Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar size bişey sormak istiyorum. yumurtlama günlerinde akıntı nasıl oluyo?

yumurtlayıp yumurtlamadığımı anlamaya çalışıyorum da...

13 ay oldu haala yok.bu ayda umutsuzum...bu gidişle korktugum rahim filmini çektırecegım galıbasenağlama

gizeemmmmmm fatoşşşşş nerdesiniz kızlar nazzzzzzzzzzzz hülyaaaaaaaaaaaa sevcannnnnnnnnnnn
zeyneppppp

benimde 11 eylül...ama bu ay nedense hiç içimde heves yok olmayacagını biliyorum ya artık..........

kızlar merhaba...
bu ay benim de hiç umudum yok :çok üzgünüm: 16 eylül ü bekliyorum. umutsuzluğumun sebebi bu ay 7. gün ve tahminime göre sıcaklık basmasıyla 12. gün dışında bir münasebetim olamadı eşimle. bugün 16. gün olsa da artık geç galiba. bir de umutsuzluk çöktü içime. nasıl çıkıcam bu ruh halinden ...fisfisfis

canım kacıncı ayın bilmıorum ama o kadar takma takarsan hiç olmuyo psikolojı cok önemli.kendini baska seylere ver benim 5.ayım halada umutluyum umutlu olmaya calısıyorum en azından....

canım kacıncı ayın bilmıorum ama o kadar takma takarsan hiç olmuyo psikolojı cok önemli.kendini baska seylere ver benim 5.ayım halada umutluyum umutlu olmaya calısıyorum en azından....

benim de 2. ayım.
öncesinde 20 ay yasmin kullandım..
ilacı ilk bıraktığım ay olmaması büyük ihtimal dememe rağmen bir heyecan vardı içime. bu ay o heyecan gidiverdi.

napalım bekliycez tabi, sonuçta daha fazla bile beklemek olabilir kaderimizde ..
inşallah hayırlısıyla en yakın zamanda alırız haberlerimizi..bu arada sen de izmirdesin.hemşerim..:1hug:

evet
sende demi ....askolsun daha 2. ayınmış haptan sonra 6 ay 1 sene olmaması normal daha kötü bişey olmasın...neresindensin izmirin??

herkese mrb k.k yeni katıldım 4.aylık evliyim bu ayda olmadı umudumu 5.aya taşıdım benim gibi arkadaşlarla tanışmak istiyom benide aranıza alırsanız sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…