Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canıım eğer çatlatma iğnesinin ardından 14.gün adet olunuyorsa(ki öyleymiş 14. ya da 15. gün adet olunuyormuş,doktorum da öyle demişti)yarın olmam lazım.yarın iğnenin 14.günü yani dananın kuyruğu kopacak.vazgeçtim yaaa zaten test yapmayacam umutlu umutlu beklemek negatifi görmekten daha iyidir.

canım ben ilk iğnemde 17. günü ikincisinde 16. günü regl oldum.illa 14 gün sonra olacak diye bişey yok tatlım sen bi kaç gün daha sık dişini..

ya kızlarrrrrrr sordumda görmediniz zanlımca :)
benim bugun 20. günüm ovulasyonda 4 gündür pozitif çıkıyor ya bugunde test yapaymmı ovlasyon...
9 tane testim var hamile olmassam diger aya kalsın dedim ama merakta ediyorum bugun koyumu çıkcak yoksa silikmi diye.. neyapam hele bşy söleyin:)

Kızlar merhaba:))

en son adet günüm 28 kasım. ve baş ağrılarım olduğu için ilaç içmem gerekiyor. çünkü migrenim var ama hamile olmadığımı biliğ bilmediğim için bugun kan testi yaptırdım daha almadım sonucunu :KK3:
Yaklaşık 5 gündür sabah bulantılarım var. Ve bugun karnımın alt kısmında şişlik var sanki şişmişim gibi :KK9:
Bebeğimin olması çok istiyorum. Lütfen bana bişeyler söyleyinnnn :21:

Veee felaket derece beyaz akıntım var. bazende çok saydam oluyor. :)

Son düzenleme:
yine hayal kırıklığı yaşamaktansa beklemek en iyisi bakalım hayırlısı olsunn pazartesiye kadar bekleyeceğim.

en son adet günüm 28 kasım. ve baş ağrılarım olduğu için ilaç içmem gerekiyor. çünkü migrenim var ama hamile olmadığımı biliğ bilmediğim için bugun kan testi yaptırdım daha almadım sonucunu :KK3:
Yaklaşık 5 gündür sabah bulantılarım var. Ve bugun karnımın alt kısmında şişlik var sanki şişmişim gibi :KK9:

ne zaman alacaksın sonucu ??

canımm bende de senin gibi migren var ben ileç içmiyorum lavanta yağı ile şakaklarına masaj yap bileğine damlat kokla sürekli çok rahatlatıyor.

selam kızlar ya kocişlere ne içiriyorsunuz kızlar banada söyleyin lütfen bide siz kür falan yapıyormusunuz neler yapıyorsunuz :KK39::KK39::KK39:

kızlar ben cevizin ve fındığın gücünü test ettim onayladım

bende hayıt tohumunun gücüne inandım niye desen:)
16 sının sabahı okdr çok geldiki inanamadımmmm ömrümde ilk kez okdr yogun ve çok akıntım geldiii..akşamınada oulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı...yani akıntı geldigi günn çift çizgi oluyor ovulasyonda onu anlamış oldum:)bugun çalış haaaaa sakın boş geçirme:)fındık fıstık boşa gitmesin:)

ya kızlarrrrrrr sordumda görmediniz zanlımca :)
benim bugun 20. günüm ovulasyonda 4 gündür pozitif çıkıyor ya bugunde test yapaymmı ovlasyon...
9 tane testim var hamile olmassam diger aya kalsın dedim ama merakta ediyorum bugun koyumu çıkcak yoksa silikmi diye.. neyapam hele bşy söleyin:)
canım benim benimde 20. günüm ve akıntım geldi bence sende yap. biterse sipariş verirsin tekrar nolcakki
bu arada devlet hastanesinin doktoru demişti bana yumurtan çatladı diye ne yapayım bu adamı şeytan diyor şikayet et o gözümden akan yaşların hesabını verir inşaallah vajinal ultrasonla bile zor görülen bişeyi normal ultrasonla 10 saniyeden kısa sürede gördü güya... oturmamla kalkmam bir oldu

16 sının sabahı okdr çok geldiki inanamadımmmm ömrümde ilk kez okdr yogun ve çok akıntım geldiii..akşamınada oulasyon testi yaptım çift çizgi çıktı...yani akıntı geldigi günn çift çizgi oluyor ovulasyonda onu anlamış oldum:)bugun çalış haaaaa sakın boş geçirme:)fındık fıstık boşa gitmesin:)
dün benim adam uyudu kalkmadı. benim korkum akıntı geldiği gün birliktelik işe yararmı

minik gelinimmmm senin çatı ne alemde yaa bende okuldayım feci yağmur var ve benim çatıda akıyor gidince sil dur heryeri amaaannnn:KK43:

cnm çok erken yaptırmıssın kan testini hatta doktorunun sana yok demesi gerekiyordu çıkmaz diye.. bn ay önce test yaptıcaktım 1 hafta vardı adetime.. yapamam çıkmaz kesin dedii.. adetine en erken 4-5 gün kala gel dedi yolladı... snein 12 günün var..bence negatif derse üzülme çünküçok erken davranmıssın

yine hayal kırıklığı yaşamaktansa beklemek en iyisi bakalım hayırlısı olsunn pazartesiye kadar bekleyeceğim.
bekle bekle sabırlı olsm ben adettim 4-5 gün geçince yaparımda sabredemem ben:)
sana ve kocana dair yazdığımı okudun mu:)))

yok gıssssssssss merak ettim hangi sayfada söle hele:)
bu arada nereye gidiyon ya ben tam geldim sen gidiyon:)

Biz bu ay o akıntı gelmeden önce (1-2 gün) birlikte olmuştuk arkadaşlar, kasık sancılarım çok yağundu ama akıntı gelmemişti. Akıntıdan sonra kesilir gibi oldu,hafifleri sancılarımda. Eğer bu ay hamile kalırsam, akıntıdan sonra çatlıyo demek çok da doğru olmayacak. Ben size denek olıyım bu ay :KK1::KK1::KK1: Çünkü akıntıdan sonra bi 5 gün falan ilişki olmadı. Hamilelik olursa eğer, önceki ilişkiden olmuş olucak :KK17::KK17::KK17:
inşallah olur yaa, ama sanmıyorum :KK5::KK5::KK5:

X