Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar şimdi sorum şu :

regl dönemim yarın bitiyo ve son 4 gündür ateşimi ölçüyorum satım 9 aralık ve ateş durumum söyle
adetin 1.günü 36,0, adetin 2.günü 35,6, adetin 3.günü 35,8, adetin 4.günü 35,9

bu durumda yani yarından itibaren ne yapmam gerekiyo bi yardımcı olun azcık tüyo verin ovulasyon günüm hesaplayıcılarda 25 kasımı gösteriyo ben hangi günlerde ilişkiye gireyim napayım bi yardım edin :26::26:

canım adet bıtımındenıtıbaren gun asırı ılıskıye gır bırde akıntılarını kontorl et yumurta akı kıvamında oldugunda mutlaka beraber ol esınle ama tabıı soyleme kendısıne bebek ıcın olacagını cılveserek beraber ol ban bu ay bu sekılde yaptım kendımde dusunmedım bebek dıye beraberken :) buarada ateısnı olcmeye devam et..arada yaz sana yorum yaparım :)

kızlar şimdi sorum şu :

regl dönemim yarın bitiyo ve son 4 gündür ateşimi ölçüyorum satım 9 aralık ve ateş durumum söyle
adetin 1.günü 36,0, adetin 2.günü 35,6, adetin 3.günü 35,8, adetin 4.günü 35,9

bu durumda yani yarından itibaren ne yapmam gerekiyo bi yardımcı olun azcık tüyo verin ovulasyon günüm hesaplayıcılarda 25 kasımı gösteriyo ben hangi günlerde ilişkiye gireyim napayım bi yardım edin :26::26:

adetinin 10-20 gün aralarını düzneli ililişki yap riske atma cnm:)yani senin bugun ovulasyonda 10 . günün ve bugun başla... doktorum 10-18 arasında düzenli yap demişti ben 10-20 arası diyorum sana riske atmamak için:)

canım adet bıtımındenıtıbaren gun asırı ılıskıye gır bırde akıntılarını kontorl et yumurta akı kıvamında oldugunda mutlaka beraber ol esınle ama tabıı soyleme kendısıne bebek ıcın olacagını cılveserek beraber ol ban bu ay bu sekılde yaptım kendımde dusunmedım bebek dıye beraberken :) buarada ateısnı olcmeye devam et..arada yaz sana yorum yaparım :)

canım benim teşekkür ederim de ben şu ateşe göre sabah ilişkisi oluyor ya onu bu ay denemek istiyorum biz hiç sabah bişi yapmayız yani valla bunları yazarkende insan utanmıyo diil ama napalım herkes aynı sey için yazıyor burda dimi (züğürt tesellisi veriyorum kendime)

canım 4 günde çok erken ama yinede sen bilirsin.boşuna moralini bozma bence:26:

cok erken biliyorum bekliycem zaten işten çıkıp eczaneye zor gideirm hava soguk pazartesi alıp yapayım en iyisi.. bugun çok kasıklarım belim agrıdı bi heycan yaptım snaki ondan aşka geldim:)bu ay sadece 1tane test yapcama gecen ayki gibi5-6 test yapmıycam çok üzlüyo insan:KK43:

adetinin 10-20 gün aralarını düzneli ililişki yap riske atma cnm:)yani senin bugun ovulasyonda 10 . günün ve bugun başla... doktorum 10-18 arasında düzenli yap demişti ben 10-20 arası diyorum sana riske atmamak için:)

tamam kayda aldım teşekkür ederim minikim:KK1:

herşey bebek için En Büyük KK

nedemek cnm bnmmm :)bizim 4. ayımız ve bitürlü doktorumun deidgi giib düzneli yapamadıkkk..inş sne düzneli yaparsın:)

valla nedendir bilmiyorum ama içimde bu ay hamile kalacakmışım gibi birşey var... oğlum içinde öyleydi aralık ayında hamile kalmıştım umarım içimdeki ses doğru söylüyordur o yüzden hiçbir günü kaçırmak gibi bi şey düşünmüyorum:KK36::KK36:

nedemek cnm bnmmm :)bizim 4. ayımız ve bitürlü doktorumun deidgi giib düzneli yapamadıkkk..inş sne düzneli yaparsın:)

valla düzened e bakmıyo bu işler.anlamadım nasıl olacak.bizde genel olarak bakarsak 1,5 yıldır denemdiğim yöntem düzen kalmadı ama gelmiyo bebiş.üstelik doktorumda doğal yoldan olacağı konusunda ısrarlı yani bekleyin diyo:KK52:

valla düzened e bakmıyo bu işler.anlamadım nasıl olacak.bizde genel olarak bakarsak 1,5 yıldır denemdiğim yöntem düzen kalmadı ama gelmiyo bebiş.üstelik doktorumda doğal yoldan olacağı konusunda ısrarlı yani bekleyin diyo:KK52:

canım peki eşinde bakındımı doktora sperm tetsı falan yaptırdı mı ?

