Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şimdi eşime erken gebelik testi yapsam mı diye sordum, bence adetini bekleyelim dedi:1closedeyes:
ya hiç mi heyecan olmaz adamda, uçucak kafasına:roflol:

erkekler bizim kadar heyecanlı değiller hayatım
oğlanda beraber öğrenmiştik sağlıkocağında eve gelene kadar konuşmadı ben dört döndüm annemler müjde verdim adamda hareket yoktu:roflol::roflol::roflol:

yaa ama haksızlık buuu:dilcikar:

apex belirtilerin kızdaki gibiya bakarsın kız olur hem de, süper ikili bi erkek bi kız çocuk:dance:

az kaldı yarın ola hayrola aylincik sen kendini dinliyomusun bu arada kasık ağrın noldu sabah kalkarken oluyo galiba en çok dimi:uhm::uhm:

dün gece yattığımda bi de sabah büroya gelirken kısa süreli oldu.. sonra geçti hala bişe yok:sm_confused:

az kaldı yarın ola hayrola aylincik sen kendini dinliyomusun bu arada kasık ağrın noldu sabah kalkarken oluyo galiba en çok dimi:uhm::uhm:

canım bi de hemen yarın yapmıcam ki testi biraz geciksin diye düşünüyorum ama nasıl beklicem onu da bilmiyorum:sm_confused:

kızlar bu arada ben birazdan çıkıcam, bakalım yarın neler olacaka.s

apex belirtilerin kızdaki gibiya bakarsın kız olur hem de, süper ikili bi erkek bi kız çocuk:dance:

Allah inşallah gönlüme göre verir ama kimseye kötülüğüm dokunmadı bu zamana kadar herhalde mükafattını verir.
bu arada ablamlar gelmiş almanyada ben kaçıyorum kızlar yarın görüşürüz anneme ggiderken test alacağım yapacağım aynaya baktım şimdi hamişler gibi şişmiş karnım ya

canımm görüşürüz Allah gönlüne göre versina.s.
inşallah yarın müjdeyi ver hatta yazabilirsen gece yaz, sabah ilk iş okuyalımm:dance:

kızalar sizi seviyorum yarın görüşrüz eğer gece eve dönersem yazarım hayatım öptümmmmmmmmm

canıım ya sıkma canını RABBİM tez zamanda bütün isteyenlere nasip etsin:) ben 10 ayın üstüne hamile kaldım.... ŞÜKÜRLER OLSUN...inşallah sende tez zamanda yavruna kavuşursun:)

KIZLAR YAA BUGÜN OKULDAN GELDİM DEDİM Kİ KENDİ KENDİME BUGÜN HİÇ BİR İŞ YAPMAYACAĞIM YEMEK DE YAPMAYACAĞIM UYUYACAĞIM VE DE KIZLARLA SOHBET EDECEĞİM.AMA MALESEF İNTERNETİM ÇALIŞMADI KOCA GÜN.MEĞER KABLODANMIŞ O KADAR BAKTIM AMA YAPAMADIM.EŞİM GELDİ BİR DOKUNDU İNTERNET ÇALIŞTI.DELİ OLDUM TABİ BEN DE ŞİMDİ HİÇ BİRİNİZ YOKSUNUZ MUHTEMELEN SABAH OKUYACAKSINIZ O NEDENLE BENDEN SİZE KOOOCAMAN BİR GÜNAYDIIIIN

giizemx eşine söyledin mi
CANIM YANLIŞ ANLAMIŞSIN HAMİŞ OLAN SENLİYURTTU AMA İNŞALLAH HAMİŞİMDİR DE İÇİNE DOĞMUŞTUR BİR AN HEYECANLANDIM İNANKİ

CANIM HEP DUA EDİYORUM HEPİMİZ İÇİN İNANKİ...

YYaaaaa iki gün geçtiiii inş.hamiş olurum yawwww. Kızlar nolur dualarınızı eksik etmeyinnn kavuşayım İkra'ma.... Dualarım sizinle hepinizi öpüyoruuuummmmmmmmmmmmm çoooookkkk.

İNŞALLAH CANIM SENDEN DE MÜJDEMİZİ ALIRIZ.TEST YAPSANA CANIM YAA!

REHAVET CANIM YUMURTA AKI GİBİ İKİ PARMAK ARASINDA UZAYAN AKINTIYSA YUMURTLAMA AKINTISIDIR.AMA İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR.

Kızlar moralim çok bozuk
Maalesef 14 ünde adet oldum umutlar hayaller yarıda kaldı yine.

ÜZÜLME UMUTLAR YARINA HAZİRANA DA KALSA ÜZÜLME.YETERKİ GELSİN BEBİŞİMİZ HA 1 AY ÖNCE HA 1 AY SONRA DEĞİL Mİ CANIM

günaydınlar kızlaaaar.ay bugun nolur hamiş haberleri alalım ,,sevinip mutlu olalım.aylint ve love sizi bekliyorum bugn kesin hamişiz diyeceksiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…