Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hemen oyle kotu dusunme belki hamile oldugunu soylicek uste adet gorme diye birsey varmis belki oyle bidurum var yoksa bile kafana takma calismalara devam nezamadir deniyorsunuz

canım 4 aydır deniyoruz.Adet günüm eylülün 6sındaydı bu kadar erken olunca şok oldum.Hafif kahverengi leke geldi.Şimdilik devamı gelmedi ama gelir.Göğüslerim sızlıyordu kasıklarımda acı vardı ama ben regli olacağımı düşünmemiştim demekki ondanmış.Canım ne kadar teşekkür etsem azdır birileriyle konuşmaya o kadar çok ihtiyacım var ki.

merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım arnıza
hoşgeldin canim ben gizem.umarim sitemiz sana da uğurlu gelir.
slm kızlar, bugün gonaphene ilacına başlayacağım çok heyecanlıyım :)
hayirlisi olsun canim.inşallah tez vakitte sen de ben de hepimiz hamiş oluruz.
birazda güleleim demi bayaanlar gerçi sadece seher okumuş galibaaaa
süpeeeeeeeeeer.sen bizi güldürdün canim allah da senin yüzünü güldürsün dilerim
kizlar adetim bugun bitti tum hiziyla calismalar baslicek anliyeceniz insallah bu ay hamis olurum sna dileyin kizlar bana
inşallah canim inşallah hep beraber hamiş oluruz.

lütfen üzülme.her işte bir hayir vardir.allah dermansiz hastalik vermesin yüklenemeyeceğimiz dert vermesin hepimize.bebiş allah ne zaman nasip ederse o zaman gelecek.evet birsürü olumsuzluk çikiyor karşimiza ama umutlarimizi hiç tüketmeyelim canim.bak 2 yillik evliyim.geçen yil polip ameliyati oldum bu ay doktor ayni sebebten yine ameliyat dedi.aylarca ağladim regl oldum diye birden dişim ağrimaya başladi midem sorun çikarmaya başladi sapasağlamken adet oldum diye ağlarken bu ay neremle uğraşacağimi şaşirdim.ve yine ayni umutla ameliyat olmam gerektiğini bile bile bebiş bekliyorum.yeter ki umutlarimiz dualarimiz tükenmesin.değil mi canim

[

hemen oyle kotu dusunme belki hamile oldugunu soylicek uste adet gorme diye birsey varmis belki oyle bidurum var yoksa bile kafana takma calismalara devam nezamadir deniyorsunuz

canım benim eltim de üstüne adet gördü, 6 hafta 3 günlük hamiş daha yeni :) hemen umutsuzluğa kapılma. hem adet olsan bile buna şükret, kisti olupta doğum kontrol hapı kullanmak zorunda kalan çok anne adayı var.önce sağlık bak zopalarım haaaklava:a.s.

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.Ben biraz da korktum çünkü son adet tarihim ağustosun 1iydi ve ben 21inde tekrar lekelenince korktum çünkü bu daha önce benim başıma hiç gelmedi. ayda 2 kez adet oldum.Ben şaşkınlıkla geçen ay da erken oldum demişim ama benim geçen ay dediğim bu ay yani bu ayda 2. kez regl oldum.Daha doğrusu olacağım heralde.Kahverengi lekeler kesildi şimdilik bişey yok ama karnım çok ağrıyor olacağım

Arkadaşlar merhaba..ben de uzun zamandır sitenin takipçilerindenim. Ancak yeni üye oldum.Temmuz ayında bıraktım korunmayı bebiş düşündüğümüz için. tabiki ilk ay yani ağustos da reglimi oldum. Artık benim de umudum sizlerle birlikte devam edecek. Henüz kimseyi tanımıyorum. beni de aranıza alın :) birbirimize hep destek tam destek olalım. umutlarımızı hiç kaybetmeyelim ve sağlıkla hamişlik haberlerimizi birer birer alalım..Hepinize sevgiler..Beni unutmayın olur mu güzel anneler ve anne adayları ve anne olma hazırlığı yapan anne aday adayları :)

Canım hoş geldin ben de yeni saylırım.Umarım hep beraber birbirimize destek oluruz.Ben de korunmayı bırakalı 4 ay oldu 4. ayın içindeyim ama bebiş yok.İnşallah senin en kısa zamanda bebişin olur.

Canım hoş geldin ben de yeni saylırım.Umarım hep beraber birbirimize destek oluruz.Ben de korunmayı bırakalı 4 ay oldu 4. ayın içindeyim ama bebiş yok.İnşallah senin en kısa zamanda bebişin olur.

aysimacım teşekkürler. ben 20 ay kullandım dk hapını. ilk ay tabiki beklemiyordum ama ilk aydan hamile kalanları da bilince insan hemen umutlanmaya başlıyor. Allah hepimize hayırlısını versin .çok çalışmamız lazım çokkkkk hihoyyyt

Ben hiç dk kullanmadım ama 4 aydır uğraşıyorum işim garibi bu ay 2 kez adet oldum 1.sini ağst1de 2. sini bugün.Kahverengi leke geldi gerisi gelmedi ama olacağım biliyorum çünkü kasıklarım ve göğüslerim acıyor özellikle belimin sol tarafına bişey batıp çıkıyor.Hiç başıma gelmemişti.İyice korktum doktora gideceğim.İnşallah 2. ayında hamile kalırsın beklemek çok zor çünkü.

inşallah senin de bu belirtilerin hamilelik habercisi çıkar..çıkmasa da olsun ..sabredicez..herşeyin hayırlısı canım.

Günnnnnnnnnnnnnnnnnn----------ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy--------ddddddddıııııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn herkesehihoyyythihoyyythihoyyytYaşasın domates ekmek.kızlar ilk defa aşeriyorum galiba her sabah ekmek arası acılı domates ekmek yemezsem duramıyorum yerken bile ekmek bitiyor diye kızıyorumcokacimcoookcokacimcoook aşermek bu olsa gerek:CüvCüv:

fatosum gunaydın anneleın prensesı aserıyomuymus benım hamısım yeye yarasın hamısıme

amanda aman yesinler kız aaayyyyyyy bizde görcekmiyiz o günleri aman Allah tamamına erdirsin sağlıklıca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…