Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

arkadaşlar tekrar teşekkürler herkese, biz gün aşırı ilişkiye girdik. yani bi gn durup bi gün ilişkiye girdik. 20dk kadar hiç yerimden kalkmadım ve belimin altına yastık koydum akmaması için, bir de ayaklarımı yatak başlığına diktim ki daha yukarda kalsın rahmim diye. dikkat ettiğim başka bişey yoktu. ama sadece size şunu söylemek istiyorum. geçen ay çok stresliydim çok dikkat etmiştik herşeye ama hamile kalamadım işte. 3aydır korunmuyoruz ama 2aydır dikkatli bişekilde davranıyoruz. yani bilinçli olarak çocuk isteğimiz son iki ayda oldu. gecen ay adetim 5gün kadar gecikmişti. bu ay normal zamanı 12kasımdı ama ben yinede gecikme ihtimalini göz önünde bulundurarak bu güne kadar bekledim. lafı şuraya getircem ilk ay çok stresliydim ama bu ay bebek düşünmeden gercekleşti herşey, Allahım sana bırakıyorum. en hhayırlı zamanı muhakkak ki sen biliyosun. ben elimden gelini yaparım ama kararı yine sen verirsin dedim. ve gayet rahatttt gecirdim bu ayımı. gerçekten stresle alakalı olduğunu düşünüyorum. bebek yapmak için değil gerçekten eşinizle olmak için yapın herşeyi. bırakın evliliğinizin tadını çıkarın. Rabbim nasılsa nasip ediyo. ben bunları söylerken bi de kan testinde negatif çıkarmış Alllah korusun :18:
evet göğüslerimde hassasiyet vardı, ve kasıklarımda da evet batmalar vardı. hatta bi gün resmen biri sanki alt karnıma asılmışcasına acıyla uyandım. tuvaletim geldiğinden oldu sanırım dedim ama belki de bebeğim tutunmaya calışıyodu. :))) şu an kendimi nasıl hissettiğimi soracak olursanız. bilmiyorum. ilk kez bu kadar tuhafım, eşime nasıl söyleyeceğimi düşüünüyorum... çok karışığımm hem de karmakarışıkkkk :))):KK16:

Tebrik ediyorum canım seni Sağlıkla kucağınada alırsın inşallah...:nazar:

Benide Aralık listesine eklermisiniz? 7 aralık... Umarım senenin son ayında kalabilirim..:KK14:

teşekkür ederim canım amin darısı bütün bekleyenlerin başına. Allahım yardımcımız olsun hepimizinnnnn. hep dua edicem size sözzzz:KK16:

tebrik ederim :nazar:cnm Allah kucağınada almayı nasip etsin cnm dualarına benide al lütfen lütfennn:KK25:

maviiiiii hamilemişşin çok sevindim tatlım.
tebrik ederim.
rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah....
boşa ümitlendirmemişim seni :KK34:

gerçekten aysenur boşa değilmişşşş. çok teşekkür ederim yanımda olan herkese,,, aynı şeyleri düşünen hisseden birsürü anne adayıyız burda, birbirimizi daha iyi anlayamazdık heralde, yeri geliyo ablana kardeşine söyleyeemediğin şeylleri söylüyosun yazıyosun burda, ben yardımcı olan dua eden anlamaya çalışan herkese tekrar tekrar teşekkür ediyorum:KK16:

reglime az kaldı son 4-5 Gün zaman daraldıkca umutsuzluğa kapılıyorum. Sanırım adet olacağım kasik ağrılarım tekrar başladı Göğüslerim de acımaya başladı hiç umutlu değilim. :KK14:

selam canım.. benım de 3 gun var adetıme.. ben dayanamadım sabah yaptım test.. veeeee... tabiki sonuc negatif:)))) istiyosan sen de yap.. belkı sen sevındırırsın bizi.. senin de mi cumartesı gunu bat ın?*

hadi hayırlısı cnm az kalmış cumartesini iple çekcem umarım bebişin seninledir cnm

Çok erken yaptırdığın için sonuç 5 ten aşağı çıkmış ...Ama yinede şans %50 dir.Şahsen bende 0.100 den başka bir şey çıksa hamileyim diyebilirim çünkü denedim hiç artış olmuyor .Bünyeden bünyeye değişebilir Allah korusun kimyasal gebelik olabilir
2 gün önce yaptırdım diyorsun bugün beta testini tekrarla hergün 2 katına çıkması gerektiği için gebelikte sende anlamış olursun İnşallah değerlerin yükselmiştir ve inşallah sağlıklı bir hamileliktir

az önce kan verdim yarın sonucu alıcam inşallahh değerlerim yükselmiştir. kasıklarımda batma oluşuyor son 2 günden beri ve halsizim umarım hamişliktendir. teşekkür ederim yorumun için:KK66:

tebrik ederim :nazar:cnm Allah kucağınada almayı nasip etsin cnm dualarına benide al lütfen lütfennn:KK25:

canımmmm. keşke mümkün olsa da hepinizin isimlerini tek tek sayabilsem. ama diyorum ki ben Rabbime, bekleyen yolunu gözleyen kokusunu duymak için herşeyini vermeye razı olan bütün anne adaylarına nasip et Allahım diyorum. bizi umutsuzluğa düşürecek senden umudumuzu kesecek kadar bekletme Rabbim diyorum. Herşey Senin sadece birtek 'OL' emrine bakarken bunu bizden esirgeme diyorum. Rabbim kabul etsin . hepimizin yardımcısı olsun inşallahhhh:KK16:

canımmmm. keşke mümkün olsa da hepinizin isimlerini tek tek sayabilsem. ama diyorum ki ben Rabbime, bekleyen yolunu gözleyen kokusunu duymak için herşeyini vermeye razı olan bütün anne adaylarına nasip et Allahım diyorum. bizi umutsuzluğa düşürecek senden umudumuzu kesecek kadar bekletme Rabbim diyorum. Herşey Senin sadece birtek 'OL' emrine bakarken bunu bizden esirgeme diyorum. Rabbim kabul etsin . hepimizin yardımcısı olsun inşallahhhh:KK16:

Ağzına sağlık cnm gelse kan testin meraklandım inşaalah güzel istediğimiz sonuç alırız cnm

hamile hanımlara hayırlı uğurlu olsunnn :))

kızlar ya bişey sorcam..

az önce yürüyüşe çıktım geldim bi baktım iç çamaşırımda iki tane çok koyu lekelenme olmuş.. reglime 8 gün var.. bu ne şimdi yaaaa..????????????????????

hamile hanımlara hayırlı uğurlu olsunnn :))

kızlar ya bişey sorcam..

az önce yürüyüşe çıktım geldim bi baktım iç çamaşırımda iki tane çok koyu lekelenme olmuş.. reglime 8 gün var.. bu ne şimdi yaaaa..????????????????????

inşallah yerleşme kanamasıdır :KK16:

X