Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

çıkmaması mümkün değil arkadaşım üç haftalık demiyorsun bak üç aylık diyorsun

Famusay slm bacım benim 4 gün kaldı bende çatlıcam meraktann

annem senin için dua ediyorum benim yaşadığımı yaşama.adet günün geldiğinde inşallah adet olmazsın inşallah bebek karnına rahat rahaaaaaaat yayılmıştır ama eğer Rabbim nasip etmemişse inşallah adet günün bir gün bile gecikmez.gecikince çok kötü.bak benim 3.günüm ne gelen var ne giden.test yaptım negatif.adet belirtim nerdeyse hiç yok.gebelik belirtim de nerdeyse hiç yok yani var olan azıcık belirtileri adete de yorabilirsin hamileliğe de ama ikisi de yok.bu daha kötü.adet olsaydım hiç değilse bilirdim ki bebeğim benimle değil.böyle insan umutlu olmaya devam ediyor.sonrası hüsran olmasa bari

cnm ya negatif mi çıkmı kuzum ya gününde geçiyorr normalde hep geçermi ?? kan testimi yaptrsnnn

herkeste aynımıdır ? bazıları diyor ki kimisinin hormonları farklıdır?
canım 3 aydan sonra bebişlerin cinsiyeti belli oluyor.hareketleri hissediliyor testtenasıl çıkmaz kiiii
testler 20 ml duyarlı zatennnnnn 3 ayda o değer kimbilir kaaaççççç kat artar...ben böle bişi duysamda inanmam yaniii

tatlım benim böyle kocaman bir fark olamaz bebek üç aylık olmuşsa ohooooo bırak idrar testini dört boyutlu ultrasound'da elinin parmakları bile sayılıyor ayol.noldu hayrola olay ne ki?

yaa ben hiç bişe bilmiyorum bu konularda.bide üstüne görmeden şüpheleniyordum.adetimde yeni bitti.çok da ağrılı geçti.idrar testi de yapıyorum 3-5 tane negatif çıkıyor.hamile olma olasılıgım yok mu ?

cnm ya negatif mi çıkmı kuzum ya gününde geçiyorr normalde hep geçermi ?? kan testimi yaptrsnnn

canım merhaba,ilgin için teşekkür ederim merhametli kardeşlerim benim ayyy hepiniz bir yandan bişeyler sorup beni rahatlatıyorsunuz bedava terapi gibisiniz vallahi.evet bacım bu sabah idrar testi yaptım negatif çıktı.minikgelin de diyor ki"bebetıme"marka testler genellikle hatalı oluyor ona güvenme ama bilemiyorum.evet genellikle günüm geçer ama bu ay şöyle farklı bir drurm vardı hatırlarsın 3 aralıkta çatlatma iğnesi yapıldım ve bu iğneden14 ya da 15 gün sonra adet olmalıydım.ama olmadım ama hamilelik testim de negatif.bilmiyorum ki iki gün daha bekliyim adet olmazsam testi tekrarlayacağım.

Ayyy duygusla bağlama benide ağlarım bakkk( Biliyorum belirsizlik çok kötü ilk beklediğim ay bende yaşadım 4 gün gecikti tamamen kendimi öle adapte ettiğim için gecikti sanırım..Biraz rahat olmamız lazım ama nerdeeee.....Bendede şuan ikisine dairde hiç belirti yok karnım şişti gazım var stresten olabilir benimki...Umutlu olucaz tabi inş bebiş vardır yoksada hemen gelsin kırmızılarr...

canım sen adetinide olmuşşun bebek nasıl olsun kiii...hem o üstüne görme denilen olay adet kanaması gibi değil lekelenme şeklinde.....3 aylık bebek ultrasonda ben buradayım diyeee bağırıır remen...
sen kadın doğuma falan gitmedinmi????
senin hamile olman imkansız gibi haaa olursan bir ilk olabilirsin

cnm bnmm ya çok düşünmemeye bak diycem oda elde değil belirtisizde gebe olablrsn ..dr.unu arasan sorsan hani o daha iyi bilirde ..pazartesşye kadr biraz daha sabrtsn hani testte üzüyo ondan diyorm cnm bnm rabbim hayırlısıyla versin..

önce sana sonra bana versin....üzme kendini çok içten söylyrm bunu ..tanımıyrm seni ama inan içimden geldii

bugün buraya üye olmayan dışarıdan biriymiş gibi,yani ziyaretçiymiş gibi o gözle okudum hepimizin yazdıklarını.kızlar size bir haberim var.hepimiz çıldırmışız vallaha bak toptan dellendik.bedenimizi çok fazla dinliyoruz her şeyi ama her şeyi gebeliğe yoruyoruz.Allah aklımıza mukayyet olsun.

evet gittim karın ağrısı için.ultrasonla baktı.kist var dedi.sonra adetten sonra gene gel dediadet dönemimde atılırmış kist.adet gördükten sonra gittim geçen ay.bişeyin yok dedi.ama kasıklarıma baktı ultasonla.karnıma bakmadı yani.acaba diyorum o yüzden görünmemiş olabilir mi.? yada saçma gelecek ama bebeği kist sanmış olabilir mi ?

canım benim bilmemek ayıp değil sanırım senin yaşın da küçük bak ne diyecem seni üzmek istemem ama hamile olman mümkün değil.sen en yakın zamanda bir kadın-doğum uzmanına git.muayene ol bu kadar ağrılı adet kiste işaret olabilir bak sonra sorunun büyürse allah korusun altından kalkamazsın.

Valla bende baktım şimdi çıldırdık galiba olmayan şeylerimi hayal ediyoruz ne...

anamdan doğmayan bacım,kurban olayım eksik dua etme,Rabbimin dergahında yok mu sanki.gel bu duayı şöyle düzeltelim;Allahım sahip olmak isteyen herkese sağlıklı,hayırlı,salih evlatlar nasip et.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…