Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ya kızlar konuyla ilgisi yok ama şu erişte makarnası için erişteyi haşladıktan sonra üstüne yağda peyniri kavurup mu dökücez nasıl olcak anlamadım.HELP!!!

arkadaşlar bende adet oldum her zamanki gibi 11 mayıs yazdırmıştım listeye aynı gün oldum inşallah bir dahaki aya...:dilcikar:

arkadaşlar bende adet oldum her zamanki gibi 11 mayıs yazdırmıştım listeye aynı gün oldum inşallah bir dahaki aya...:dilcikar:

İNŞALLAH CANIM HAZİRANDA HAMİŞ OLURSUN.NEŞELİMİN UMUDUMUZ HAZİRANDA KONUSUNA ADINI YAZDIR İSTERSEN CANIM KESİNTİSİZ UMUTLARIMIZ DEVAM ETSİN

ya kızlar konuyla ilgisi yok ama şu erişte makarnası için erişteyi haşladıktan sonra üstüne yağda peyniri kavurup mu dökücez nasıl olcak anlamadım.HELP!!!
canım ben hiç prynirli yapmadım ama bence içinde hepsini kavursan daha iyi olmazmı:uhm:
öyle bitanemde nedense bazı forumlarda hiiiiiç görmüyolar ilgilenmiyolar bile bi kaç yazı yazdım hiç cevap bile vermediler.:uhm: neden acaba:uhm: :çok üzgünüm:eek: yüzden yaniiiiii teşekkür ederim canım.:teytey:
canım bazen öyle oluyor arkadaşlar kendi aralarında muhabbete dalınca yeni geleni farketmiyor olabiliyor galibaa.s

canım gel seni hazirana yazalımjeyyar

Ya Neşelim şu Bir çok Alintiyla Tel Bir Yerde Cevap Verme Işini Nasil Yapiyorsun???denedim Ama Bulamadim Nasil Yaptiğini..

neşelim sen bana yaz e mi şu tüm alıntıları tek bir cevaba nasıl çevirdiğini şimdi gideyim şu erişteyi halledeyim akşam öğrenci gelecek.çooook işim var daha çoooook.sohbet güzel ama kızlar yarın görüşürüz inşallah hepinize koooocaman öpücükler.....

Ya Neşelim şu Bir çok Alintiyla Tel Bir Yerde Cevap Verme Işini Nasil Yapiyorsun???denedim Ama Bulamadim Nasil Yaptiğini..

tek kişininkini almak için alıntı yapın üzerine tıklamam yeterli.
ama bir kaç kişininkine yapmam için Alıntı yapın yanında NQ var istediğin butonları tıkla en son cevap vereciğinkinidede alıntı yapa tıkla ve cavaplarını yazmaya başla:)
inşallah anlatabilmişimdir

X