Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm bayanlar
ben aralıgın ıkısınde adet gordum ve ve ayın dokuzunda onunda on bırınde esımle beraber oldum 11 ındekı beraberlıkden sonra acayıp kasık agrım oldu uzun surdu aksama kadar kasıgım agrıdı ama anlatamam nasıl agrı sonra gelelım 16sı 17 sı ne yanı bugune acayıp goguslerım agrıyor ben adet gorurken bıle bu kadar agrım olmazdı kopacaklar sankı ve kasıklarım belım sırtım agrıyor yesıl bır akıntı akıntıda bıraz kahverengı lekelenme anlamadım acaba erken adet mı gorecem yoksa yumurtluyormuyum yoksa hamılemıyım bılemedım hamıle olma ıhtımalım var mı acaba

kızlar beimde 27 sine.. aynıyız yaniii valla bende bolca idrara çıkma agız kurulugu gögüs agrısı hafif akıntı var... arada eklemlerim agrıyor.. sizde durumlar nslllll ateş tabosu yaptınızmı

güzelim bende belirti yok. sadece çok hafif mide bulantısı oldu.
yaaa ben nasıl beklicemmmm

bnde 22 sni bklycm :)) hobbaaaaaaaa midem bulanıyooo her an :)))))))))) hamile olmdğmı düşünyrm :)) ama şüphelerm var :))

kısmtse bu ay :)) rabbim yazdıyssaa o günü o ayı blyrdr dyrm süprizz olsunn

sizde süpriz beklynn bnde çok düşndüğümdn pskljk mi ne kusasm her dk gelyoo

valla sorma cnmmmm bu günler hiç gezmes heleki son 1 hafta bitmez

kızz şaka dimi çamaşır suyu testi :)) bak evde domestos var haa :)) karbnt yok ama a

yok vala doru:)
ama domestosla olmuyor ace gibi sıvı çamasır suyu lazım:)
çişini plastik bardaga yapcan üzerine birazcık çamaşır suyu dökcen köpürürse hamilesin köpürmesse deilsin:)

yokk kuzucumm yok çamaşır suyu daha mantklı bakk :)) karbont sürkli kabarn bişe :))

ama domestosda olmyrmşş

minkkciğim sen 24 ünü bklyrsn dimii :)))

şafakk 6 yanii hadi hayrlısııııııııı süprizz de snra üzülmee pskljm bozldı :))

ovulasyonun 9 ve 10 .günü birlikte olmussun cnm.. ozamanlar akıntın gelmişmiyd hatrlıyormusun.. belkii adetten hemen sonra yumurtlayanlardansın ozaman hamiş kalabilirsin... lekelenmede yerleşme kanamasıdır.. adetine çokvar çünkü.. 11 ine döllneme olduysa 25 ine testte çıkar cnm.. 1 hafta daa bekleme lazım

hatırlamıyorum canım ınsallah hamısımdır dort yıllık evlıyım ve beklıyoruz artık ama adet donemınde grıbtım ve ben o donem sureklı tarcınlı elma cayı cok ıctım acaba tarcının etkı olurmu dıye dusunuyorum

minik gelin 11 günlk döllenme kandamı idrarda mı çıkıyo :)) bnm 12 gün kanda ble çıkmadııkii :)) belkide yok diye çıkmadı dr da çıkmaz şimdi demişdi.

iyi geceler kızlar nasılsınız benim bat 19 aralık yani yarın çoooooookkkkkk ümitliyim bu aydan ama hiçbir belirti yok ama içimdeki ses hamile sanıyor kendini ve o kadarki bende ona kaptırdım kendimi dün küçükcük bir hayalle nerdeyse kendi kendim hamile olduğuma inandım kısaca kızlar bende durum vahim

ay inş cnm hamişssindir belirtilere takılmamak lasım zaten herkesin yapısı bir deil kiminde hiç belirti olmas kimisinde ççok olur.. inş güzel haberlerler gelirsin:)

hadi hayrlısı ama cnm süprzz olsnn de şartlndrma kndnii üzme kndnii

kızlar bırde sankı basımda bosluk varmıs gıbı donuyor basım uzanma ıstegı doguyor bırde ben cok tatlı yıyen bırısı olarak hıc canım tatlı ıstemıyor

slm kızlar

bugün doktora gittim. doktor ultarasonla baktı keseyi göremedi kan testi istedi. kan testi yaptım 116 çıktı. doktor sonuç pozitif dedi ama iki gün sonra gel aynı saate kan testi yap bu değer iki katına çıkarsa gebesin dedi. bebek çok küçük olabilir dedi.

ama bıde su var kızlar sımdı ben 112 kıloluk bır pco hastasıydım ve suanda 101 kılo oldum yanı kılo vermeye basladım acaba ondna da erken adet olabılırmıyım kı bılmıyorum anlamadım yaaa bırde boyle yuzum al al yanıyor ayaklarım ususyor cok tuhafım yanı usuttum desem yok oyle bırsey

hayrlı olsn cnm allah sağ salim kucğna almyı nasip etsn..

buarada belirtelrn nelerdi ? nezmn test ypmştnn bizde bilglndrrmsn

teprıkler canım darısı bızım basımıza ınsallah allah sana da hayırlı evlatlar verır ınsallah

slm kıslar maç bittiii geçmişi okudumve şimdi burdayııımmm..
amma kaynatmışsınız haa.. maşallah size.. evet yarın dışarı çıkarsam laboguick marka test almayı düşünüyorum özellikle arıycam.
tabi kırmızılar gelmezse. :26:ama sanki gelecekler gibi baş ağrısı başladı şimdi de. :26:

bu kasık bölgesinde dolgunluk hissi olan varmı aranızda.

ay inş cnm hamişssindir belirtilere takılmamak lasım zaten herkesin yapısı bir deil kiminde hiç belirti olmas kimisinde ççok olur.. inş güzel haberlerler gelirsin:)

sağol canım benim çok düzenli çalıştık bu ay ondan belki bu kadar çok ümitliyim hayırlısı artık.bugün akrabalarla günümüz vardı laf eninde sonuda bebiş yapmaya geldi bende gelinler içinde 4 yıllık evlilikle en kıdemlileriydim bir yandan üzülüyorum bir yandan umursamamaya çalışıyorum zor olsada bakalım umarım artık üzülmeme gerek kalmaz hayırlısı ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…