Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Merhaba kızlar ben 2.ayı geçirdim artık 3.aya giriyorum.21 ekimde hastalanıcam.Ben doğum kontrol hapı felan kullanmadım ama yine de 3.aydayız.Hayırlısı olsun bakalım

İşallah bir an önce hayırlısı ile hamile kalıp yavrularımıza kavuşuruz kızlar.bol dua edelim birbirimize...Bende bel ağrısı ve akıntı var.göğüslerim çok acıyor ama ben de çok fazla umutlanmak istemiyorum.

İşallah bir an önce hayırlısı ile hamile kalıp yavrularımıza kavuşuruz kızlar.bol dua edelim birbirimize...Bende bel ağrısı ve akıntı var.göğüslerim çok acıyor ama ben de çok fazla umutlanmak istemiyorum.

işallah seninkiler bebiş belirtisidir ama dedin gibi umutlanmamak en iyisi bekliyelim bakalım böyle beklemekte kötü ya insan ister istemez acabamıki diyo:uhm:

sevcannn nerelerdesin gelmiosun hiç seni vegüsel haberini bekliyoruzzz

mrb arkadaşlar.. ben siteye yeni katıldım... biz de bebek çalışmalarına yeni başladık sayılır:1rolleyes:hayırlısı bakalım.... bu benim ikinci evliliğim ... ilk evliliğimden çocuğum yok... o zamanda korunuyordum ve buna rağmen hamile kaldığım olmuştu.. şimdi de bekliyoruz olmuyor 2 aydır... arkadaşlar ben bunun biraz da psikolojik olduğunu düşünüyorum... bir şeye fena kafanızı takınca onunla bağlantılı hormonlar da etkileniyor muhtemelen.. sanırım biraz oluruna bırakmak lazım.. herşeyin hayırlısı.. tabi belli bir süredir deneyen arkadaşlar oluruna bırakmadan bilimsel bir yardım almaları normaldir... burada çok uzun yazışmalar olmuş hepsini okuyamadım belki daha önce çıkmıştır ama öğrendiğim 2 kürü aşağıda ekleyeceğim.. biz eşimle bu ay düzenli içmeye başladık... inşallah faydası olur... sonuçta bitkisel destek zararı olmaz en azından:
+ kadınlarda yumurta sayısını artırmak için: 7-8 tane soğuk su ile yıkanmış inciri yarım litre suda 7-8 dk haşlayın ve incirin suyunun yarısını sabah kahvaltısından sonra, yarısınıda öğle yemeğinden önce için. 20-25 gün boyunca hergün taze olarak hazırlayın ve bu kürü uygulayın.
+ erkeklerde hareketli sperm sayısını artırmak için: Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

sağlıcakla kalın....

canım bu forumda tanıştığım tüm konyadan olan arkadaşlarım(biri hariç)hamiş şimdi,inşallah sen de onlardan biri olursun canım...Hem de ben onlarla karşılaştıktan kısa bi süre sonra....Allahım inşallah şu mubarek günlerde dualarımızı kabul etmiştir...sevgiler..

slm arkadaşlar,bayram telaşesinden pek giren olmamış sanırım..Ben hamileliği 1 senedir bekliorum ,1 sene önce bi dra gittim ve bana tahlil yaptı bi dolu,netice de sebepsiz infertilitesin dedii ve 5 kez olmak üzere klomen ve prengly kullandım ve sonuç hüzsran,ardından rahim filmi istedi ve oda temiz çıktı şükür,bunun üzerine çok sevgili(!) drum bana puregon iğne ve ovitrelle verdi 1 ay kullandım büyük bi hevesle ama olmadı malesef.ben de o ara tatile gidecektim ara verdim tedaviye ve dönüşte başka bi dr a gittim.Yeni drum konyanın en iilerinden...bana pko teşhisi koydu,glukofen kullanıyorum 1 aydır,bunun yanında serophane(klomifen sitrat) ve farlutal kullanıorum.bunları 4 ay kullanmamı istedi ama gebelik takibi yapmıyo bana...işte şimdi bu ilaçların ilki bitti şu an adet oldum yarın ikinci aya gireceğim arkadaşlar.
bilmiorum işe yarayacak mı???çok pozitif düşünüyorum aslında bu konuda,zamanı vardır diyorum,yaşadığım şeyin bi sağlık sorunu olduğunu idrak edebiliorum,pek duygusallaşmamaya çalışıorum ama bazen taşıverio işte içim...çocuk ve hamile bi çevreye sahibim,bi okuldaki tüm bayan hocalar hamile olabilir mi sizce aynı anda????işte olabildiğini ben gördüm içim acıya acıya...kısmet herşey...
hadi öptüm...
canım benim herseyin hayırlısı olsun. ınsalaah en kısa zamanda hamile haberini alırız.kocama öptüm bıtanem