canım bende de kuruluk vardı hatta hamıle deılım dıye uzuluyodum ama sonuc hamıleyım yenı yenı akıntım basladı daha. yanı kuru olman hamıle deılsın anlamında deıl bendekı hamılelık belırtılerını yazayım sana adetten bır hafta once karnımda agırlık varmıs gıbı hıssedıyodum adet olacakmısım gıbı . gogus ucumda acıma oldu ıkı kez ve gectı sıksık ruya gormeye basladım bırde adetıme 2 gun kala basağrım oldu. aklıma gelenler bukadar sımdılık inşallah hamılesındır de guzel haberler alırız 5 gun sonra

sağol canım inşaallah, Allah sana da sağlıklı bir hamilelik dönemi nasip etsin inşaallah....

ya diyorum ya bende bugün hastaymışım gibi kalktım, bi baş ağırısı hafif mide bulantısı mevcut.. dün gece zaten mide bulantısı çoktu..

gögüs uçlarım çok açık etrafı koyulaştı, resmen süt çıkış yerleri belirginleşti.. hayırlısı canım ya

selam kızlarrrr
nasılsınızz...???
adetime 6 gün kaldı..
dün gece kasıklarım çok ağrıdı ya :KK43::KK50:

canım peki eşinde bakındımı doktora sperm tetsı falan yaptırdı mı ?

evet canım yapıldı.tüm testler.eşimin sperm sayı azlığı vardı daha doğrusu snırdaydı.ileri hareketlimiz azdı.çok şükür altı ay önce sigarayı bıraktık ve eşimin sperm sayısı %100 yükseldi.umutluyuz bu yüzden cvanım doktor bekleyin diyor olacak diyor.:KK49::KK49:

evet canım yapıldı.tüm testler.eşimin sperm sayı azlığı vardı daha doğrusu snırdaydı.ileri hareketlimiz azdı.çok şükür altı ay önce sigarayı bıraktık ve eşimin sperm sayısı %100 yükseldi.umutluyuz bu yüzden cvanım doktor bekleyin diyor olacak diyor.:KK49::KK49:

canım o zaman sabrtemelısın :) olucaktır mutlaka :)

hadi yaaa iyi bekliycennn sabretcen ben acep yapsammı diyorum daha 4 gün var erken yaf:KK43:

canım bence yapma. benimde 4 gün var ama yapmayı düşünmüyorum. yapsak bile sonuç alacagımızı düşünmüyorum. adet geçsin hemen yap. ya da en azından adet günü yap.
biliyorum vakit geçmek bilmiyor... ama dayanmaya çalış.

selam kızlarrrr
nasılsınızz...???
adetime 6 gün kaldı..
dün gece kasıklarım çok ağrıdı ya :KK43::KK50:

hoşgeldin canım bizler iyiyiz sende iyisindir umarım... ağrı deyince benimde dün akşam sağ kasığımda bi ağrı oldu bi ara neredeyse bacağımı bile kımıldatmak istemedim o kadar yani sebebi ne bende anlamış değilim

slm kızlar nasılsınız newarch tatlım senın yarın batın varmı belirti falan test ne zaman yapcan

hoşgeldin canım bizler iyiyiz sende iyisindir umarım... ağrı deyince benimde dün akşam sağ kasığımda bi ağrı oldu bi ara neredeyse bacağımı bile kımıldatmak istemedim o kadar yani sebebi ne bende anlamış değilim

hoşbulduk canım.... :))
inşallah bebekler yerleşiyordur :)):nazar::nazar::nazar:
demin ateşimi ölçtüm 36.3 çıktı :KK53:

hoşbulduk canım.... :))
inşallah bebekler yerleşiyordur :)):nazar::nazar::nazar:
demin ateşimi ölçtüm 36.3 çıktı :KK53:

ama bende öyle bişi de yok ki.. reglim hala sürüyo Allah nasip ederse yarın biticek neden olur acaba o ağrı bi bilginiz var mı

X