Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar adetim bugün ve kırmızı gelmedi.iki gün önce test yaptım silik çıktı dün akşam yaptım çıkmadı bu sabah yaptım silik çıktı,memeucu pütür pütür çok ağrıyo ve ateşim 37 sizce hamilemiyimdir???????

kızlar adetim bugün ve kırmızı gelmedi.iki gün önce test yaptım silik çıktı dün akşam yaptım çıkmadı bu sabah yaptım silik çıktı,memeucu pütür pütür çok ağrıyo ve ateşim 37 sizce hamilemiyimdir???????

bütün olasılıklar onu gösteriyor canım kan testi yapsana ne duruyosun..:KK52::KK52:

bi kan testi yaptır yada sabret sabah bi daha test yap derim

bi kan testi yaptır yada sabret sabah bi daha test yap derim

küçük bri yerddee yaşıyorum geçen ay yaptırdım iki defa şimdi yine gittsem nasıl düşünürler sürekli test yapıyo tabi perde arkasınıda düşünürler hemen hemen hepsi erkek :KK43:(((((

$Fotoğraf0174.jpg

kızlar ekleyebildim mi bilmiyorum ama bi bakın benim normalde bugün adet günüm ama her ay 3 gün ileri atıyor. bu nasıl bi bozukluktur :KK70:

ovulasyonundan sonra ateş 36.8 37 civarında sürer benim hiç düşmedi ondan öle .ama bunun yanında diğer belirtilerden de olanlar var:)))

benim adetime 8 gün var.. yarından itibaren bende ölçsem bi anlamı olur mu ki :)))

yani ateşim yükselince mi hamilelik oluyor?

evet ya da hayır deyin :p:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

merhaba kızlar ben 3 aylık evlıyım bebek ıstıyoruz. ama dugunden sonra 4 kez adet gördum gecenlerde dr gıttım ve bana bi problem olmadıgını söledi. serophone diye biilaç verdi adetimin 5.gun başladım sabah akşam içtim 5 günde bitti ilaç sonraki 5 gun yumurtlama donemın dedi ve düzenli olarak ilişkide bulunduk şimdi ne zaman belli olur hamileliğim onu merak ediyorum bu ılacı kullananız
varmı? ne kadar surede sonuc aldı ..

selam kizlar allah muhabbetimizi artirsin bu arada hamile haberini veren arkadaslari tek tek tebrik ediyorum allah kucaklarina almayi nasip etsin darisi tum istiyenlere insallah allah vakti saatini bilen bizede sabirla beklemek dusuyor ah bide boyle yazdigim kadar kolay olsa ama artik onceki aylara gore artik surpriz hamilelik olsun istiyorum

merhaba kızlar ben 3 aylık evlıyım bebek ıstıyoruz. Ama dugunden sonra 4 kez adet gördum gecenlerde dr gıttım ve bana bi problem olmadıgını söledi. Serophone diye biilaç verdi adetimin 5.gun başladım sabah akşam içtim 5 günde bitti ilaç sonraki 5 gun yumurtlama donemın dedi ve düzenli olarak ilişkide bulunduk şimdi ne zaman belli olur hamileliğim onu merak ediyorum bu ılacı kullananız
varmı? Ne kadar surede sonuc aldı ..

bir problem yoksa neden ilaç veriliyor anlamıyorum.ayrıca fazla acele ediyorsun bence.biraz daha sabırlı ol canım.

canım dr. bi sorun yok dediyse ilacı niye verdi anlamadım?

merhaba kızlar ben 3 aylık evlıyım bebek ıstıyoruz. ama dugunden sonra 4 kez adet gördum gecenlerde dr gıttım ve bana bi problem olmadıgını söledi. serophone diye biilaç verdi adetimin 5.gun başladım sabah akşam içtim 5 günde bitti ilaç sonraki 5 gun yumurtlama donemın dedi ve düzenli olarak ilişkide bulunduk şimdi ne zaman belli olur hamileliğim onu merak ediyorum bu ılacı kullananız
varmı? ne kadar surede sonuc aldı ..

sehvar aynı durum bendede var bi anlayabilsem:KK30::emir_bebek:

canım geçen ayda böyle oldu yani son kullanma tarihide geçmemiş 2013 yılına kadar ama böyle çıkıyor kaç saat sonra da ikinci çizgi pembe oluyor kendi kendine devam ediyor :KK70:DDDDD amannn düşünme sende ben herşeyi Allah a bıraktım içim rahat elimden geleni yapıyorum bu ay 3-4 kez ilişki yaşayabildik eşimin işinden dolayı yoktu eşim evde. normalde biz gün aşırı birlikte oluruz yada iki gün üst üste de oluyordu ama olmayınca olmuyordu işte hiç canımı sıkmıyorum canım sende sıkma yaradan dilememişse istesen saat başı birlilkte ol olmaz ve yine yaradan ol demişse istediğin kadar korun yine hamile kalırsın

