Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

günaydin Kizlar
Ben Hala Adet Olmadim Bekliyorum çok Gerginim Yaa 1-2 Gün Sonra Kan Testi Yaptircam Tekrar.

gizemxcim iki günde çıkmaz ben hiç riske atmiim diorum.Ayrıca bugün üç oldu..:teytey:.Belirtimidir hastalandımmı bilmem ama çok acaip akıntım var ve de uykummm :uhm: öptüüümmmm Şeniz

Beyaz melek sabırlı ol biraz yalnızca kendini zorlamaktan uzak dur ve stres yapma canım. Belki nazlı bi bebişin var ama dimi.Göstermek istemio belki kendini zorlamasana çocuğu kız

gizemxcim iki günde çıkmaz ben hiç riske atmiim diorum.Ayrıca bugün üç oldu..:teytey:.Belirtimidir hastalandımmı bilmem ama çok acaip akıntım var ve de uykummm :uhm: öptüüümmmm Şeniz

meraba cnm benimde acaip bi akıntım var şeffaf adetimede beş gün falan var ama karın ağrısı gibi bi belirtim yok nedir acaba?

Kızlar bende bu sabah dayanamadım delilik ettim test yaptım morelim çook bozuldu senağlama
Adetime 6 gün kala yaptım negatif çıktı.
geçi bugünüde sayarsak 7 gün var 23 mayıs adet tarıhım senağlamasenağlama

beni soracak olursanız benimde yarına kadar vaktim var yarın regl olmassam birazcık umutlancam galiba. belirti ise yok denecek kadar az, hiç denecek kadar yok:uhm::uhm::uhm:

merhabalar şeker;
moralini bozma sakın inşallah iyi haberler alıcaz bak bekle biraz dahaşutarafagitti

aysegul82 bende ne olduğunu bilmiyorum belki genital bir rahatsızlık olabilir.Akıntı kokuluysa bir doktora git derim.Benimki su gibi bir kokusu da yok.Ama aşırı geliyor.Anaaaa yumurtlama gününde olmayasın kız

Balsuratcım adetinden önce test yaparsan bebek varsada çıkmaz eczanede satılan testlerin doğru olarak HcG 'yi ölçmesi için de doktorlar en az 10 gün diyor.Parana yazık etme bekle adetin geçsin öpücüklerrrrrrrrrr.

ohhhh rahatsın yaniii ben bu gün tam gün çalışıorum pazarteside çalışıorum Sabırsızlıkla salı gününü beklicemmm

:bbo::bbo:kızlar ben napıyım yaa..2 ay önce dr a gittim iltahap var dedi ilaç kullandım geçti ama bu akıntı niye oluyo ya adete 5 gün kala yumurtlama olurmukiiii

kizlar çok Heycanliyim Yaaa
Inşallah Herşeyin Hayirlisi

SELAM KIZLAR
Melek içime doğuyor sen hamişsinnnnnn. love sana yetişemedim ama dün dediğiniz gibi testi yaptım 2.çizgi çok silikti ama tabi bulabildiğim en adi markaydı yalnışlık payı yükseekmiş.inşallah doğrudurda.
Amam dün gece göğüs ağrısından uyuyamadım bile

:bbo::bbo:kızlar ben napıyım yaa..2 ay önce dr a gittim iltahap var dedi ilaç kullandım geçti ama bu akıntı niye oluyo ya adete 5 gün kala yumurtlama olurmukiiii

canım eger iltihap geçirdiysen 2 ay önce, bence hemen bebek diye umutlanma çünkü eger bebek değilse çok üzülürüz sen de tabe. ama insallah bebektir canım hayırlı haberlerini bekliyorusss :icecream:

CANIM ZATEN ŞİMDİ HAMİŞSEN BİLE ÇIKMAZKİ ACELE ETMİŞSİN.ADET GÜNÜNDEN ÖNCE YAPMA BEKLE BOŞUNA MORALİN BOZULMASIN
kızlar benide aranıza alın aytten muzdalibim 26 mayıs bakalım
TABİ CANIM HEMEN ALIYORUM.

[nazar:HAMİŞ OYEK ______ 1 Mayıs
DRAJEE______________2 Mayıs
Leylimley _____________ 2Mayıs
Hilanur________________3 Mayıs
HAMİŞ Kayram2006____ 4 Mayıs
Maviorman_____________5 Mayıs
HAMİŞ Deniz 1634______ 7 Mayıs
Benssenb______________7 Mayıs
HAMİŞ Marina00______7 Mayıs
Miral__________________8 Mayıs
Bebeğim28_____________8 Mayıs
Funda72_______________9 Mayıs
Bidibidi_______________10 Mayıs
Aştikom_______________11 Mayıs
Lugesya_lin___________11 Mayıs
Eylül_________________13 Mayıs
Bebekim123___________13 Mayıs
Mugebenip_____________14 Mayıs
S.ozozel_______________14 Mayıs
Giznur_________________14 Mayıs
HAMİŞ senliyurt______.....Mayıs
Zeko34________________15 Mayıs
SUDENAZ222__________15 Mayıs
Kızılcık_______________15 Mayıs
BEYAZ MELEK_________15 Mayıs
asoo______________16Mayıs
Loveactually____________18 Mayıs
Aylint_________________18Mayıs
Kokteyl_______________18 Mayıs
Shoksheke____________20 Mayıs
Tuğba_a______________20 Mayıs
Sudenaz77____________20Mayıs
Gizemx_______________22 Mayıs
Latifeelif______________22 Mayıs
Rehavet_______________22 Mayıs
Aysegul82...__________22Mayıs
Aysbar ______________23 Mayıs
eDuS________________23 Mayıs
Balsurat _____________23 Mayıs
İsranur_______________24 Mayıs
Apexnasip____________24Mayıs
Muzurperi_____________24 Mayıs
Turkuazmavi__________24 Mayıs
*sennur*______________25 Mayıs
Nurevşan______________26 mayıs
Arzuhalim_____________27 Mayıs
Kasem_______________27 Mayıs
Melankolia_____________28Mayıs
Senemcik______________29 Mayıs
Ceylan 83_____________30 Mayıs
Karakız82 ____________30Mayıs
Balımnur_____________
Seka________________
BeReN35____________
Lugesya_lin __________
Angel...baby__________
JENNİFER LOPEZ_____
Edamecrin_____________
Cereneren_____________
Sahre_________________
Melek32_______________
FİRUZE______________
superisi663____________

pembeye boyansın listemiz inşallah[/QUOTE]

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…