canım benim herseyin hayırlısı olsun. ınsalaah en kısa zamanda hamile haberini alırız.kocama öptüm bıtanem

çok saol canım,inşallah zamanı yakundır ve rabbim hepimize nasip eder,hergün dua ediyorum hergün,kıymetini bileceğime,ii bi anne olacağıma dair hep söz veriorum Allah'a ..Umarım kabul eder....sevgiler..

* S.ozozel....................................( Sibel )
* Eköseoğlu.................................( Esma )
* Emelyucel.................................( Emel )
* uğur ve eylül..............................( Eylül )
* nazers......................................( Nazmiye )
* RUMELİLİ.................................( Gülşen )
* umutyaren................................( Derya )
* fatoş3458..................................( Fatoş )
* ssengün....................................(Seher )
* papatya....................................(Almina )
* plnsu............................................ ..
* s.d.34…………………………….(Sibel)
* xxh.ydxx…………………………(Hülya)

UMUDUNU TAŞIMAYA DEVAM EDEN GÜZELLERİMİZ
sevcan…….............................25 Eylül(Sevcan)
benssenb................................. 30 Eylül
Burcusal……………………..5 Ekim
myhope............................ ......6 Ekim ( Ayşe )
crazybaby...............................6 Ekim (Nasip )
alabama..................................7 Ekim ( Şebnem )
gulcangulcan......................... 7 Ekim
serdi........................................8 Ekim
Aybala 42 ..............................8 Ekim (Elif)
naz&pıtırcık...................... …13 Ekim(Naz)
gizemx.............................. ….24 Ekim(Gizem)
serencederen…………………24 Ekim
hnurkoçer..............................24 Ekim (Nur)
ravzanur............................ .( Nurten )
sıla_84.............................. …( ? )
aysima_85....................... ….( Gülcan )
neşeli................................. ..(Neşe)
brisling.............................. (Dilek)*
neseecrin.......................... ( Neşe)
özgün2008........................ (Özgün)
nmb2358........................... (Nagehan)
Monarosa.......................... (Nalan)
aşis.................................... (Asiye)
CZC.................................... ( Zeynep )
ateşparçası......................... .?? Ekim
nh3………………………….

bizde birinci gün eşimin tarafında ikinci gün benim taraf gezdik bugun evdeyiz oyalanıyorum 5 ekimi beklemiyeyim die:1rolleyes:

inş olmazsın canımda müjdeli haberini alırız benim görümcem bendeydi baya sinirle geçti şu andada baş ağrısından kalkamıyorum

inş olmazsın canımda müjdeli haberini alırız benim görümcem bendeydi baya sinirle geçti şu andada baş ağrısından kalkamıyorum

hayırdır anlaşamıyormusunuz benim kayınvalidemde bana yarın misafir getircek ben hala oturuom hiç bişey yapasım yok zaten :kızgın:

hayırdır anlaşamıyormusunuz benim kayınvalidemde bana yarın misafir getircek ben hala oturuom hiç bişey yapasım yok zaten :kızgın:

canım anlaşıyoruzda biri 4 biri 2 yaşında iki çocuğu var sanki bir tek onun çocuğu var eşindende ayrıldı kızılmaz çocuklarına bende sinirlendim neyse buraya yazmayım bunları

canım anlaşıyoruzda biri 4 biri 2 yaşında iki çocuğu var sanki bir tek onun çocuğu var eşindende ayrıldı kızılmaz çocuklarına bende sinirlendim neyse buraya yazmayım bunları

tmm canım boşver madem kötü gün geçirdin anlatıpda tekrar sinirlenme ama takma bişeyii boşverrrrrr:teytey: allaha şükür ben kayınvalidemi seviyorum çok fazla sorunlu değil

X