Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

SELAM KIZLAR
NABERSİNİZ HEPİNİZE HAYIRLI RAMAZANLAR DİLERİM İNŞALLAH BU AY HEPİNİZ UMUTLRINIZA KAVUŞURSUNUZ
BENİM ŞAFAK 9 AMA BEN BU AY TRENİ KAÇIRDIM DERKEN GEÇMİŞTE OKUDUĞUM BİR YAZI ÜZERİNE TEKRAR UMUDUMA KAVUŞTUM:sm_cool:
BEN GÜNDÜZLERİ PEK GİREMİYORUM MALUM BENİM OĞLANDAN BANA FIRSAT KALMIYOR OKULLAR AÇILINCA RAHATLAYACAĞIMhihoyyythihoyyyt
HEPİNİZ KENDİNİZE CİCİ BAKIN GÖRÜŞMEK ÜZEREEEEEE:1hug:

günaydın kızlar bebişin kalbi atıyo kanamada ufalmış herşey yoluna giriyo yaşasınnnnnnnnn

günaydın kızlar bebişin kalbi atıyo kanamada ufalmış herşey yoluna giriyo yaşasınnnnnnnnn

ayyy canım çok sevindimm, ne güzel gözün aydın...
dün doktora gidicez kalbi atıyo mu acaba yazmışsın ya çok üzüldüm, içinde böyle bi endişe taşımak bile seni ne kadar üzmüştür tekrar gözün aydına.s.

GÜNAYDIN KISLARRRR.CANIM ÇOK SEVİNDİM ALLAH KUCAĞINA ALDIĞI GÜNLERİDE GÖSTERSİN İNŞ.BİZDE BİRGÜN DİYEBİLECEK MİYİZ ACABA KALP ATIŞINI GÖRDÜM BEBİŞİMİN DİE.İNŞ.EN YAKIN ZAMANDA BİZDE MİNİKLERİMİZE KAVUŞURUZ HAMİŞLERİM SİZDEN BOL BOL DUA BEKLİYORUZ.BENİMDE 9 GÜNÜM VAR.GEÇMİYO HİÇ GÜNLER..:CüvCüv:

GÜNAYDIN NASİPCİM BENİMDE 9 GÜNÜM VAR NE YAZISI OKUDUĞUN CANIM BANADA GÖNDERSENE BENDE UMUDUMU ÇOĞALTAYIM.:CüvCüv:

merhaba
Kan sonuçlarımı aldım doktor herşey normal dedi; kan pıhtılaşması ile ilgili testler ne bilmiyorum ama olup olmayacağını sordum onlara baktırdık onlar da normalmiş.(Gelince baktım protein C ve S aktivitesine bakmışlar sadece yeterli mi ki?)
ama bir şey kullanmama falan gerek var mı dediğimde bana folik yanı sıra coraspinde kullanabileceğimi söyledi, sizce neden kafam karıştı???

tam olarak bilemeyeceğim ama coraspin kanın koyulaşmasını engelliyor. Bende de kan koyulaşması vardı coraspin kullandım kafan karışmasın yani içini ferah tut...

kızlaarrrrrrrrr merhaba ay kaç gündür giremedim nasılsınız? sehercim çok sevindim adına ya maşallah

nazım folık zaten bilenen ve tum hamile kalmaya karar verdiğinden itibaren yada 3 ay evvel başlayıp gebeliğin 3 ayında kullanıcağın ilaç diğeride nurun dediği gibi kanın koyulaşmasını engelliyo

Kızlaaarrrr! hepinize merhaba nasılsınız.hepiniz çok iyisinizdir inşallah.Sehercim bu arada hiç bir sorununun olmamasına çooooookkk sevindim.Bebişine iyi bak öpüldünüzz kocamannna.s.:1hug:

nazım folık zaten bilenen ve tum hamile kalmaya karar verdiğinden itibaren yada 3 ay evvel başlayıp gebeliğin 3 ayında kullanıcağın ilaç diğeride nurun dediği gibi kanın koyulaşmasını engelliyo

folic plus kullanıyodum canım da benim kafamı coraspin karıştırdı. hani pıhtılaşma yoksa niye veriyo diye düşündüm; ama işyerinden bazı arkadaşlarda kullanmış kullanıcam artık

gizemmmmmmmmm fatoşşşşşşşşşşşşşşşşşşş nerelerdesiniz kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…