Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae

bu dediğim şeye göre 10 da görünüyor ama akıntına görede daha yeni oldu .. snaki 2-3 kez yuöurtlmaıssn bacım sen inş birinde tutmuştur bebiş:)
bu arada ben 3 saat içinde 4 kez çiş yapmaya gittim fazlalaştı valla normalde buda olmasdı senin çiş olaylrıne sıklıkta bacım bide şuanda yüzm çok anıyor ateşime baktım 37.1 sabahsa 36.1 di:)

minik gelin sen nekadarlik evlisin cnm adın gibi minikmisin yoksa:):)

1.5 senelik evliyim 5 .ayım bu bebek beklemede.. sen kaç senelik evlisin nkdrdır bebek istiyorsun cnmm....inş hamiş kalırız hani 1 tane bebegim olsa ikincisi olsun olmasın önemli deil ama annelik duygusunu tadmak istiyroummm igneden korkan bennnn sezeryanla heryerimi kessinler istiyroum herşey bebek için:)

bu dediğim şeye göre 10 da görünüyor ama akıntına görede daha yeni oldu .. snaki 2-3 kez yuöurtlmaıssn bacım sen inş birinde tutmuştur bebiş:)
bu arada ben 3 saat içinde 4 kez çiş yapmaya gittim fazlalaştı valla normalde buda olmasdı senin çiş olaylrıne sıklıkta bacım bide şuanda yüzm çok anıyor ateşime baktım 37.1 sabahsa 36.1 di:)
bende çiş problemi yok o normalde sol tarafımda ağırlık var.
ayyyyy karbonat testi yapalımmı kız

1.5 senelik evliyim 5 .ayım bu bebek beklemede.. sen kaç senelik evlisin nkdrdır bebek istiyorsun cnmm....inş hamiş kalırız hani 1 tane bebegim olsa ikincisi olsun olmasın önemli deil ama annelik duygusunu tadmak istiyroummm igneden korkan bennnn sezeryanla heryerimi kessinler istiyroum herşey bebek için:)

mink gelin yaşın kaç senin çok merak ettm cnm senii ya inşallah hamişsindirr haa bu arada lütfen eksik dualarda bulunma cnmm rabbim inş.bi tane verir sonra istersin bitane daha veriri..

öle deme bebişin olsn kardeşde yaprsn onaa :)))

ben geçen ay da ayın 10. günde yumurtlamıştım
unutmuşum birde hiç kesilmeyen akıntım var otururken bile hissediyorum aktığını

anacım istemekten korkmayalım Rabbimin hazinesi bol :KK70: hayırlısı ile versin 2 3 tane bebişlerimizde yalnız kalmasın bizde cıvıl cıvıl kalabalık aileler olalım :KK19::KK19:

minik gelin sen nekadarlik evlisin cnm adın gibi minikmisin yoksa:):)
yok anam minik deilm boy olarak minigim bide ailenin minik geliniyim evin küçük oglunu aldım:)
1.5 senelik evliyim bebişim:)

bende çiş problemi yok o normalde sol tarafımda ağırlık var.
ayyyyy karbonat testi yapalımmı kız
kıs karbonat yok evde kabartma toz var olurmu:KK70: yada çamaşır suyumu yapsak:)

mink gelin yaşın kaç senin çok merak ettm cnm senii ya inşallah hamişsindirr haa bu arada lütfen eksik dualarda bulunma cnmm rabbim inş.bi tane verir sonra istersin bitane daha veriri..

öle deme bebişin olsn kardeşde yaprsn onaa :)))
:) valla kaçtane olursa olsun kaynanam bakcak zaten bana dogurmak düşer:) çalışıyorum da ondan:)

ben geçen ay da ayın 10. günde yumurtlamıştım
unutmuşum birde hiç kesilmeyen akıntım var otururken bile hissediyorum aktığını
hadi ya süper okdr akıntının olması bebiş gelio bebiş:)

anacım istemekten korkmayalım Rabbimin hazinesi bol :KK70: hayırlısı ile versin 2 3 tane bebişlerimizde yalnız kalmasın bizde cıvıl cıvıl kalabalık aileler olalım :KK19::KK19:

amin cn hayırlıı sagıklı evlatlar nasip etsin:)

eveeeet uzun zamandır giremiyordum arkadaşlar umudumuz aralık ayı diyenlerden varmı müjdeli haberler bakalım
bende bekliyorum minik gelin senle benim batım birdi sanırım 27 aralık tı değilmi canım ne haber durumlardan

yok anam minik deilm boy olarak minigim bide ailenin minik geliniyim evin küçük oglunu aldım:)
1.5 senelik evliyim bebişim:)

kıs karbonat yok evde kabartma toz var olurmu:KK70: yada çamaşır suyumu yapsak:)

:) valla kaçtane olursa olsun kaynanam bakcak zaten bana dogurmak düşer:) çalışıyorum da ondan:)

hadi ya süper okdr akıntının olması bebiş gelio bebiş:)

amin cn hayırlıı sagıklı evlatlar nasip etsin:)
bende testlik karbonat hep var :::))))))))
bebiş yoktur ya hiç ümidim yok nedense

bukdr psikoljm bozldmu ya sürkli midem bulanyr ve bnı görn herkes hamilesn sen diyoo yüzüme bakpp off delrcmmm ama söyleynler çocuk işstdğmide bilmyoo

eveeeet uzun zamandır giremiyordum arkadaşlar umudumuz aralık ayı diyenlerden varmı müjdeli haberler bakalım
bende bekliyorum minik gelin senle benim batım birdi sanırım 27 aralık tı değilmi canım ne haber durumlardan

kızlar varmı test yaptıran? benim bata daha var... 28 aralık... bekleyemiyom ya... beni oyalayın kızlar

kızlar beimde 27 sine.. aynıyız yaniii valla bende bolca idrara çıkma agız kurulugu gögüs agrısı hafif akıntı var... arada eklemlerim agrıyor.. sizde durumlar nslllll ateş tabosu yaptınızmı

X