Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hatta midemmm bile bulanıyo hiçbişey yiyemiorum:) bi de belime iğne gibi saplanan acılar var...ben en iyisi eşime biraz baskı uygulayayım da bu akşam bi kan testi yaptıralım bölee olmıııcak :)))

valla canım beklemek biraz zor oluyor...
sen bi kan testiyle sonucu netleştir bence de:KK34:

kızlar baan bir akıl lütfen
adetim hesaplamalara göre en erken 22 si ama ovulasyon testine göre yarın 13.günüm yani cumaya adet olmam lazım bu durumda şimdi ben yarın gebelik testi yapsam çıkar mı . gerçi hamile olduğumuda sanmıyorum ama umut işte

canım bende direk google ye bu topiğin adını yazıyorum umudumuz kasım diye zaten hemen çıkıyor az çok sayı olarak aklımda kaldığı için de oradan başlıyorum devam etmeye. tabi çıkş yapmadan direk sayfayı kapatıyorum ki bide kullanıcı adı şifre istemesin diye.

adres çubuğuna google yazmak yerine kas.. yazsan bile Umudumuz kasım ayı diyenler diye çıkar aşağıda kızlar aramayın öyle google da filan.
okuyunca kasıldım ay :KK52:
tabi bir de sık kullnılanlar çubuğuna kaydederseniz tarayıcıyı açar açmaz yukardaki butona tıklar açarsınız.

canım Allah kolaylık versin ne kadar zor. senin ilk evliliğin mi canım çünkü eşinin çocuklarının yaşları bayağı büyük. insan senin sorununa söyleyecek söz bulamıyor valla. ailen biliyo mu peki canım bu durumu

evet beni ilk evliliğim ailemde biliyor karşı çıktılar ama kısmet işte asla aklıma gelmezdi

kızlar ben kendi yöntemimi yazayım....
önce kk dsa takip ettiğiniz konulara abone oluyosunuz...
sonra kadinlarkulubu.com/forum.php sayfasına tıkladığınızda ana sayfa açılıyo ya sağ üstten
kontrol panelini tıklayın oaradan abonesi olduğunuz konulara yeni mesaj geldiyse görülüyo zaten
oarada açıp okuya bilirsiniz....
ben öle yapıyorum gayet pratik oluyo:KK34:

kızlar ben kendi yöntemimi yazayım....
önce kk dsa takip ettiğiniz konulara abone oluyosunuz...
sonra kadinlarkulubu.com/forum.php sayfasına tıkladığınızda ana sayfa açılıyo ya sağ üstten
kontrol panelini tıklayın oaradan abonesi olduğunuz konulara yeni mesaj geldiyse görülüyo zaten
oarada açıp okuya bilirsiniz....
ben öle yapıyorum gayet pratik oluyo:KK34:
İşte bu arkadaşım bunu arıyorum tam olarak:)))Lütfen konulara abone olmanın yolunu da anlatır mısın bi zahmet,çünkü delik deşik ettim ama bir türlü bulamadım nasıl abone olunduğunu.

Bu arada Ayşenur Hanım,hala adet görmedim ama test yapmıyorum,negatifi görmekten ödüm kopuyor:)))

İşte bu arkadaşım bunu arıyorum tam olarak:)))Lütfen konulara abone olmanın yolunu da anlatır mısın bi zahmet,çünkü delik deşik ettim ama bir türlü bulamadım nasıl abone olunduğunu.

canım hani bi konu açıp okuyoruz ya
sayfanım sağ üstüne doğru seçenekler diye biyer var....oradan bu konuya abone ol u tıklıyosun....

arkadaşlar ben bu aralar çok yoğun olduğum için şu listeyle fazla ilgilenmiyorum....
çoğu zaman online olan...
listeyi doğru şekilde yönetip
güncellemeleri yapabilecek olan var mı ??
aslında aysunayy ^cım sen yapabilirsin gibi geliyor...
??

canım benim eşim almıyor çocuğunu yani benim bir bağlantım kalmadı ama ilk evlendiğimizde pazar günleri alıyordu eski eşi huzur vermeyince çocuğunuda almama kararı verdi. ama seni çok iyi anlıyorum insan çok zor katlanıyor o duruma değilmi. bende seninle aynı şeyi yaşadım her ay hamile gibi hissediyorum kendimi ve o kadını düşünmemeye çalış derim ben o şekilde yendim bunu.

canım sen kaç yıllık evlisin. benim eşimi arıyormuş çocuklarıki gelelim eşimde bana gelsinlermi diye soramıyor ama her gece oflanıyor puflanıyor çıkıp dısarda gezip geliyor derken bigün anladımki onlar gelsinlermi diye soramadıgı için yle davranıyormuş ama bi 3 defa onların yaşadıgı yere gittik evlerine kadın suratına bakılır bi tip degil ama 3 çocuk olunca bir araya gelip bi aile ortamı olurtu nasıl kıskandım anlatamam sinir krizi geçirdim eve dönerken buraya gelmiş geleli 1 yıl oldu sinir krizi geçiriyorum onlar konu olunca
eşimde benim inadıma konuşuyor mesela çocukları hristiyan ama eşim bana gıcıklıgına diyokrki yok onlar müslüman senden iyi müslüman gibi gıcıklıgıma konuşuyor önceden 3 saatlik mesafede biyerde yaşıyorlardı şimdi taşındıar 6 saatlik yola eşimin gözü kesmiyo gitmeyi ama hergün arıyorlar

kızlar baan bir akıl lütfen
adetim hesaplamalara göre en erken 22 si ama ovulasyon testine göre yarın 13.günüm yani cumaya adet olmam lazım bu durumda şimdi ben yarın gebelik testi yapsam çıkar mı . gerçi hamile olduğumuda sanmıyorum ama umut işte

kimse bana cevap vermiyecek mi :KK43:

arkadaşlar ben bu aralar çok yoğun olduğum için şu listeyle fazla ilgilenmiyorum....
çoğu zaman online olan...
listeyi doğru şekilde yönetip
güncellemeleri yapabilecek olan var mı ??
aslında aysunayy ^cım sen yapabilirsin gibi geliyor...
??

biri bana mı seslenmişş:KK19:
canım oflucum bilmemki senin kadar güzel yapabilirmiyim:KK9::KK9::KK9:renkli renkli yazamıyorum ben nedense...:KK9::KK9:

olur canım yaparım girdikçe neden olmasın..ama sende bırakma oldu mu:KK19::KK19::KK19: hep birlikte yaparız canım sen olmayınca ben yokken sen:KK19::KK19:

kızlar ovulasyonda bugün çift çizgiyi gördüm..yani umduğumdan erken oldu..buna görede batım 1 aralıka kayıyor...

ve yumurtlama günü sabah halveti yapılırsa bebiş olma ihtimali yükseliyormuş. haberiniz ola:KK19:

biri bana mı seslenmişş:KK19:
canım oflucum bilmemki senin kadar güzel yapabilirmiyim:KK9::KK9::KK9:renkli renkli yazamıyorum ben nedense...:KK9::KK9:

olur canım yaparım girdikçe neden olmasın..ama sende bırakma oldu mu:KK19::KK19::KK19: hep birlikte yaparız canım sen olmayınca ben yokken sen:KK19::KK19:

pekiiii anlaşştıkkkkkk

çok sağol bitanemmmmmmmmm :KK19:

X