Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar adetıme son 2 qün kaldı wee ben ölucem heyecandan..pek agrım falan yok herhangı bı adet öncesı lekelenmem de yok..bakalım hayırlısı..dua edın nolur bu ay hamiş olayım..Rabbim hepimiz için 'OL' desin de inşallah bebeklerimizn haberlerini alaım..:emir_bebek:

bidahaki aya bende ayaklarımı kaldırıp yastık koyayım ozaman:) eşine sölemedinmiii hala çok heycanlıııııııııı:)

haklısın cnm benim denemede 4. ayım ve çok üzülüyorum allahım sana sabır tez zamandada bebek nasip etsin..gerçekten bende bebek için yapıyorum desem daha dogru olur onun haricinde aklıma gelmio bile yapmak..bukdr sabretmissin tedavide olmuşsun hamile kalmamamn için bi sebeb yok ondan üzülme kalırsın inş en erken zamöanda...

saol canım inşallah rabbim aratmasın daha fazla ..yolun başındasın ferah tut içini ilk 6 ay hatta 1 sene içinde olması normal gelecek bebişin inşallah ..sabır sabır diliyorum dayanma gücü versin allahım ve artık gelsin istiyorum minnak dolma:)bu arada bende sorun yok ama eşim ihmal ediyor yani gel hadi demesem tık yok adamda eski enerjisi kalmadı görev gibi hadi yallah bitti ..sinir oluyorum ya daha genç yaşımda bu kadar da olmaz ki 10 yıllık evli çiftlere döndükk yaa:KK43:

bidahaki aya bende ayaklarımı kaldırıp yastık koyayım ozaman:) eşine sölemedinmiii hala çok heycanlıııııııııı:)

koy vallaa :KK1: eşime söylemedim böyle güzel bi haberi yüzyüzeyken vermek istiyorum. napcak çok merak ediyorummmm, ay zaman geçmek bilmiyoooooooo

arkadaşlar benım bat 9 kasımdı ama hala olmadım battan 5 gun once kana baktırmıstım sonuc 0 cıktı ama hala olamadım 1 haftadır alt kardımda hareketlılık var agrı gırıyor ara ara dun bugun test yaptım tek cızgı. ama önceki gün farklı marka testte 3 saat gecıkmeden sonra pembe cızgı belırdı... kafam cok karısık... :KK43:( testte gormeden doktor bı daha gıtmek ıstemıyorum yardım lutfen ??? :KK43::18::18::18: [/FONT bu da resimleri ??? $Fotoğraf-0003.jpg $Fotoğraf-0004.jpg

Son düzenleme:
arkadaşlar benım bat 9 kasımdı ama hala olmadım battan 5 gun once kana baktırmıstım sonuc 0 cıktı ama hala olamadım 1 haftadır alt kardımda hareketlılık var agrı gırıyor ara ara dun bugun test yaptım tek cızgı. ama önceki gün farklı marka testte 3 saat gecıkmeden sonra pembe cızgı belırdı... kafam cok karısık... :KK43:( testte gormeden doktor bı daha gıtmek ıstemıyorum yardım lutfen ??? :KK43::18::18::18:

canım bence koş kan testi yaptır..zaten nasıl duruosn bilmiorm ben şimdiye gıtmıstm hemen kan testi yaptırmaya..ikinci çizgi silik bile olsa hamiş olma şansın yuksek..kan testı dogru sonucu werır..adetn cok gecmıs zaten daha fazla bekleme..

arkadaşlar benım bat 9 kasımdı ama hala olmadım battan 5 gun once kana baktırmıstım sonuc 0 cıktı ama hala olamadım 1 haftadır alt kardımda hareketlılık var agrı gırıyor ara ara dun bugun test yaptım tek cızgı. ama önceki gün farklı marka testte 3 saat gecıkmeden sonra pembe cızgı belırdı... kafam cok karısık... :KK43:( testte gormeden doktor bı daha gıtmek ıstemıyorum yardım lutfen ??? :KK43::18::18::18:

canım biraz daha bekle. kanda muhtemelen çıkması lazımdı ama bazı istisnalar oluyo yani kana da geç çıkan döllenmeler olabiliyo. testin üstünde onun zamanı yazıyodur. yani 3saat sonra çıkan çizgi geçersizdir tatlım. biraz sabret biliyrum çok zor ama sonra testi tekrarlarsın olurmu

koy vallaa :KK1: eşime söylemedim böyle güzel bi haberi yüzyüzeyken vermek istiyorum. napcak çok merak ediyorummmm, ay zaman geçmek bilmiyoooooooo

ÇOK HEYECANLI GERÇEKTEN.NASIL SÖYLEYECEKSİN DÜŞÜNDÜN MÜ?:KK12:

çift çizgiyi gördüm arkadaşlarrrr, gördümmmmmmmm, Allahım inananımyorum 5dk önce test yaptım ve gördümmmmmmmmmmm, Darısı bütün bekleeyenlerin başına inşallahhh, inanamıyorum ya anne oluyorummmmm :emir_bebek::KK16:

maviiiiii hamilemişşin çok sevindim tatlım.
tebrik ederim.
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah....
boşa ümitlendirmemişim seni :KK34:

