Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

Nurum kız seni bekliyorum pc başında.bugün hep kalbimde ve aklımdaydın.gülümmmm moralin düzeldi değil mi ablacım.Bak benim de 8 gün var belim ağrıyor umutlarım bitmeye başladı.regl dönemindeki gibi bir bel ağrısı saplanıyor.Ama hep dua edeceğiz rabbımıza.Bizim çok büyük bir Rabbımız var.Kerem sahibi rabbımız bize sağlıklı ve hayırlı evlatları en kısa zamanda nasib edecek.içimizde pıt pıt hissedeceğiz meleklerimizi...

sositosositoNurum kız seni bekliyorum pc başında.bugün hep kalbimde ve aklımdaydın.gülümmmm moralin düzeldi değil mi ablacım.Bak benim de 8 gün var belim ağrıyor umutlarım bitmeye başladı.regl dönemindeki gibi bir bel ağrısı saplanıyor.Ama hep dua edeceğiz r,Rabbımıza.Bizim çok büyük bir Rabbımız var.Kerem sahibi rabbımız bize sağlıklı ve hayırlı evlatları en kısa zamanda nasib edecek.içimizde pıt pıt hissedeceğiz meleklerimizi...sositosositosositososito

sositosositoNurum kız seni bekliyorum pc başında.bugün hep kalbimde ve aklımdaydın.gülümmmm moralin düzeldi değil mi ablacım.Bak benim de 8 gün var belim ağrıyor umutlarım bitmeye başladı.regl dönemindeki gibi bir bel ağrısı saplanıyor.Ama hep dua edeceğiz r,Rabbımıza.Bizim çok büyük bir Rabbımız var.Kerem sahibi rabbımız bize sağlıklı ve hayırlı evlatları en kısa zamanda nasib edecek.içimizde pıt pıt hissedeceğiz meleklerimizi...sositosositosositososito

inşallah canım benim benim o günleride görürüz teşekkür ederim desteğin için çok sağol yanımda birilerinin olduğunu bilmek çok güzela.s.a.s.

slm arkadaşlar,Aybala 42 davet etti beni buraya.sizi ziyaret edeceğim arada kabul ederseniz.sevgiler...Hepinize ii bayramlar.Umarım en kısa zamanda anne oluruz...

yeni katılan arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz aramıza herkese iyibayramlar

asyacan bi tek sen ve ben varız bu akşam. sen ne kadar zamandır bekliyosun hamileliği:1rolleyes:

kızlar ben geçen ay anne olmaya karar vermiştim 3 kez denedik ama sanırım muhtemel tarihler tutmadı bi şekilde geçen ay hamile kalamadım geçen gün doktora gittim bilgi almaya 28 günde bir adet olduğum için ban adetin tam ortasında ilişkiye başlayacaksın dedi yani 14. günümde mesela, ama ben bayram tatili dolayısıyla annemleri ziyarete gidicem 14. günümde eşimin yanına geri dönecektim ama bilet bulamadım 15. güne kaldım. bu yuymurtlama sadece 1 günde mi gerçekleşiyor yani ben 1 gün rötarlı yapsam sizce bi olumsuzluk olurmu yani geç kalmış olmam herhalde dimi? mesela ben 14ünde yumurtlasam 15ine kadar o yumurta bende kalıyomuu beni bilgilendirirseniz çok sevinirim yani ben 15., 17., ve 19. böle böle devam etçek öyle deneme yapmış olucam sizce nasıl bilgisi olan benle paylaşırsa inanın çok sevincem hayırlı bayramlar hepinize kızlar hepinizi öptümmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Arkadaşlar herkeze hayırlı,mübarek bayramlar diliyorum.Güzel haberlerin gelmesine vesile olur inşallah bu bayram bizlere.Nurcum nasılsın gülüm.Sana çok kızdım :eek:klava::eek:klava:kendimizi bu kadarda bırakmıycaktık canım.Tamam belki umutlarımız tükenmeye doğru gidiyor ama bir bakmışsın tam bitti daha yapamıycam derken müjdeli haberler gelmiş.teker teker listemize isimlerimizi sıralamışız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.Lütfen canım biz çok güçlüyüz ve bebeklerimizde bu güçlü anlarımızda bizlere gelmeliler.onlara kavuştuğumuzda ''SENİN İÇİN ÇOK ÇABALADIM VE BAŞARDIM BEBEĞİM'' demeliyiz.Şimdi tekrar baştan başlıyomuşuz gibi umutla hevesle onların sevgisiyle çalışmalara inanarak devam edicez.tamam mı bitanem.öpüldün.:teselli::1hug:Şeniz

