneminde normaldir o zaman o ağrılar canım...
inşallah bu ay hayırlı haberler verirsin..

adet döneminde normaldir o zaman o ağrılar canım...
inşallah bu ay hayırlı haberler verirsin..

bilmem içimdeki sesi dinliyorum ve o bana bu ay hamile kalacağımı söylüyo Allahım isteyen herkese sonra da bana versin inşallah

canım ya o ates sayılmaz kı sabah olması lazım benım sabah 37 cıktıgında gun ıcınde 36 ya kadar dusmustu :) hadi bakalım o sızıda yerlesmeden kaynaklıdır inşallah :)

öylesine ölçtüm zaten :KK1::KK1::KK1:
bakalım inşallah.....
ilk gebeliğim aklıma geldi de öyle bi ağrı çekmiştim kasıklarımda...
ona benzettim..
hayırlısı olur inşallah :nazar:

benim 3 gündür her sabah aynı aate yataktan çıkmadan ölçüyorum kılzar 36,3 nasıl sizce

slm kızlar nasılsınız newarch tatlım senın yarın batın varmı belirti falan test ne zaman yapcan

ayy... canımmm benimmm..inan insan burda destek görünce daha cok umutlu oluyor.. tesekkur ederım düsündügün icin..:KK16:

evet tatlım yarın benim bat.. bi kaç gün öncesine kadar kasıklarım agrıyordu ama dün ve bugun yok.. yani açıkcası hic bi belirti yok.. yarın test yapmayı dusunmuyorum(tabi dayanabilirsem).. cünkü pazar'a sarkabilir.. ama yarın gelmesse pazar sabahı yaparım kesin artık..
Allahım bu mubarek günde tüm bekleyenleri sevindirsin insallah..
sen naptın.. basladınızmı çalışmalara:KK17:galiba sıkı tutman gereken bi donemdesın sen su an dimi..

selam kızlaaaar, bu sabah yazılanları tek tek okuyamadım işe gideceğim şimdi acelem var :KK43: gece geldiğimde bakarım artık. inşallah güzel haberler vardır :)

ayy... canımmm benimmm..inan insan burda destek görünce daha cok umutlu oluyor.. tesekkur ederım düsündügün icin..:KK16:

evet tatlım yarın benim bat.. bi kaç gün öncesine kadar kasıklarım agrıyordu ama dün ve bugun yok.. yani açıkcası hic bi belirti yok.. yarın test yapmayı dusunmuyorum(tabi dayanabilirsem).. cünkü pazar'a sarkabilir.. ama yarın gelmesse pazar sabahı yaparım kesin artık..
Allahım bu mubarek günde tüm bekleyenleri sevindirsin insallah..
sen naptın.. basladınızmı çalışmalara:KK17:galiba sıkı tutman gereken bi donemdesın sen su an dimi..

sölemi ayıp başladık cnm :KK70::KK70:::KK17: tmm pazar kalkıp ilk işim bakmak olcak cnm inşallah bebişin seninledir de bi hamiş duasıda senden alırız cnm zaten belirtilere takma hiç birbirini tutmuyor cnm dualarım seninle

ben çok istiyorum senin hamileyiiimmm diye bağırışlarını duymayı inşallah hamilesindir canım:KK49::KK49:
ayy canım benim saol
ALLAH RAZI OLSUN... :))
cümlemiz inşallah hamileyiz diye bağırırız :)))
ay hadi inşallahhhhhhhhhhh yaa:))))))))ayağını güzel sürü de biz de peşinden gelelim :)
İnşALLAH canım :))
bu topic inşallah hepimize uğur getirir...
bebeğim dur yaww cok yıpratıyorsun sen ayın her batına yakın yapıyosun yapma tatlım beklıcez görcezz cnm
heycandan duramıyorum resmen yaa :))
biliyorum umutlanıp üzülmemi istemiyosunuz ama...
6 gün kaldı ölcem heyecandan :)))
İNŞALLAH HAMİLESİNDİR....:nazar:

iNŞALLAH CANIMMM İNŞALLAHHHHHH:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar şimdi sorum şu :

regl dönemim yarın bitiyo ve son 4 gündür ateşimi ölçüyorum satım 9 aralık ve ateş durumum söyle
adetin 1.günü 36,0, adetin 2.günü 35,6, adetin 3.günü 35,8, adetin 4.günü 35,9

bu durumda yani yarından itibaren ne yapmam gerekiyo bi yardımcı olun azcık tüyo verin ovulasyon günüm hesaplayıcılarda 25 kasımı gösteriyo ben hangi günlerde ilişkiye gireyim napayım bi yardım edin :26::26:

Canım senin adetin ayın kaçında başLadı? 25 kasım yumurtLama günüm diyorsun benimde öyLe.. 9 AraLık bat, seninde öyLe =) Benim 2 gün önce bitti adetim hayırLısı bakaLım:KK6:

X