az önce kan verdim yarın sonucu alıcam inşallahh değerlerim yükselmiştir. kasıklarımda batma oluşuyor son 2 günden beri ve halsizim umarım hamişliktendir. teşekkür ederim yorumun için:KK66:
Hadi hayırlısı inşAllah iyi haberler beklıyoruz yarınkı hamıle haberınıde senden alırız bakarsın :)

canım geçen ayda böyle oldu yani son kullanma tarihide geçmemiş 2013 yılına kadar ama böyle çıkıyor kaç saat sonra da ikinci çizgi pembe oluyor kendi kendine devam ediyor :KK70:DDDDD amannn düşünme sende ben herşeyi Allah a bıraktım içim rahat elimden geleni yapıyorum bu ay 3-4 kez ilişki yaşayabildik eşimin işinden dolayı yoktu eşim evde. normalde biz gün aşırı birlikte oluruz yada iki gün üst üste de oluyordu ama olmayınca olmuyordu işte hiç canımı sıkmıyorum canım sende sıkma yaradan dilememişse istesen saat başı birlilkte ol olmaz ve yine yaradan ol demişse istediğin kadar korun yine hamile kalırsın

doğru hayırlısı bakalım bugün olmam lasımdı olmadım bakalım nolucak :))))) inş hayırlısı ile bebişlerimiz olur :)))))

doğru hayırlısı bakalım bugün olmam lasımdı olmadım bakalım nolucak :))))) inş hayırlısı ile bebişlerimiz olur :)))))

ben normalde o kadar duygusalım ki bi karıncanın yürüyüşü bile beni duygulandırır ama kaderciyimdir. hayatım boyunca duygusal olarak yıpranmadan hiç bişeyi elde edemedim illa sonuna kadar battım öyle gerçekleşti senelerimi alıyordu her ne istiyorsam ama o zaman bu kadar bilinçli değildim kader konusunda resmen kaderimi zorluyordum çünkü hayat felsefem ölümden başka herşeyin çaresinin olduğu düşüncesiydi hala da öyle ama artık zorlamıyorum canım. sende zorlama tatlım hamile değilsekte günümüzde adet olalım şükür ediyorum ben öyle olunca. kimi ayağını kaldırır kimi yastık koyar canım boşver böyle şeylerle olmaz olmayacaksa. komşumda diyor yazık o da 1 yıl korunmadığı halde bebeği olmamış. denemedikleri kalmamış yumurtlama hesaplamaları doktor kontrolleri bacakları dikmeler yastık koymalar bi kaç saat sonra duş almalar falan filan. ama şimdi hamile hemde ne bacaklarını dikmiş ayağa ne yastık koymuş belinin altına ne de duşu geciktirmiş aman dedim dedi kalktım duşumu aldım yattım diyor hemde yumurtlama gününde de olmamış zaten onun eşi de ayda 10 gün evde. ve kuzenim adeti bittiği gün düğünü oldu o gece hamile kalmış hani nerde yumurtlama günü filan bunun neresinde.

ayy bide ben bunlara ilaveten bide idrarımı tutuyorum:):KK9: sipermenler dışarı kaçmasın,kaslar sıkıştırsın diye:KK66:

ahh cahillik işte...Kalpten dua edelim yeterki Allahım sesimizi duyacaktır...

ben normalde o kadar duygusalım ki bi karıncanın yürüyüşü bile beni duygulandırır ama kaderciyimdir. hayatım boyunca duygusal olarak yıpranmadan hiç bişeyi elde edemedim illa sonuna kadar battım öyle gerçekleşti senelerimi alıyordu her ne istiyorsam ama o zaman bu kadar bilinçli değildim kader konusunda resmen kaderimi zorluyordum çünkü hayat felsefem ölümden başka herşeyin çaresinin olduğu düşüncesiydi hala da öyle ama artık zorlamıyorum canım. sende zorlama tatlım hamile değilsekte günümüzde adet olalım şükür ediyorum ben öyle olunca. kimi ayağını kaldırır kimi yastık koyar canım boşver böyle şeylerle olmaz olmayacaksa. komşumda diyor yazık o da 1 yıl korunmadığı halde bebeği olmamış. denemedikleri kalmamış yumurtlama hesaplamaları doktor kontrolleri bacakları dikmeler yastık koymalar bi kaç saat sonra duş almalar falan filan. ama şimdi hamile hemde ne bacaklarını dikmiş ayağa ne yastık koymuş belinin altına ne de duşu geciktirmiş aman dedim dedi kalktım duşumu aldım yattım diyor hemde yumurtlama gününde de olmamış zaten onun eşi de ayda 10 gün evde. ve kuzenim adeti bittiği gün düğünü oldu o gece hamile kalmış hani nerde yumurtlama günü filan bunun neresinde.

X