Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

inşallah bu ay hepimiz muradı olur
benim bir haftam var
bekliyorum
dualarım sizinle
inş çok mutlu oluruz
allahım bu mubarek ayda açılan ellerimizi dualarımızı boş çevirmez kabuleder

selam hamişler vede hamiş adayları topiğinize tekrar kavuşmanıza sevindim :))))
umarım bu mübarek ayda hepimiz bebişlerimize kavuşuruz tabii hakkımızda hayırlı ise

CANIM AYNI KADERİ PAYLAŞIYORUZ SENLE BENİMDE 10 GÜNÜM VAR.BENDE HER AY YUMURTLAMAMI HİSSEDERDİM BU AY ÇOK İSTEDİĞİM İÇİN TAKİP ETTİĞİM İÇİN HİSSETMEDİM ARTIK HAYIRLISI DEMEKTEN BAŞKA ÇAREMİZ YOK.:1hug:

kızlar üzülmeyin belkide hissetmediğimiz bu ayda olacak bebişler:asigim:

kızlar bebiş konusunu sakın kafanıza çok takmayın valla taktıkça olmuyo veled bende öle yaptıydım ama bu ay hep adet olucam dedi dedim bebiş geldi

kızlar dua edin yarın gitcez doktora bakcaz bakalım minik kuşun kalbi atıyomu kanaması durmuşmu inşallah güzel haberler veririm size

kızlar dua edin yarın gitcez doktora bakcaz bakalım minik kuşun kalbi atıyomu kanaması durmuşmu inşallah güzel haberler veririm size

Dualarım seninle.. Allah'ım sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsin inşallah. Allah bizlerede nasip etsin...:asigim:

inşallah nurcum darısı sizlerin tüm isteyenlerin başına allah bu ayda tüm dileklerinizin kabul olmasını sağlar inşallah

almina fatoşşşşşşşşşşş kız meraktan öldürüdn beni ne dedi doktor nasılsın bi haber versen

bebek

Birgün birkadın çocuğunu aldırmaya karar vermiş ve aldırıyormuş.
sonra bir rüyaya dalmış rüyasın da birkırtahsiyede kar postalara bakarken bir bebrk görmüş.
Bu bebek ,mavi gözlü sarısaç lıymış. kadın bu bebeği seveceken bebek hemen ağlamaya başlamış
- Dokun ma bana demiş
kadın
-Niçin seni sev mek istiyorum? demiş çocuk hayırr sevememe seni istemi yorum demiş. H albuki kadın narkozun et kisindeyken gördüuü bi hayal miş kadın bebeğe tekrar yaklaşmak istemiş
- bebek hayır elkeme bana elme diye alı yormuş o yaşlar gözlerin den inci tanesi gibi dökülüyormuş.
- kadın seni sevmek istiyorum demiş bebeğe .
ama bebek din le memiş bebek o kadar güzel mişki yaşlar gözlerin den in ci tanesi gibi akıp ini yormuş.
kadın bebeğe sormuş:
- senin annen yok mu ? demiş.
bebek:
- benim anna m sen din ama beni al dır mayı düşün dün diye ağlıyormuş. bebeğin şiirin liği san ki bir melek miş.
kadın şaşırmış.
- senin annen ben miğim ?
-sendin ama ben beni aldırdın .
- inan mıyorum demiş kadın
kadın atattürke ben zeyen bu çocuk nasıl onun kızı ola bilirdiki ama sdanki kadına allahtan gelen bi işarett miş . kadın bebeğini aldırın ca aallah ona işarett gön dermiş.
kadın daha şaş kınlıktay mış.
kadın narkozun et kisin den uyanan kadın kar şı sın da bir dok tor görmüş dok tor bi çiçek alıp kadına
- buyr5un bu çiçek size dkr al dıdırdın bebek bir kızdı demişdkr ve hikaye bit miş........

kızlarrrrrrrrrrrrrrr hepinize küstüm bune kimse cvp yazmadı burda değilllllllll

ya o kadar bebek isteyen var bazı insanlarda aldırıyor ya ne akla mantıkla aldırıyolar anlamıyom ya madem aldırıcın nie yapıyon allam ya gerçi bu dünyanın gerçekleri işte

ya o kadar bebek isteyen var bazı insanlarda aldırıyor ya ne akla mantıkla aldırıyolar anlamıyom ya madem aldırıcın nie yapıyon allam ya gerçi bu dünyanın gerçekleri işte

yazdığını görünce bu arkadaş maraşlı dedim...........
ve porfilde maraş yazıyor süpersin
tabi ciddi oalrak konuşursak hayatın gerçeği bu , kimi arar bulamaz, kimi geleni atar.
herşeyin hayırlsını dilemek laızm

Son düzenleme:

:)demek maraşlı oldugumu heryerde belli ediyom ewt ben muraşlıyımda sen nerden bildin bacım yoksa sendemi maraşlısıngamyoncuiremsu

:)demek maraşlı oldugumu heryerde belli ediyom ewt ben muraşlıyımda sen nerden bildin bacım yoksa sendemi maraşlısıngamyoncuiremsu

heee maraşlııiimm ben de bacımmmmm
akşama tarhana şovrası mı yesk yoksa:))))))))
ay canım tarhana çekti vallahi.firik hala var mı maraşta ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…