Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aysimacım sen genede dikkat et yerleşme kanaması falanda olabilir oda lekelenme yapıtor

Caniom ben cumartesi dr gidicem özele dun saglik ocaginda kantestiyaptirdik kac haftalik mevzusu vardiya ssk bi halt bilemeisti degerleri yazicam sizde yardim edeceksiniz

Esmacık sen ne zaman gördün kıs kırmızı kartı?12 Eylüle kaymışın:mymeka:

14 ağustosta geldi acele etti bu ay biraz 2-3 gün erken yola çıktı bakalım çalışmalara başladım bile hayırlısı artık şimdi büyük gün 12 eylül
bu ay acayip inatçıyım ateş takibide yapıyorum ama olmazsa bidahaki ay takip makip yok nasıl denk gelirse 30 bu ay sonu evlilik 1. yıl dönümümüz keşke kocişime mutlu haberi verebilsem...... Rabbim isteyen herkeze sağlıklıca versin amin. bu mubarek günde tam cuma saati bol bol dua edelim kızlar.a.s.

Gunaydin seher kizlar bisey sorucam hamileyken kotu ruyalar goruyomusunuz ben babamin öldugunu gordum cok korktum kan ter icinde uyandim

İnşaallh canım yaa çok sevinirim.Ama tavsiye veren arkadaşların tavsiye cidden çok doğru bence bi gözden geçir derim bensengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanabsengözlerimebaksanab

ya kızlar akşamları benim acayip bacaklarım ağrıyo ya sizdede böle varmı eve gidiyorum dikiyorum bacakları yatıyorum hemeen uyuyorum bide kocişim başladı dırlanma yüzünü gören cennetlik diyekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

GÜNAYDIIIIIIIIIIIIIIIN CANLARIM.kaydirigubbakcemile3HEPİNİZİ KOCAMAN KOCAMAN ÖPTÜM
kız gizeeeeeeeeeeeeemm. nerdesin sen bakiim??klava::1hug:
OKLAVAYI GÖRDÜM KOŞTUM GELDİM CANIM:dance:

HOŞGELDİN CANIM.İNŞALLAH SİTEMİZ SANA DA UĞUR GETİRİR.GÜZEL DİLEKLERİN İÇİN TEŞEKKÜRLER.

FATOŞUM CANIN NE ÇEKİYOR SÖYLE BANA BİR KOŞU GETİREYİM SANA

saat 2 gıbı sıtede bulunun kan degerlerını yazıcam
OLUR CANIM BAKARIZ.O SAATTE GİREMESEM DE DAHA SONRA DA BAKARIM.ŞU HAFTALIK DEĞERLERİ YAZMIŞTIM GEÇEN GÜN SEHERE ALDIN MI SEN DE CANIM??

ya kızlar akşamları benim acayip bacaklarım ağrıyo ya sizdede böle varmı eve gidiyorum dikiyorum bacakları yatıyorum hemeen uyuyorum bide kocişim başladı dırlanma yüzünü gören cennetlik diye

NAZ YAPMA KIZ TAZE HAMİŞ.2 GÜNDE HAMİŞLİK NAZIN BAŞLADI BAKIYORUMDA.KOCANDAN GELECEK SANA klava:

çok sağol canım ya süpersin hayırlısı herkez için ........a.s.

KIZLAR BANA YARDIM EDİN AKLIM ÇOOOOK KARIŞTICADIARZU.SABAH TEST ALDIM YAPTIM VE TABİ SONUÇ NEGATİFTİ SONRA TESTİ BALKONDA UNUTMUŞUM.10 DAKİKA ÖNCE BİR DE BAKTIM Kİ BENİM TEST ORDA DURUYOR VE HER ZAMAN Kİ TEK ÇİZGİCİĞİMİN YANINDA SİLİK BİR DE PEMBE ÇİZGİ VAR..AMANİİİN BU DA NE Kİ İLK KEZ GÖRDÜM BÖYLE BİR ŞEY DİYE HAVALARA UÇTUM hihoyyytAMA SONRA AKLIMA GELDİ YA BU TESTLERİ 10 DAKİKADAN SONRA DEĞERLENDİRMEYİN DİYORLARDI.BENİM Kİ OLMUŞ YARIM SAAT FALAN...:uhm:

HAYDİ KIZLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM.

gizem benimde ilk 2 test silik çıktı git sağlık ocağında idrar yaptır benim öyle keswinleştia.s. hadi hayırlısı sende hamişsin bakkkkk demedi deme:1hug:

gizem benimde ilk 2 test silik çıktı git sağlık ocağında idrar yaptır benim öyle keswinleştia.s. Hadi hayırlısı sende hamişsin bakkkkk demedi deme:1hug:

canim ilk olarak kan tahlili yaptirirda negatif çikarsa sonuç çok üzülürüm ondan korkuyorum bir de sağlik ocaklari ücretsiz mi yapiyor ücretli mi yapiyor testi??

canim ilk olarak kan tahlili yaptirirda negatif çikarsa sonuç çok üzülürüm ondan korkuyorum bir de sağlik ocaklari ücretsiz mi yapiyor ücretli mi yapiyor testi??

canim ucretsiz yapiyo uzulmek yok oyle benim icime doguyo gizem hadi yaptir kac gun gecti senin soyle bana

bizim burda kan testi yapmadı sağlımk ocağı idrar yaptı ücretsiz yapıyo canım

GIZEM BENIM BILDIGIM KADARIYLA NEGATIF SONUC KOLAY DEYISMEZ VALA BENIM NEGATIFI BEN 2 GUN SONRA BAKTIM HALA NEGATIFTI NAZI CIHAZLAR GEC ALGILIYO KESIN HAMILESIN GIZEM HADI BASKA TESAL YADA KAN TALILINE CABUK HADI AY OLECEM MERAKTAN :teytey::teytey::teytey::teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…