Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

gizem benim bildigim kadariyla negatif sonuc kolay deyismez vala benim negatifi ben 2 gun sonra baktim hala negatifti nazi cihazlar gec algiliyo kesin hamilesin gizem hadi baska tesal yada kan taliline cabuk hadi ay olecem meraktan :teytey::teytey::teytey::teytey:

canim şimdi bir test daha yapicam.öğlen tatili şimdi sağlik ocaklarinda .öğlen tatilinden sonra giderim eğer bu testte silik çikarsa.

canim şimdi bir test daha yapicam.öğlen tatili şimdi sağlik ocaklarinda .öğlen tatilinden sonra giderim eğer bu testte silik çikarsa.

inşallahh gizemcimm hamişsindir dualarımız seninler...

kızlar ben pek yazamıyorum arada okuyp kapatıyorum işyerinde denetlemem var bilginiz olsun

aman merve cım dıkkatet yakalanma bızde ıyız napak kendı capımızda konusuyoz gızemın ıyı haberını alıcaz

merhaba arkadaslar.bende aranıza yenı katılanlardanım.ıkı senelık evlıyım ve bebek ıcın ugrasıyorum.ekımde asılama yaptırmayı dusunuyorum ınsalaah.aranızda hıc ılk asılamasında hamıle kalan oldumu.sızın tecrubenız var mutlaka bıyerde rastlamısınızdır.cevap ıcın sımdıden tesekkurler.

ben butun mesajları aramadım ama gonaphen tedavısıyle hamıs kalan olmus sanırım.bende dort ay kullandım ama ıse yaramadı.bakalım ramazandan sonra asılama ınsallah.aslında tup bebek dusunuyordum ama devlet uc asılama yapmadan tupbebek ılac masraflarını karsılamıyor.hemde bı asılamada sansımızı deneyelım dedık.belkı tutar.ne dersınız?

canım bence kesin var birşeyler hadi hayırlısı benim ilk hamişliğimde de öyle olmuştu sonra doktora gittim kan tahlilim 68 çıkmıştı hamiştim yani bu cuma saati inşallah hamişsindir. hadi hayırlısı bakalım.. sitede değildim yazmışsın ama kusura bakma canım.

ben butun mesajları aramadım ama gonaphen tedavısıyle hamıs kalan olmus sanırım.bende dort ay kullandım ama ıse yaramadı.bakalım ramazandan sonra asılama ınsallah.aslında tup bebek dusunuyordum ama devlet uc asılama yapmadan tupbebek ılac masraflarını karsılamıyor.hemde bı asılamada sansımızı deneyelım dedık.belkı tutar.ne dersınız?

ins canım bu sıte ugur getırırsana

alminacım senin kanda 1000 üstünde yada 1500 e yakın çıkması lazım hayatım çünkü keseyi gördün o zamanda 5 haftalık oluyon canım

Yap yap testin adi ne

inşallahh gizemcimm hamişsindir dualarımız seninler...

kızlar ben pek yazamıyorum arada okuyp kapatıyorum işyerinde denetlemem var bilginiz olsun

KIZLAR TESTİ YAPTIM BU DEFA SİLİK ÇİZGİ ÇIKMADI.İLK TEST SABAHIN İLK İDRARIYLA YAPILMIŞTI ONDAN MI ÇIKTI ACABA?YOKSA BEN HAYAL Mİ GÖRMEYE BAŞLADIM:a015:

KIZLAR TESTİ YAPTIM BU DEFA SİLİK ÇİZGİ ÇIKMADI.İLK TEST SABAHIN İLK İDRARIYLA YAPILMIŞTI ONDAN MI ÇIKTI ACABA?YOKSA BEN HAYAL Mİ GÖRMEYE BAŞLADIM:a015:

hayatım üstünden kaç gün geçti sesnin bak moralini bozma benim 4 gün geçmişti çıkan sonuç silikti sonra sağlıkocağında yaptrıdım pozitifti biliyosun sölemiştim istersen git bi ordada yaptır canım bak üzülme ama inşallah hamiş çıkıcan:Saruboceq:

Sehercim dur bi kahve falan içeyim kafam bir yerine gelsin karar vericem.hepiniz sağolun canlarim.serdiciğim sen hemen gidip tahlil yaptirmiş miydin

X