Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Heyecanla bekliyorum, dün yaptığım testte hayal meyal 2.çizgiyi gördüm gibi hissettim ama bakalım hayırlısı ağrılarım var gaz sancım var sanıyorum, karnım çok şişti belim çok ağrıyor göğüslerde hassasiyette var bunlar hem gebelik hem adet belirtileri bakalım hangisi gerçekleşecek pazartesi testimi tekrarlarım inşallah o zamana kadar kırmızılar gelmezse :)

Insallah hamilesindir canim sen de , silik bile olsa gormussun p.tesi daha net gorunur insallah

benim regl tarihim 13 aralık.. uzun süredir kasıklarımda sancı ve göğüslerimde hassasiyet ve ağrı var. bebek istiyoruz normalde adetlerim sancılı geçiyor ama hiç adet olmadan uzun süre önce bu kadar kasık ağrısı çekmemiştim. sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi? bilgisi olanlar yazarsa sevinirim..

kızlarrr beni tebrik edin yumurta akı kıvamı akıntım var amaaaa
ben annemin evindeyim kardeşim askere gidecek diye geldim ve en önemlisi eşim burada değil ((
perşembe günü çslışma olmuştu acaba spermler canlımıdır

benimde bat 28 Aralık ama hiç eklemeyin umudum yok çünkü
kocam pazartesi sabahı askere gidiyor çok fazla çalışmış olmayacağız

Selam herkese pozitiff çıkan tüm arkadaşlarımı tebrik ederim Sağlıcakla alın kucaklarınıza inşallah bu ay için negatif olanlar da moralinizi yüksek tutun inş. biz de bir gün anne olacağız önemli olan sağlıklı sıhhatli ve hayırlı bir evlat olsun. Tabir-i caizse geç olsun güç olmasın... Öpüyorum hepiniziiiii

iyi akşamlar kıslarrr malum annemlerdeyimmm ondan bakamadımm bugun ovulasyon testimi yaptımmm yine ikinci çizgi silikk ilkinden belirgin ama silik...
14.günüm bugun.... sanırım 16 gibi yumurtluycam inş olursa tabbi:)
çok hafif akıntım var koyu kıvamlıı..ateş tabloma bakarsam ona göre ovulasyon yok henuz:)
offffff ilişkiye girsem oturup bekliycem belki tutar diye amaaaaaaa böle ovulasyon olacakmı olmuycakmı diye beklemek daha zor... önceki aylar ovulasyon ateş ölme olaylarını yapmadıgımdan kafam rahattııı yine arada eşimle ilişki yapıyordukkk şimdii teste ovulasyonu görmeyiii bekliyoruzzzz yoksa yapmıycaz bşy:)

benimde bat 28 Aralık ama hiç eklemeyin umudum yok çünkü
kocam pazartesi sabahı askere gidiyor çok fazla çalışmış olmayacağız

canım sakın olumsuz düşünme bu günlerdede hamile kalma şansın var tatlım.. rabbim isterse olur. sen dua et olumsuz düşünme canım

canım sorma birde zona geçiriyorum şu an. sinir ucu iltihabı yani heryerim kabardı poffff
bak sana ateş tablomu göstereyim

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

bu ateşin düşük olduğu günler hep birlikte olduk 1-3-5-7-8 ve ben 3 gündür annemin yanındayım o yüzden yarına kaldı ama benim parmağımın arasında uzayıp hiç kopmayan akıntım var amannnnnnnnn kafam karıştı ya

http://www.fertilityfriend.com/home/38c0ae]My Ovulation Chart

Son düzenleme:

ben ölüyorum senin yazdıklarına :) karı koca saatli çalışma yapıyorlar valla :) bence tutacak aslında birgün yapıp birgün yapmasanız 1 ay boyunca olur herhalde ya

canım sen neden ilişki için bekliyosun ki??bak çizgi gitgide koyulaşıyooo.o kadar uzun ilişki olmamasıda spermler için iyi değil bilgin olsun.sen bu akşamda artık gün aşırı başla benceee

canım sen neden ilişki için bekliyosun ki??bak çizgi gitgide koyulaşıyooo.o kadar uzun ilişki olmamasıda spermler için iyi değil bilgin olsun.sen bu akşamda artık gün aşırı başla benceee

canım sen nerdesin bebişin olacak unuttun bizleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…