Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

işte böyle bak dün bi arkadaşa da bahsettim ben yedi aydır beyin yönetme kursuna gidiyorum orada öğrendiğim en önemli şey şu beyne olumlu mesaj gödermek.beynimize gönderdiğimiz mesajlar doğrultusunda beyin vücuda sinyal gönderir ve o sinyallere göre hareket eder vücut.ona göre sen hamilesin sen hamilesin....

Mrb FAMUSAY
topicte o kadar çok şey varki takip etmekte zorlanıyrm valla senin adet tarihin geçtimi canım buarad neden beklemen gerekiyr merak ettim kusura bakma
BBu arada umarım hamişsindir

yok bacım yaaaa ne kusuru olur mu öyle şey annem...hemen anlatayım,3 aralıkta çatlatma iğnesi yapıldım doktorum 14.15 ya da 16 gün adet olacağımı söyledi ama bugün 18.gün hala olmadım adet belirtilerim cumartesi günü ve pazar günü yani 14. ve 15. gün oldukça yoğundu ama giderek azaldı şimdi hiç bir adet belirtim yok.ama dün sabah yaptığım testte tek çizgi gördüm işte bekleyecem dediğim bu.bir kaç gün daha bekleyeceğim.

tamam tamam bişey demiyorum:) çok umutluyum bn tamam mı,hamileyim işte hamileyim bebeğim benimle hissediyorum,bu akıntılar da yerleşme kanaması,oldu mu famusaycım

ay canım ya korkuyorum ben bu hastalıktan çok çektim 10 yaşından beri insülin kullanıyorum çocuğum da hasta olup benim gibi çeksin istemem yani sırf ben anne olmak istiyorum diye gözümün önünde çocugumun benim yaşadıklarımı yaşamasını istemem ayrıca ben bu hastalıkla resmen savaşıyorum gücüm kalmadı inan hastalıgımla savaşmaya bari çocugum turp gibi olsun bana umut olsun benim hastalıgıma şifa olsun istiyorum lütfen dualarınızı benden esirgemeyin inanın çook fazla ihtiyacım var belki bu ay hamileyim belki degilim bilmiyorum ama bu ay olmasa birdahaki ay ama allah nasibederse ben anne olmayı çook istiyorum ne olur bana dua edin saglıklı bi evlat olmayı nasibetsin allah bana

Canım hayırlısı olsun
ALLah tamamına erdirsin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
o zaman hamilesindirr geçmiiş baksana sen o idrar testine pek aldırma bence umutsuzluğa da kapılma kan testi kesin sonucu verir
biraz daha bekle bakalım inşallah sevindirici haberler duyarz

canım allah hayırlısını nasibeder inşallah hepimize benim yazdıklarımı okudunmu sen ne diyorsun bacım

Canım korkma artık lütfen pozitif düşün senin vücudunun herşeyinin buna ihtiyacı var belki şuan hamilesindir ve bu bebişinde olumlu şeylere ihtiyacı var kendini yıpratma inşallah hamişsindir de bebeğinide üzme artık
Umarım Allah dualarımızı kabül eder sana sağlık ve turp gibi EVLATLAR nasip eder
Dualarım seninle Lütfen karamsar olama yalvarırım

güzelim kan testi yapsana. kalbim dayanmaz diyosan 2 gün sonra tekrar idrar testi yap

slm kızlar hamileliğin ilk aylarında yolculuk sakıncalı mıdır?
zira her haftasonu 155 km yolculuk yapıyorum.ben köyde çalışıyorum,eşim şehirde.. bende hafta sonları yanına gidiyorum

ah canım o lekelenmeler beni deli ediyor 1 hafta önceden neredeyse başlıyor doktorum falan bana bişe demedi sen ilaç kullandınmı bana progesteron içeren ilaç vermişti doktor bana türkiyedeki doktorum duphaston vermişti 3 ay kullandım bitti 1-1.5 ay ara verdim bu ay yine başladım burdaki doktorumda o ilaç burda yok ama onun benzeridir dedi bu ilaç norethisteron verdi bu ay lekelenmem henüz başlamadı diyorum acaba hamileliktenmi yoksa bu ay o ilacı kullandıgım içinmi hatırlamıyorumki acaba duphaston kullanırkende lekelenmem oluyormuydu:)

anlayacagın yine hamileliğe yani huniye bagladım konuyu:)))

iyi akşamlar kızlar, adetin 37. günündeyim. yeniden idrar testi yaptım. tuhaf bir şey oldu 2. çizgi tuhaf ama beyaz çıktı.

canım allah razı olsun senden ve dua eden herkesten inşallah allah hepimizin muradın verir amiin canım bu arada senin bat ne zaman varmı belirtilerin

slm kızlar hamileliğin ilk aylarında yolculuk sakıncalı mıdır?
zira her haftasonu 155 km yolculuk yapıyorum.ben köyde çalışıyorum,eşim şehirde.. bende hafta sonları yanına gidiyorum

slm canım bişe sorsam cvplarmısın hamilelik belirtilerinin arasında gece çok terleme sıcak basması bide tükrük salgının çok arttgı oldumu bende gecen aylarda hamilemiyim diye düşünüpte hamile olmdıgımı anladıgım belirtilerden farklı olarak bunlar

iyi akşamlar kızlar, adetin 37. günündeyim. yeniden idrar testi yaptım. tuhaf bir şey oldu 2. çizgi tuhaf ama beyaz çıktı.

canım senin önceden yine beyaz çıkmıştı demi 2. yaptıgın testte aynı markanın testimiydi hata markada olmasın çünkü hiç beyaz çizgi duymamıştım

gece sıcak basmasından bikaç kere uyanıyorum.onun dışındakiler bende olmuyor..
bende;
gaz,şişkinlik,bulantı,bel ağrısı,karnımda göbek yerimde batmalar,kasık ağrıları oluyor

en belirgin belirti karın ve göbek yerlerinde batma.eğilip kilkarken özellikle...daha çok yeni benmki

canım senin önceden yine beyaz çıkmıştı demi 2. yaptıgın testte aynı markanın testimiydi hata markada olmasın çünkü hiç beyaz çizgi duymamıştım

yok canım ya ilk kez beyaz çıkıyor. ama bir topicte (burası da olabilir) birisi sanki 2 çizginin de beyaz çıktığını yazmıştı.
testin markası ACON

gece sıcak basmasından bikaç kere uyanıyorum.onun dışındakiler bende olmuyor..
bende;
gaz,şişkinlik,bulantı,bel ağrısı,karnımda göbek yerimde batmalar,kasık ağrıları oluyor

yok canım şimdi degil yani ögrenmeden önce acaba hamilemiyim dediğin dönemlerde mesela bu gece hiç deliksiz uyuyan ben bu gece bi uyuyamadım eşimi ittirip durdum çok daraldıp acayip terliyorum bide agzım tükrük doluyor konuşurken sürekli yutkunup duruyorum bilmiyorum abartıyormuyum ama sanki hamile gibi hissediyorum ben dedim hamile birine bi sorayım kasıklarıma sancı girip 1 dk falan ancak sürüp çıkıyor midemde yanma var ama benim gastritim oldugu için nedenlede olabilir ama genelde agrı olur midemde yanma olmaz ay inşallah hamileyimdir

evet bu dediklerim test yapmadan önce oldu canm birde koyusarı akıntı geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…