Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar benim bir sorum var
benim son adet tarihim 22 ekim ama akşama doğru oldum diye 23 ekim diye hesaplattım ovulasyon, yumurtlama hesaplayıcısında. hesaplayıcı bir sonraki muhtemel adet tarihini 19 kasım dedi. biraz önce aklım takıldı 22 ekim diye hesaplattım 17 kasım diyo. sizce hangisi doğru?

sen kesin ace satışlarından prim alıyosun hee:)tamam tamam alıcam akşama aceyi:)

artık eczaneler beni görünce test getir ordan kızım diyolar:)benim başka ne alışverişim olurki:KK66:
tatlım bu arada sen hamilemisin?benimki köpürdü falan demişsinde??

ah ahhhh inanırmısın ben normalde domestos gibi koyu kvamlı camaşır suyu kulanırım gecen ay sırf bunun için gittim ace aldım:)
gebelik testi almaktan utanıyorum artık adam diycek yiyiyomusun ::::):):)
adetime 6 gün var cnmm..keşke hamile olsam ama inanırmısın köpükleri görünce heycanlandım:)
şimdi sabırsızlıkla 6 günün geçmesini bekliycem:)

canım testinde ne çıktı canım?tek çizgi çıkmadı mı?inceleyelim bu konuyu...

seni anlıyorum canım benim bak sabah test yaptım öyle bozuk bişeyler çıktı ağlamadım negatif olarak kabul ettim kendimi hep kötüye alıştırıyorum ben ama hani dudaklar şişer ya üzüntüden mi korkudan mı ne kocaman nohut tanesi kadar şişlik oldu dudağımın içinde üzüntüm simgeleyen. yani şimdi iyiyim ama bilinçaltı öyle demiyo demekki :KK70: eşim evde değil 1-2 haftadır şehir dışında çalışıyor dün msn de bana çoluk çocuk nasıl diye sordu o da biliyo benim adet günlerimi bende daha var bakalım dedim :KK70:DDD eşim geçen ay benim üzüntümü gördü zaten beni bu ay check-up a sokacak kendisini de yani :KK70:DDDD

kızlar benim bir sorum var
benim son adet tarihim 22 ekim ama akşama doğru oldum diye 23 ekim diye hesaplattım ovulasyon, yumurtlama hesaplayıcısında. hesaplayıcı bir sonraki muhtemel adet tarihini 19 kasım dedi. biraz önce aklım takıldı 22 ekim diye hesaplattım 17 kasım diyo. sizce hangisi doğru?

cnm normalde adet 28 günde bir olmak lazım ondan öne atarak gider adet tarihi..
bende gecen ay 22 sine oldum regl... bu ay 20-25 arası olmam lazım genelde 2 gün önce yada iki gün sonraq oluyorum..snein normalde adet döngün nsl ona göre hesapla bence..

Son düzenleme:
cnm normalde adet 28 günde bir olmak lazım ondan öne atarak gider adet tarihi..
bende gecen ay 22 sine oldum regl... bu ay 20-25 arası olmam lazım genelde 2 gün önce yada iki gün sonraq oluyorum..snein normalde adet döngün nsl ona göre hesapla bence..

canım normalde benim adet döngüm 28 gündü. ama iki aydır 27 günde bir oluyo.

canım normalde benim adet döngüm 28 gündü. ama iki aydır 27 günde bir oluyo.

ozaman adet günün yarın cnmmm ayın 17 si olması lazım:) test yap çok merak ediyorsan bende adetime 1 gün kala çok duramazsam test yapcam.. ama kendime sözüm var bu ay sadece 1 tane gebelik testi kulancam:)

ozaman adet günün yarın cnmmm ayın 17 si olması lazım:) test yap çok merak ediyorsan bende adetime 1 gün kala çok duramazsam test yapcam.. ama kendime sözüm var bu ay sadece 1 tane gebelik testi kulancam:)

canım malesef test yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum. geçen ay eşimden gizli yaptırdım. güya eşime süpriz yapcaktım. malesef sonuç negatif çıktı. ben ağlama krizine tutuldum. sinirlerim bozulmuştu. eşimde çok kızdı yemin ettirdi. 1 hafta geçinkinceye kadar teste bakmayacan dedi. oda halime çok üzülüyo. takma vakti vardır olur inşallah diyo ama benim elimde değil yemin ederim tuvalete gitmeye bile korkuyorum adet olurum diye.

canım malesef test yapmıyorum daha doğrusu yapamıyorum. geçen ay eşimden gizli yaptırdım. güya eşime süpriz yapcaktım. malesef sonuç negatif çıktı. ben ağlama krizine tutuldum. sinirlerim bozulmuştu. eşimde çok kızdı yemin ettirdi. 1 hafta geçinkinceye kadar teste bakmayacan dedi. oda halime çok üzülüyo. takma vakti vardır olur inşallah diyo ama benim elimde değil yemin ederim tuvalete gitmeye bile korkuyorum adet olurum diye.

yemin verdirdiyse yapma cnm.. zaten hamileysen 1 hafta sonra test yaparsın..o hastahanede test yapıpta negatif lafını duymak kdr üzücü bşy yok bende çok yıkılmıştım..artık okdr çok üzülmüştümki 9 gün gecikti gecen ay adetim..gecen ay 6 test yaptım yalnış saymıyorsam:)onun için bu ay sadece 1 tane test yapcammmm sabredebilirsem adetim bi kaç gün gecince yapcam sabredemessemde adetimden 1 gün önce yaparım:)

canım evet gördüm..
şimdi çook umutlandırmayayım ama işkillendim ben:KK66:

yarın bir test daha yap bakalım ama sabah idrarıyla olsun...

