Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar buqn yarın kırmızıları beklıorm..inşallah gelmezler adet belırtm falan yok akıntm falanda yok..bakalım ne olucak..ara ara kasıqıma batma gıbı bi sızı oluyor okadar..hamiş olanlara çookkk sewındım darısı bize inşallah..

hayirlisi canim bekliyoruz sonucu , ne zaman test yapacaksin?

Kizlarrrrr nasil anlatsam bilemiyorum icim icime sigmiyorrrr benim batim 28-29 gune gore 15-16 aralik
gecen ay oldugu gibi 32 gune gore hesaplarsamda 18 aralikti, ben bu gece dayanamayip test aldim ,
bir kutuda iki tane var birini batima yakin ayin 12-13 u gibi digerini de batim gectikten sonra yapacaktim
ama dayanamadim birini yapayim dedim hemde aksam 23.00 gibi ve cok silik ikinci cizgi cikti , sonra acaba
bana mi oyle geldi diye esime gosterdim o da gordu ve 3 dk sonra daha da emin olduk, tam yumurtlama gunumu bilmiyorum
tek bildigim satim bgn satimdan sonra ki 24. gunum (sat 17 kasim) tahminim 9-10 dpo olmaliyim internette benim test sonucuma yakin
testler genelde 10 dpo ymus, sonuc olarak 2 gun sonra tekrar yapip emin olursam hemen doktor arastirmaya baslayacagim

Son düzenleme:
günaydın kızlar

batım 17 aralık olarak değitirilebir mi? geç yumurtlama olduğunu düşünüyorum.

bat yaklaştıkça iyice gerginleşmeye başladım. kafaya takmadığımı zannediyordum oysa. gün boyu süren sıkıntı hissediyorum. mutsuzum (

gözün aydın canımmm inşallah kesin sonuçta da hamiş olduğunu öğrenirsin
ama zaten belli ya sevin sen şimdiden bence
benimde sat 17 kasım bat 13 aralık oluyor benim 27 de bi oluyor bende dün yapmıştım test ama negatifff
kırmızılarım gelmedikçe umudumu yitirmiyorum ama gelirsede önümüzdeki aya kısmet dicemm

Hadi hayırlısı gözün aydın canım :) beim bat bügün ama kırmızılara dair hiçbir belirti yok gece yine belim ağrıdı eşimin masajıyla rahatlıyorum ancak...

olley olley olleyyyy :) bencede sen sevinmeye başla canım:) darısı başımıza.
kızlarrr lütfen cevap verin soruma; bat 7-8 aralıktı 9 aralıkta kan testi yaptırdım negatif çıktı.bugün ayın 11 i ve bende hala tık yok.tekrar kan testi yaptırmalı mıyım? ve de ne zaman yaptırayım? en son ilişkimiz 5 aralıkta olmuştu?

2-3 gün sonra bidaha yap ozaman kdr dünki yaptıgın testen daha koyu çıkar için rahat eder cnm:) hayırlııı olsun şimdiden:)

merhaba kızlar nasılsınızzz bugünkü ateş tablomm My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url]

valla şahane bi tablo yükselişi süper:) benim tablom hep aynı şekilde gidiyor 36.0 ve 36.1 diye yükselip düşüyor tabloma göre hala ovulasyonum gelmediii ovulasyon testinide 2 saat sonra yapcam inş:)

cnm akıntıya göre ovulasyon zamanın ama ateş tablona göre deil...sen düzneli ilişki yapıyorsun ondan kafan karışmasın hem spermler 3 gün canlı kalıyormuş rahimde ondan üzülme kocişinin yanına gidince yapın hemen:)

ben ölüyorum senin yazdıklarına :) karı koca saatli çalışma yapıyorlar valla :) bence tutacak aslında birgün yapıp birgün yapmasanız 1 ay boyunca olur herhalde ya
valla bebemmmmm bana kalsa hergün yaparım inan:)ama kocamda iş yokk adovulasyon testine güveniyor bu ay ondan hiç umrunda deil... bende adama tecavüz edemem yani bi gururum var:):):):):) inan 1 haftadır yapmamışız nsl duruyor anlamıyorum:)

canım sen neden ilişki için bekliyosun ki??bak çizgi gitgide koyulaşıyooo.o kadar uzun ilişki olmamasıda spermler için iyi değil bilgin olsun.sen bu akşamda artık gün aşırı başla benceee
cnm kocam yapmıyorrr valla hep diyorum düzenli yapalım yokkk yorgunum canım istemiyor banyo yapamam diyip yapmıyor ilk zamanlar zorluyordum baktım zorla yapcak bi gururum var yani:)inan çocuk için günde 3 kez yap deseler 3 kez yaparım ama eşime anlatamıyorum bunu:)

minikglin bana da anlatabilirmisin fertility deki tabloyu oluşturmayı

:):):) valla anlatayım bacımda bende daha yeni yapmaya başladım iyi sayılmam tabloyu nsl oluşturdum dersen rastlantı eseri oldu ama sen yine anlattıklarımı bi dene bakalım olcakmı...olmazsa bende yapabildigim kdr yaparım..
bak şimdiiiiiiii bu siteye üye olcaksın öncee
google ye bunu yaz
FertilityFriend.com yazınca ilk çıkan sitenin yanında bu sayfanın çevirisini yap diyor öyle yapınca türkçe oluyor..
sen gir ilk önce bi üye ol sonra tablonu yaparız:)

minik gelin ne yaptın canım annenlerde günlerini değerlendirebildin mi?

yok cnm benim kocam ayıp olur diyip yapmadııı:)biz evimizden başka yerde yapmıyoruz:) hoş eşim evde bile zorla yapıyor kaldiki başka yerde hiç yapmaz:)
dün yine ovulayson testi yaptımmm silik çıktı ama belirgin tabi bakalım bugun de yapcam nolcakk ateş tabloma göre daha ovulasyon günüm deil..eve gtcez akşam gönlünü edersem yaparız inş mşlh:)

cok hoşsunuz kızlar yaa bişey sorcam ben.yumurtlama gününden önce minikcikleri içiriye göndersek bebek olurmu aceba dün benim adet bitti.sabah da biz calıstık biraz ilk defa içine gitti minikcikler bunun heyecanından mıdır nedir baya zorlandık yani sulanma problemi oldu bi de benimkinin alt tarafı şimdiye kadar görmediğim değişik bi şekilde şişti anlam veremedim dogrusu.böle seyler yasayan var mıı ?

kaç günde bir adet oluyorsun cnnm ona göre ovulasyonun ortaya çıkar...
tabi kimi kişiler 1 ay içinde 1 den fazla yumurtlar adetin bitiminde adetin başlangıcına yakın ortasında falan... ama normali adet sürenin orta kısımlarına denk gelir:)

ya kızlrrrrr bu dpo nun açıklaması nedir ya vallahi bilmiyorummmmmmmmmm:44:

tuhaf ama ben adetimle hiçç ilgilenmem.annem falan takvime karalardı.bende yeni tarih tutmaya basladım doktora gidersem gerekir die.onları arastırdım14.16. günler dior ama ben zaten bunu bilebiliyorum o zamanlar daha cok seks istegi ve akıntı oluyor.ilk defa bugün öle yaptık.hemen bebek olurmu aceba ya şimdiden bi merak bi tuhaflık varki içimde korku heyecan hepsi bi arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…