Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tamam minikgelinim kızma beklicem bakalım pazara kadar:) ağzın bal yesin emi senin her mesajını sevgilimden mesaj almış gibi heyecanla okuyorum yaa,ayrı bi heyecan veriyosun,çok ümit veriyosun

İnşallah CANIMMM
HAYIR TEST YAPMADIM HENÜZ DİĞERİNDE YAPMIŞTIM 3 GÜNLÜKTÜ ÇIKMADI HİÇ BİŞEY TAM Bİ HAFTA SONRA İDRAR TESTİ YAPTIĞIMDA ÇIKMIŞTI SANKİ BİRAZ ERKEN O YÜZDEN BEKLİYRM KAN TESTİ YAPTIRMAK LAZIM ONUDA ÇALIŞIYRM PROBLEM OLUCAK DİE BEKLİYRM
BENDE DE ŞUNA ISLAKLIK ŞEKLİNDE SANKİ ADET OLDUM GİBİ HİSSEDYRM BAKIYRRM BİŞEY YOK
GÖĞÜS UÇLARIMDA ÇOK HASSAS DEĞİL AMA ERKEN DAHA 1 HAFTA SONRA FALAN FAZLALAŞIR HASSASİYET
EVET BENCEDE ÇOK TAKILMA BUNLARA SEN UMUDUNU KESME İİ DÜŞÜN İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR
BUARADA TABİ BENDEE

cnmmmmmmmmm inş hamişssin dir yaaa çok sveindim vallaaa.. benim kuzenimin eşi ileri derece şker hastası cnm göbekten sürekli igne vurunuyor düşn artık... benden 3 yaş büyük ve 3 çocuk sahibi:) yediklerine dikat ettikten sonra bşy olmas cnm hiç kafanı keisnlikle bulandırma birebir canlı örnegini gördümmmmm aklında soru işareti olmasın sakın:)

hayır hamileliğe dair de bişey hissetmiyorum adete dair de:) inşallah bebek yerleşiyordur yaa,inşallah sen de hamilesidir,2 gün geçmiş test yapsana?

Canım idrar testi için erken diye zannediyrm 1 hafta öncesinden çıkmıyor yani kaybettiğimde öle olmştu
biraz daha beklemeliym sanki ama çatlıyrum valla

17 gün sonra test yap demişti dimi doktor sana? 17 günü geçtimi? Bencede sabretmek ve değerler yükselince bakmak en hayırlısı.

evet öyle demişti dün sabah test yaptım idrarda tek çizgiyi gördüm bugün de doktorumu aradım beş günden önce belli olmaz hatta bazen bir haftayı bulabilir dedi bekleyecem daha

tamam minikgelinim kızma beklicem bakalım pazara kadar:) ağzın bal yesin emi senin her mesajını sevgilimden mesaj almış gibi heyecanla okuyorum yaa,ayrı bi heyecan veriyosun,çok ümit veriyosun
:):)::)::):)::) sana aşkım diyeyim ozaman tam sevgilinden gelmiş olsun msj:):):):): adet olacaksakta moralimiz yüksekken olalım neyapalım bacımmmm rabbim nasip etmediyse aglasakta üzülskete fayda olmuyorki:)

cnm herkes bir olmuyor mesela bu konunun konu sahibi mulbery arkadaşımız 2-3 gün önce ögrendi adeti gelmeden... k,miside dedigin gibi adet 1 hafta gecince ögreniyor.. inş hamişssindir de beklersin 1 hafta bşy olmas:)yerki bebiş gelsin:)

tamam tamam çekmiyorum inşallah öyledir ya tam yerleşememiştir,sayenizde umutlandım yeniden teşekkür ederim canlarımmm

canım burada amacımız boş yere birbirimizi umutlandırmak değil ama böyle erkenden umutsuzluğa düşmene de izin veremem balııııııııııııım

Canım umarım hisselerinde yanılmazsın Allah sağlıklı Hayırlı evlatlar nasip eder
Bu arada evet diyabetli ve beynind e ur olan bi arkadaşım var dr. tümü buna klinik bi vakka olarak baktılar ve araştırılması gereken bi kişisin diyorlar
Hamileliği yediğine ve içtiğine dikkat ettiği için rahat geçti ve ekim ayında bebişini kucağına aldı
Umutsuzluğa asla düşme Allah Onu ana rahmine düşürdüyse sonu gelir bitanemm

ya kızlartuvalete gittim gene gelmiş kahverengili akıntı adet mi oluyorum noluyorum yaa,yarın doktora mı gitsem acaba? bide şu halde namaz kılabilir miyim?

canım endişelenme eğer bir kereye mahsus olsaydı gusül gerekirdi ama birden fazla olmuş dolayısıyla özür sayılır ve çamaşırını değiştirdiktn sonra namazına devam edebilirsin

famusay ben sana hoşgeldin dedim ama sne cvp vermedin küstüm işte küştüm banane:):):):)
cvp vermedin diyede gidiyorummmmm hıh:):):)
şaka bi yana kızlar benim belim bacagım karnım çok agrıyor gidip uzancam oturamıyorum biras dinlenip gelirimmmm:)öptm heppinizi:)

aferin minikgelin aferin sana umudunu yitir moralini boz aferin,bana bak uzaktan döverim seni haaa!

Mrb FAMUSAY
topicte o kadar çok şey varki takip etmekte zorlanıyrm valla senin adet tarihin geçtimi canım buarad neden beklemen gerekiyr merak ettim kusura bakma
BBu arada umarım hamişsindir

hayır hamileliğe dair de bişey hissetmiyorum adete dair de:) inşallah bebek yerleşiyordur yaa,inşallah sen de hamilesidir,2 gün geçmiş test yapsana?

hissssssssssssssssettttttttttt bak bugün çok gerginim bi sana bi de minikgeline hamileliğe dair bişey hissetmiyormuş hahahayyy güleyim bari:)))))))) ben tek çizgiyi gördüm yine de hissediyorum senin bata var dört ne hissetmiyon sen be ne hissetmiyn haaaa de bakim şimdi bana valla seni çenemle döverim haaaaa!

aferin minikgelin aferin sana umudunu yitir moralini boz aferin,bana bak uzaktan döverim seni haaa!

datlu bacum agzımı burnumu kır öyle dövvvv bebek olaylarını unutayım hatta kafamı vurr hafızamda gitsinn
yaaaaaaaaa valla bi an hamileyim diyorum mesela şuan okdr rahatsızımki anlatamam agrılarımdan ne oturabiliyorum ne uzanabiliyorumm.. diyorumki bukdr agrının altında adet olamaz bebek var... sonra diyorumkii saçmalama minikgelinnnnn adet olcan işte yine heveslendirme kendini diyorum:) ama seni kırmam ilk secenegi söylüyorum hamileyizzzz:)
hadi kaçtım bu sefer:)

moralim çok bozuldu bende insülin kullanıyorum ama diyorum ya özellikle hastalanınca bu hafta aşırı yükseldi şekerim ve hiç düşmedi benim durumum ne zor bi bilsen anne olmak bu hayattaki en büyük hayalim oldu hep ama okadar korkuyorumki şekeri kontrol altında tutmak çok zor mesela ben yediklerime hep dikkat ederim ama kulagım ıltihaplandı şker fırladı elimden ne gelir ne olur benim için dua edin hayallerime kavuşurken saglıklı bi bebegim olsun çok korkuyorum bu arada tükrüğünüz arttımı sizinde ben sürekli yutkunmak zorunda kalıyorum bu hamilelik belirtisi olabilirmi şimdi famusay buna kesin gülecek gül bacım gül allah gülmekten ayırmasın bizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…