ve mümkünse başka bir markanın testini al..

biliyorsun bikere banada aynısı olmuştu..sonradan üzülmeyelim...

zaten hassas bi psikolojideyiz...

canım bi foto paylaştım oradaki gibi oldu yani bi taraf kırmızı diğer taraf yani pozitif olması gereken kısım dağınık bi leke kırmızı renkte

canım evet gördüm..
şimdi çook umutlandırmayayım ama işkillendim ben:KK66:

yarın bir test daha yap bakalım ama sabah idrarıyla olsun...

ve mümkünse başka bir markanın testini al..

biliyorsun bikere banada aynısı olmuştu..sonradan üzülmeyelim...

zaten hassas bi psikolojideyiz...

canım evde aynı testten bi sürü var :KK70: eşim bu akşam dönüyo görevden yarın çıkarız dışarıya o zaman başka bi marka alırım ama o gün geçmiş olur yani diğer güne kalır. ama benim adetim her ay 3 gün ileri atıyor. geçen ay 16 sında olmuştum ondan önceki 13 ünde olmuştu belkide bu seferde 19 u olacak bilemiyorum ki değişti evlendikten sonra gün sayısı

Arkadaşlar ben sitede yeniyim sitenin işleyişini öğrenmekte biraz zorlanıyorum.Burası uygun yer değil biliyorum ama uygun yeri de bulamadım(teknloji özürlüyüm de),site yönetimine mesaj attım onlardan da cevap alamadım.Lütfen biriniz bana yardım eder misiniz?Sorun şu ki;bu topikteki paylaşımları takip ediyorum bazen de yazıyorum ama "yazdıklarıma bir cevap gelmiş mi gelmemiş mi?"diye bir bakayım diyorum ama sayfa sayısı o kadar ilerlemiş oluyor ki hepsini okumaya ve bana (eğer gelmişse)gelen cevabı bulmaya vaktim olmuyor.Benim yorumlarıma gelen cevapları kısa yoldan görmenin bir yolu var mı?Şimdiden teşekkür ederim:)

Arkadaşlar ben sitede yeniyim sitenin işleyişini öğrenmekte biraz zorlanıyorum.Burası uygun yer değil biliyorum ama uygun yeri de bulamadım(teknloji özürlüyüm de),site yönetimine mesaj attım onlardan da cevap alamadım.Lütfen biriniz bana yardım eder misiniz?Sorun şu ki;bu topikteki paylaşımları takip ediyorum bazen de yazıyorum ama "yazdıklarıma bir cevap gelmiş mi gelmemiş mi?"diye bir bakayım diyorum ama sayfa sayısı o kadar ilerlemiş oluyor ki hepsini okumaya ve bana (eğer gelmişse)gelen cevabı bulmaya vaktim olmuyor.Benim yorumlarıma gelen cevapları kısa yoldan görmenin bir yolu var mı?Şimdiden teşekkür ederim:)

canım bende direk google ye bu topiğin adını yazıyorum umudumuz kasım diye zaten hemen çıkıyor az çok sayı olarak aklımda kaldığı için de oradan başlıyorum devam etmeye. tabi çıkş yapmadan direk sayfayı kapatıyorum ki bide kullanıcı adı şifre istemesin diye.

yarın akşam alsan diğer güne kalır test..aslında bir bakımada iyi..eğer gebelik varsa günden güne
hcg artıyor ya..
hadi inşallah meleğin çoook yakınındadır canımm:)

canım evde aynı testten bi sürü var :KK70: eşim bu akşam dönüyo görevden yarın çıkarız dışarıya o zaman başka bi marka alırım ama o gün geçmiş olur yani diğer güne kalır. ama benim adetim her ay 3 gün ileri atıyor. geçen ay 16 sında olmuştum ondan önceki 13 ünde olmuştu belkide bu seferde 19 u olacak bilemiyorum ki değişti evlendikten sonra gün sayısı

merhaba kızlar sayfalarda tablo aradım ama bulamadım bır turlu.... benım regl gunum yarın :18:.....ne olur benım ıcın dua edın ınsallahhhhhhhhhh hamıleyımdır......

merhaba kızlar sayfalarda tablo aradım ama bulamadım bır turlu.... benım regl gunum yarın :18:.....ne olur benım ıcın dua edın ınsallahhhhhhhhhh hamıleyımdır......

avatarın daki resim çok tatlı inş sende o resimdeki gibi bebişini kucagına alırsın:)

kıslaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

yerleşme kanamasından kaç gün sonra idrar testinde çıkar sizce?

ne zaman test yapıyım sizce?

:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Ben profiLimden yazdığım cevapLar Linkine tıkLıyorum. O Listede hangi konuya ne yorum yazmışsam çıkıyor. Eğer bekLediğim bi yorum yada cevap varsa o Listeden yazdığım mesajı buLup Mesajı göster diyorum ve benden sonra yazıLan yorumLarı takip ediyorum. AnLatırken uzunmuş gibi geLebiLir ama bu yöntem çok koLay tavsiye ederim :KK66:

X