Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ben bi hataaa yaptım ::: faranjitim azdı gittim hap içmemek için adaçayı aldım 2 günd
r günde 3 defa içiyodum kii nette adaçayı düşüğe neden olur yazdığını gördümmm. sırtımda yarılıyo agrıdan 24 ünde regli olmam lazım sizce bişey olmuşmudur yaaa.15 ay olacak olmazsaa oysa bu ay çook ümitliydim

senı cok ıyı anlıyorum benden kucuk kızkardesımle aynı yıl evlenmıstık allah bagıslasın kız kardesımın ıkı tane oldu ama benım hala yok benden sonra evlenen eltımın arkadaslarımın hepsının oldu allah hepsını bagıslasın ama bızede hayırlısını nasıp eder ınsallah

bırsey olmaz ınsallah canım allah murad etmısse hıc bırsey olmaz korkma allahın ıznı ıle

aminnnnn canım çok teşekkürler. belirtilerim göğsüm bu ay çok ağrıdı. bide kasıklarım ağrıyodu. . hatta bi gece uykudan fırladım ağrısından iğne batr gibiydi. adetim 13 aralıktı. 14aralıkta kahverengi akıntım oldu. tamam adet olacam dedim. zira adet olacam gibi karnım ağrıyodu belim ağrıyodu. ama akıntı zaman zaman devam etti. ben dostinex içiyodum ona yordum bu geçikmeyi. ama doktorum o etkilemez dedi. eşim sakın 1 hafta geçikmedikçe test yapma dedi. negatf çııknca hem ben o üzülüyodu. dün bir arkadaşıma gittim o beni ikna etti test yapalım diye

bu benim Allah nasip ederse ikinci hamileliğim. birincisi 6 hafta 4 günlükken kaybettim. biz bebeğimin kalp atışını dinlemek için gittik ama doktor gelişimi durmul bebeği almak zorundayız dedi. inşallah bunda böyle bir şey olmaz çok korkuyorum 2 gün nasıl sabr edecem bilmiyorum.

merhabalar kızlar bende 11 aylık evliyim.henüz üç aylık evliyken boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum.3 aydır tekrar denemelere başladık.bu ay 3. ayım.umarım hepimiz iyi haberler veririz yakında..

valla zor iş beklemek hakkımızda hayırlısı olsun

herkese ıyı gecelr kızlar allah herkesın gonlune gore hayırlı evlatlar nasıp eder ınsallah dualarınızı benden de eksıltmeyın kızlar

aman cnm ben 1. 5 senelik evliyim küçük çocuktan tut büyk kadınların agzına sakız olmuşum olmuyomu yoksa kısırmısın diyen bile oldu yaza düşünüyoruz diyoruz herkese bıktım valla laf sözden dedigin gib takmıyorum ama sinir ediyorlar mileete ne benim bebegimden ya

aman cnm ben 1. 5 senelik evliyim küçük çocuktan tut büyk kadınların agzına sakız olmuşum olmuyomu yoksa kısırmısın diyen bile oldu yaza düşünüyoruz diyoruz herkese bıktım valla laf sözden dedigin gib takmıyorum ama sinir ediyorlar mileete ne benim bebegimden ya

inş gerek kalmaz cnm bnm hamişssindri bu ay:)

dövcem seni haaa:) belki bebek agrılarıdır bacımm.. dur bakalım adet olana kdr ümit kesilmez... yarın test yap hemen yaz merakla bekliycem:)

yok kurban olduğum ben tanıyorum bu acıyı benim için "umudum ocak ayı "topiğini başlat yavaş yavaş

güzel şeyler düşün cnm birncide öle oldu dye yne olck dye bişe yok

bndede kasık ağrısı çok var mide bulntsı çok var midem ekşliyo 22 sini bklyrmm ama süprz olsn dyrm belki pskljkdr

ıcımde ole bır heyecan varkı sankı hamıleyım sankı artık tek degıl cıft kısıyım ınsallah oyleyımdır

canım bendede öyle bir his var bakalım içim kıpır kıpır nerdeyse herkese söyleyeceğim hamileyim diye umarım hayırlısı ile hislerimiz yanılmaz

oyyy kurban olurum ben ona:)

öyle deme kız manyak mısın?birinciden kısa süre sonra ikinciyi istiyor insan çocuğu kardeşsiz kalmasın istiyor.bak bu lafımı yaz bi kenara ayşe haklıymış diyeceksin.bak ben ikinci olsun diye deli gibiyim dört yıldır(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…