Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

allah allah nıye gırmıyor ya pekı eköseoğlu ne yaptı bebek kız mı erkek mı bellı olmus mu onun

kızlar bende pc yi kapatıyorum azıcık tv izleyem bütünleştim pc ile her yere yorumlar yaptımkaydirigubbakcemile3 hepinize iyi geceler yarın görüşürüz :a015:a.s.:enbuyukkk:

iyi akşamlar canlarım.yoğun bir bayramdı.bitirdik...Midem bulanıyor ara ara ama çıkaracak derecede değil..belim ağrıyor ve bol akıntım var...bilmiyorum.umutsuzca 8 ekimi bekliyorum.Nur,Burcu,GİZEM,ASYACAN NASILSINIZ?ÖZLEDİM SİZLERİ...

Nur arkadaşin için üzüldüm.işallah yeniden hamile kalir.bu siteden mi?

Nurcum seni de uyku tutmamiş anlaşilan.midem çok kötü biliyor musun?her gittiğimiz yerde çok kariştirdik.nasil uyuyacağim bilmem.sen nasilsin?

slm kızlar nasılsınız nurcum arkadaşına üzüldüm işallah hayırlısıyla yine hamile kalır

Burcusal merhaba.nasılsın?bugün moralim bozuldu,bel ağrımla beraber kahverengi lekelenmelerim başladı çok hafif.kırmızıları görecek gibiyim.çok kötüyüm çok.

Burcusal merhaba.nasılsın?bugün moralim bozuldu,bel ağrımla beraber kahverengi lekelenmelerim başladı çok hafif.kırmızıları görecek gibiyim.çok kötüyüm çok.

yaa üzüldüm bak şimdi ama belli olmaz belki adet değildir bebek belirtisidir hem erken değilmi adetine yarın olsun bi test yap bakalım ne çıkcak :sm_confused:

canım benım panık yapma hemen bıkaç gun bekelekırmızıya donmezse test yap idrar testı istersen canım moralınıde bozma buay olmazsa diğer ay olur

slm aybala ,arkadaşımmm moralini bozma bakalım ya.gün doğmadan neler doğar kimbilir ki????hayırlısı olsun canım...onunda zamanı gelecek ve hepimiz bi gün anne olacağız inşallahh...
ayrıca konya da hava çok kötü ondan bozulmuştur moralin birazda belki....ne dersin???

kızlar bende 24 ünde hasta oldum beni de ekleyin bekleyenler listesine muhtemel adet tarihim 23 ekim daha erken olabilir ama ben gatantiye aliim ...,nş. bu ay tutarrrrrr....

X