Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Kızlar herkese merhaba epeydir yoktum..bakıyorum şimdi de kimseler yok..ama ben müjdemi veriyorum..hamileyimmmm:)))
Allah isteyen herkese versin...duaların kabul olması Dilek'iyle sevgiler...

Kızlar herkese merhaba epeydir yoktum..bakıyorum şimdi de kimseler yok..ama ben müjdemi veriyorum..hamileyimmmm:)))

tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Brisling Allah tamamına erdirsin.Ya 41 kere maşallah ne kadar çok hamile haberi aldık bugünlerde.Darısı bizlere de inşallah

canım tebrik ederim.. dualarını bizden esirgeme Allah bizede göstersi o günleri inş:Saruboceq:

hakkaten bu ay çok fazla hamile haberi aldık ne kadar güsel her ay böyle olur işallah herkes hamile olsun:CüvCüv::CüvCüv: Ben bu ay hiç bi takip yapmıcam ne yumurtlama günü takibi ne başka bişi benneyaptımki

hakkaten bu ay çok fazla hamile haberi aldık ne kadar güsel her ay böyle olur işallah herkes hamile olsun:CüvCüv::CüvCüv: Ben bu ay hiç bi takip yapmıcam ne yumurtlama günü takibi ne başka bişi benneyaptımki

inş canım her ay böyle hatta daha fazla olur. yumurtlama gününü bende takip etmeyecem çünkü internette hesapladım 5-10 ekim arası ama doktorun dediğine göre 11. 13. 15. günler yani uymuyor birbirine o yüzden iki günde bir ayarlayıp bu ayıda böyle geçirecem:eek:

önümüzdeki ay hamile kalırsam süper olur kasımda eşimin doğum günü çok güsel bi hediye olur ay yazarken bile duygulandım

önümüzdeki ay hamile kalırsam süper olur kasımda eşimin doğum günü çok güsel bi hediye olur ay yazarken bile duygulandım

evet canım benim eşiminde doğum günü kasımda bide eşim yurt dışına çıkacak sırf bebek yüzünden işi erteliyor:çok üzgünüm:

ay nur o zaman ikimizde kasımda hamile kalalım eşlerimize hediyelerimizi verelim:Saruboceq::Saruboceq:

ya kıslar benim eşimde 17 kasım doğumlu,ayyy ne güzel olur yaa....inşallahhh..
aybalacım canım,umarım görüşürüz...
burda olmak,varlığınızı bilmek çok güzel inanın....
ii akşamlar...
bu arada hamiş kalan bi arkadaş vardı,tebrikler..darısı başımıza:teytey:Şeniz

dokuz günlük tatilden sonra yarın iş başı yapmanın stresi tuttu beni:1shok:

Benim eşimin ocak ama ben de bu ay müjdeyi almak istiyorum kızlar.of ya ütü yapıyorum çok sıkıldım.yarın işbası ve eşimi yolcu edeceğim görevine...

Benim eşimin ocak ama ben de bu ay müjdeyi almak istiyorum kızlar.of ya ütü yapıyorum çok sıkıldım.yarın işbası ve eşimi yolcu edeceğim görevine...

ne iş yapıyo eşin elif yolcu edeceğim demişinde merak ettim

inş alırsın canım hep beraber alırız bu müjdeyi eşini göndermen çok kötü oluyor değil mi bizde ayrılıyoruz bazen çok kötü bişey allah tez zamanda kavuştursun sizleri

Allah kavuştursun ben eşime çok bağlıyım bilmiyorum herkes öylemi uzak kalamıyorum hiç hiçde ayrı kalmak sorunda kalmadık çok şükür

X