Burcusal,Asyacan,nur,sevcan,gizemx nerelersesiniz? günaydınnnnnnnnnnn.Türk kahvesi aramıza hoş geldin.evet gün aşırı devam et çalışmalara.iyi bayramlar...

slm arkadaşlar,bayram telaşesinden pek giren olmamış sanırım..Ben hamileliği 1 senedir bekliorum ,1 sene önce bi dra gittim ve bana tahlil yaptı bi dolu,netice de sebepsiz infertilitesin dedii ve 5 kez olmak üzere klomen ve prengly kullandım ve sonuç hüzsran,ardından rahim filmi istedi ve oda temiz çıktı şükür,bunun üzerine çok sevgili(!) drum bana puregon iğne ve ovitrelle verdi 1 ay kullandım büyük bi hevesle ama olmadı malesef.ben de o ara tatile gidecektim ara verdim tedaviye ve dönüşte başka bi dr a gittim.Yeni drum konyanın en iilerinden...bana pko teşhisi koydu,glukofen kullanıyorum 1 aydır,bunun yanında serophane(klomifen sitrat) ve farlutal kullanıorum.bunları 4 ay kullanmamı istedi ama gebelik takibi yapmıyo bana...işte şimdi bu ilaçların ilki bitti şu an adet oldum yarın ikinci aya gireceğim arkadaşlar.
bilmiorum işe yarayacak mı???çok pozitif düşünüyorum aslında bu konuda,zamanı vardır diyorum,yaşadığım şeyin bi sağlık sorunu olduğunu idrak edebiliorum,pek duygusallaşmamaya çalışıorum ama bazen taşıverio işte içim...çocuk ve hamile bi çevreye sahibim,bi okuldaki tüm bayan hocalar hamile olabilir mi sizce aynı anda????işte olabildiğini ben gördüm içim acıya acıya...kısmet herşey...
hadi öptüm...

Arkadaşlar herkeze hayırlı,mübarek bayramlar diliyorum.Güzel haberlerin gelmesine vesile olur inşallah bu bayram bizlere.Nurcum nasılsın gülüm.Sana çok kızdım :eek:klava::eek:klava:kendimizi bu kadarda bırakmıycaktık canım.Tamam belki umutlarımız tükenmeye doğru gidiyor ama bir bakmışsın tam bitti daha yapamıycam derken müjdeli haberler gelmiş.teker teker listemize isimlerimizi sıralamışız:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:.Lütfen canım biz çok güçlüyüz ve bebeklerimizde bu güçlü anlarımızda bizlere gelmeliler.onlara kavuştuğumuzda ''SENİN İÇİN ÇOK ÇABALADIM VE BAŞARDIM BEBEĞİM'' demeliyiz.Şimdi tekrar baştan başlıyomuşuz gibi umutla hevesle onların sevgisiyle çalışmalara inanarak devam edicez.tamam mı bitanem.öpüldün.:teselli::1hug:Şeniz

teşekkür ederim canım benim baya toparlandım sayılır sen naptın inş canım inş ya

Evet canim,sanirim sadece sen ve ben variz.çok yoruldum bugün.bayram ziyaretlerinden akşam döndük.bu arada adim elif.sen nasilsin?adin ne?satim 8 ekim merakla olmamayi bekliyorum.göğüs acimasi dişinda hiç belirti yok.senin durumun nedir canim?

Evet canim,sanirim sadece sen ve ben variz.çok yoruldum bugün.bayram ziyaretlerinden akşam döndük.bu arada adim elif.sen nasilsin?adin ne?satim 8 ekim merakla olmamayi bekliyorum.göğüs acimasi dişinda hiç belirti yok.senin durumun nedir canim?

elifcim benimde bayram ziyaretlerim bugun bitti evdeyim artık bende 5 ekimi bekliyorum kasık ağrılarım başladı ama adet ağrısı gibi hiç farklı bi belirti yok bendede bu ayda kesin kırmızı kartı görücem senağlama aslında benim bu ikinci ayım daha çok yeniyim çalışmalarda ama yasmin kullandım sanırım onun yüzünden hemen olmucak :sm_confused:adım burcu bu aradakaydirigubbakcemile3

X