Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

GÜNAYDIN NASİPCİM BENİMDE 9 GÜNÜM VAR NE YAZISI OKUDUĞUN CANIM BANADA GÖNDERSENE BENDE UMUDUMU ÇOĞALTAYIM.:CüvCüv:
bak hayatım üstteki yazıyı okuyunca demekki sadece o güne mahsus birşey olmadığını anlayıp umudum yeşerdi ben çünkü o günü es geçmek zorunda kalmıştım

Bir mahkeme salonu düsünün... Bir davada tanIklIk etmesi için kürsüye yaslI
bir teyzeyi çagırırlar.. KadIn yerine oturur ve davalInIn avukatı kadına
yaklasır...
- "Bayan Jones.. Beni tanıyor musunuz?" Yaslı teyze cevap verir:
- "Ah evet Bay WiLLiams sizi çocukLugunuzdan beri tanıyorum.. siz taa o
zamanLar bile aileniz için tam bir bas beLasıydınız.. sürekLi yalan
söyLüyorsunuz, karınızı komsunuzla aldatıyorsunuz, en yakınım dediginiz
insanLarIn arkasIndan konusuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi
satarsınız..."
DavaLInIn avukatI basta oLmak üzere bütün saLon sok oLur.. Adam ne
yapacagını biLemez bir halde kadIna tekrar sorar:
- "Peki Bayan WiLLiams, ya karşI tarafIn avukatInI tanıyor musunuz?" Kadın
yine cevapLar:
- "Elbette tanıyorum.. çocuklugunda ona dadilik yapmıstIm.. Tembel, ödLek ve
alkolik adamın tekidir.. etrafInda bir tek dostu yoktur ve herkes onun hala
geceleri altına kaçırdıgını söylüyor.."
Yine herkes sokta.. bütün salonu bir gürültü kaplar.. hakim kürsüye tak tak
tak vurup herkesi susturur ve her iki tarafın avukatını da kürsüye çagırır..
Ve ikisine de egilmelerini söylerek kulaklarına sunu fIsILdar...
- "Eger bu kadIna beni tanIyIp tanımadıgını sorarsanız ikinizi de harcarım.sırnaşık şeysırnaşık şeykaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

brisling arkadaşımm çok sağolasınn verdiğin bilgi için..... inş. gönlümüze göre olsunnn...

Günaydin kizlar..nasilsiniz bugün inşallah hepiniz çok iyisinizdir.ramazan nedeniyle çok giremiyorum bu günlerde.aygin baygin dolaşiyorum da biraz .bugün de temizlik yapmaliyim yarin misafirlerim gelecek.yine de girmeye çalişacağim.öncelikle herkes iyi mi??bir problemimiz sorunumuz yoktur inşallah.geçmşii okumayayim nolur siz bana kisaca haberleri iletin canlarim olur mu??

ebe gizem korktunuz bizi valla bayadır yoktun

fatoşta yok ayın 1 de doktora gidicekti ne oldu acaba çok merak ediyorum ben dün gittim kanama ufalmış dedi doktor ama ilaca devam haftaya cuma gene gidicem bebişin kalp atışıda başladı gizemim

fatoşta yok ayın 1 de doktora gidicekti ne oldu acaba çok merak ediyorum ben dün gittim kanama ufalmış dedi doktor ama ilaca devam haftaya cuma gene gidicem bebişin kalp atışıda başladı gizemim

canimcim benimki ramazan rehaveti ondan yoktum bir de evde değildim pek zaten.fatoşun doktora gideceğini biliyordum ama sonuç ne oldu bilmiyordum bak şimdi ben de merak ettim.napti acaba??inşallah bebişi de kendisi de iyidir.neden girmiyor ki siteye acaba?canim iyi haberlerin beni mutlu etti kalp atişini duyman ne güzel.çok hizli atiyor değil mi pirinç tanenin minik kalbi.almina nasil o nerede?

benim göğüslerim cok büyüdü ve acayip sızlıyo adetime 1 hafta var ama onun belirtiside olabilirsenağlama

canım benim kanama olayı ultrasona gitmiştim keseyi görmek için kesenin yanında kanama başlamış doktor ilaç verdi kullandım şimdi ufalmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…