// KASIM AYI LİSTESİ //

yasib2538:.............................. // 3 Kasım //TEBRİKLERRRR :KK49:
aklima:................................... // 4 Kasım //
ladybugg:............................... // 4 Kasım //
nickiminkenarı:........................ // 5 Kasım //
basakss:............................... // 6 Kasım //
nermin_35:............................ // 7 Kasım //
tutuhak:............................... // 8 Kasım //
Hapsuu:............................... // 9 Kasım //TEBRİKLERRRRRR :KK49:
skaya2006:.......................... // 10 Kasım //
findikkentli:.......................... // 10 KAsım //
sinhus:............................. // 11 Kasım //
gulisay:............................ // 12 Kasım //
edirne:............................. // 12 Kasım //
eddacev:........................ // 14 Kasım // TEBRİKLERR :KK49:
orjinalmorjinal:................... // 14 Kasım // TEBRİKLERRRRRRRR :KK49:
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
esra_beren.............................//17 Kasım
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //
arber:.................................// 18 Kasım //
NeWarch:........................... // 19 KAsım //
conqueror:........................... // 19 Kasım //
everythingwillbegreat:................ // 20 Kasım //
msg38:..............................// 20 Kasım //
maths:................................. // 20 Kasım //
AleyynA:................................ // 21 Kasım //
minelcetin:.......................... // 22 Kasım //
naz8:................................. // 22 Kasım //
minikgelin:................. // 22 KAsım //
yağmur_gulu:..............// 23 Kasım //
saranhaeyo:................ // 23 Kasım //
denizzeren:.................... // 23 Kasım //
yokh:.................... // 24 Kasım //
mltm2602:................. // 24 Kasım //
ikizler5:...................... // 24 Kasım //
meleksen:................. // 24 KAsım //
0fLu:.......................// 24 Kasım //
ciciminik:......................// 25 KAsım //
cebra:..................... // 25 Kasım //
mihracee:................ // 26 Kasım //
_DoLuNaY:................. // 27 Kasım //
ddeerryya:............. // 28 Kasım //
belinaysu:.............. // 28 Kasım //
Fromrose76:............... // 28 Kasım //
gocmenkuslar:..................... // 28 Kasım //
melis262008:......................... // 28 Kasım //
aysegul21072008:................... // 28 Kasım //
sinsioskop:................................ // 28 Kasım //
yazcicegi:................ // 29 Kasım //
tekpapatya:................ // 30 Kasım //
dhc83:............................. // 30 Kasım //
karanfilce:................. // 20 Kasım //

// ARALIK AYI LİSTESİ //

hacer_31:....................... // 1 Aralık //
elsal:............................. // 2 Aralık //
simli pembe :................. // 3 Aralık //
aklima:........................ // 3 Aralık //
ggmin:............................ // 4 Aralık //
basakss:....................... // 4 Aralık //
kuzumnehir:.......................// 4 Aralık //
aysunayy:.......................... // 6 Aralık //
pdr55:.............................. // 6 Aralık //
deryalcin:............................ // 7 Aralık //
slna:............................. // 8 Aralık //
aysenurr:........................ // 8 Aralık //
asis:................................ // 9 Aralık //
SDFCLB:.............................. // 9 Aralık //
Hkbinici:....................................... // 9 Aralık //
UmutSunuz:....................................... // 9 Aralık //
orkide2:............................................. // 12 Aralık //
ssuperisii:........................................... // 13 Aralık //
kızlar bende silik çizgi çıktı işallah hamileyimdir

canım biraz daha bekle. kanda muhtemelen çıkması lazımdı ama bazı istisnalar oluyo yani kana da geç çıkan döllenmeler olabiliyo. testin üstünde onun zamanı yazıyodur. yani 3saat sonra çıkan çizgi geçersizdir tatlım. biraz sabret biliyrum çok zor ama sonra testi tekrarlarsın olurmu

tesekkür ederim arkadaşım.. senide tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın.. darısı hepimize inşallah...

selam kızlar listeye benide eklermisiniz lütfen 20 Kasım olarak. aranıza yeni katıldım sizin nekadar zamandır çocuk özlemi içerisinde olduğunuzu bilmiyorum ama ben 3 senedir dolu dolu uhraşıyorum bebeğim olsun diye umarım allah herkese nasip eder.

canım bence koş kan testi yaptır..zaten nasıl duruosn bilmiorm ben şimdiye gıtmıstm hemen kan testi yaptırmaya..ikinci çizgi silik bile olsa hamiş olma şansın yuksek..kan testı dogru sonucu werır..adetn cok gecmıs zaten daha fazla bekleme..[/QU gecen ayda boyle oldu adetten 3 gun once testım 2. pembe idi.. ben cok sevındım ama adet gunu oldum :KK43: hayal kırıklıgı... bu ayda aynısı olur dıye korkuyorum .. aslında kan testınden 3 gun sonra bayramda bır arkadasta otururken bırden al karnıma sanırım rahımde yaklasık 3 kez bır batma hıssettım... ALLAH ALLAH dedım olaydan 6 gun oncede calısma olmustu... neyse dedım kanda negatıf yoktur bısey... ertesı gun gogsume sancı gırdı 2 kez falan elledıgımde acıyordu... ertesı gun oda gectı... adet gunumden berıde agrı var thaf bır agrı ... ya ben aklımda olduğu ıcın boyle hıssedıyorum.. ama 1 hafta gectı ne yapsam bılemıyorum olmassa yarın baka marka test yapayım... beklemek cok zor :KK43: AMA ALLAH BUYUK.. SABIR..

selam kızlar listeye benide eklermisiniz lütfen 20 kasım olarak. Aranıza yeni katıldım sizin nekadar zamandır çocuk özlemi içerisinde olduğunuzu bilmiyorum ama ben 3 senedir dolu dolu uhraşıyorum bebeğim olsun diye umarım allah herkese nasip eder.

hadi hayırlı uğurlu olsun... Allah sağlıklı bi şekilde kucağına almayı nasip etsin... Bizede bu sevinci nasip etsin :KK17:

X