Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlarrrrrrrrrr çokk heyecanlıyım ya nolurr yardımm:)az önce dayanamadım gittim test aldım yaptım 2 çizgi silik çıktı .annemle kardeşime gösterdim tamam varda bu diğeri kadar kırmızı değil diyıorlar.bende dedim nette silikte olsa hamilesin yazıyor ama dedim.kızlar birde ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.bugün iğneden sonra 9. gün.iğnenin etkisinden pozitif çıkmış olabilirmi nolurrr acale cvp bekliyom:18:

kızlarrrrrrrrrr çokk heyecanlıyım ya nolurr yardımm:)az önce dayanamadım gittim test aldım yaptım 2 çizgi silik çıktı .annemle kardeşime gösterdim tamam varda bu diğeri kadar kırmızı değil diyıorlar.bende dedim nette silikte olsa hamilesin yazıyor ama dedim.kızlar birde ben çatlatma iğnesi vurulmuştum.bugün iğneden sonra 9. gün.iğnenin etkisinden pozitif çıkmış olabilirmi nolurrr acale cvp bekliyom:18:

iğneyle ilgisi yoktur insallah canım.. ay çok sevindimm..doktorunu arayıp sorsana. bizi de haberdar et mutlaka.hadi hayırlı olsun diyelim simdiden:)

iğneyle ilgisi yoktur insallah canım.. ay çok sevindimm..doktorunu arayıp sorsana. bizi de haberdar et mutlaka.hadi hayırlı olsun diyelim simdiden:)

ayy canım bilemiyorum ya.yarın randevum var gidcem zaten.birde çizgi hemen 10 dk içinde belli oldu.offf ama konduramıyorum yok yaa falan diyorum.kan tahlilinde de pozitifi görmeden inanmam zaten:)

denizzzzz ne oldu canım kanamanın devamı geldi mi? test yapsana canım. bize de haber vermeyi unutmaa:)

esracığım valla kanamam var ama öyle çok az ve kahverengiye yakın bir renk öğleden sonra dr. randevum var bakalım o ne diyecek merak içindeyim emin ol haber vereceğim sana bu ara senden ne haber var mı bir gelişme?????????

ayy canım bilemiyorum ya.yarın randevum var gidcem zaten.birde çizgi hemen 10 dk içinde belli oldu.offf ama konduramıyorum yok yaa falan diyorum.kan tahlilinde de pozitifi görmeden inanmam zaten:)

inşallah hamişsindir canım benim:) bende bazen düsünüyorum çift çizgiyi görsemde inanmam, sankı bana çok uzakmıs gibi geliyor annelık, çok istiyorum ama cokta garibime gidiyor:) acaba bu hazır olmamak anlamına mı geliyor:S

canım inşallah hamilesin...benimde silik çıkmıştı.silikte olsa pozitif deniyor.bekle yarın sabah idrarınla tekarrlaaa.çok sevindim tebrikler attlım.

esracığım valla kanamam var ama öyle çok az ve kahverengiye yakın bir renk öğleden sonra dr. randevum var bakalım o ne diyecek merak içindeyim emin ol haber vereceğim sana bu ara senden ne haber var mı bir gelişme?????????

hadı hayırlısı canım.. bende bi gelisme yok bugün 28. günüm adet döngüsünün. bugün aksam gelirler heralde:) dün bugün sabah gelir dıyordum gelmediler sağolsunlar:) simdi disçiye gitcem gelince bi test yapar sonucu söylerim canım.
aslında benim regl den önce küçük küçük akıntılar olurdu sarımsı kahvemsi.1 -2 gün önceden.simdi onlarda olmadı.azcık ümitleniom valla ne yalan söyleyim:) hadı öptüm esim beklıyo hazırlanmam için kızacak sımdı:KK70: insallah bol hamıslı bir gün olur bu gün herkese sevgileeeerrrrrr:))

canım inşallah hamilesin...benimde silik çıkmıştı.silikte olsa pozitif deniyor.bekle yarın sabah idrarınla tekarrlaaa.çok sevindim tebrikler attlım.

saol canım ya bakalım yarın ak koyun kara koyun belli olcak ,inşallah akkoyun olur:)ben çıkıyorum şimdi kızlar akşama görüşürüzzz:)öptm hepinizi

hadi bakalım sementadan da hamiş haberi alıcaaz gibi.. hayırlısı olsun inş..
Sementanın hikayesini bilen varmı çatlatma iğnesi olmuş heralde oda uzun zamandır bu haberi bekliyordu!!!
Bileniniz varsa yazarmı acaba merak ettimmm...:KK52:

hadi bakalım sementadan da hamiş haberi alıcaaz gibi.. hayırlısı olsun inş..
Sementanın hikayesini bilen varmı çatlatma iğnesi olmuş heralde oda uzun zamandır bu haberi bekliyordu!!!
Bileniniz varsa yazarmı acaba merak ettimmm...:KK52:
canım sende durumlar ne?kaçırdım sanırım..listeye ekleyelim.

arkadaşlar benim batımı buraya 6 aralık diye yazdırmıştım yanlış hesaplamışım dündü batım ama hala gelen giden yok ve ilk defa başıma geliyor çörek otu tarçın kullanmıştım omu etkiledi acaba reglimi dün akıntıyla beraber pembe bişey geldi adet oluyorum dedim ama bidaha bişey gelmedi sizce ne olabilir test yaptım dün tek çizgi testi atmamıştım bugün baktım silik çizgi var nedersiniz bir yorum yapabilirmisiniz lütfen

arkadaşlar benim batımı buraya 6 aralık diye yazdırmıştım yanlış hesaplamışım dündü batım ama hala gelen giden yok ve ilk defa başıma geliyor çörek otu tarçın kullanmıştım omu etkiledi acaba reglimi dün akıntıyla beraber pembe bişey geldi adet oluyorum dedim ama bidaha bişey gelmedi sizce ne olabilir test yaptım dün tek çizgi testi atmamıştım bugün baktım silik çizgi var nedersiniz bir yorum yapabilirmisiniz lütfen

canım 5 dakikadan sonra çıkan çizgiler geçersiz sayılıyor diye biliyorum.. ama inşallah hamişsizdirrr canım :KK16::KK16: halada gelen giden yoksa umut devam ediyor demektirrr:KK16::KK16:

canım 5 dakikadan sonra çıkan çizgiler geçersiz sayılıyor diye biliyorum.. ama inşallah hamişsizdirrr canım :KK16::KK16: halada gelen giden yoksa umut devam ediyor demektirrr:KK16::KK16:

çok sağol canım evet umut devam ediyor ama bu beklemek te çok zor insanın aklına bir sürü şey geliyor acaba kist mi oldu neden gelmiyor adetimiz gelmesin gebe olalım diyoruz teste çıkmayınca inşallah adetim zamanında gelir diye bekliyoruz bu kadınların işi zor valla belkide stres bizleri etliliyor rahat olabilsek bi sıkıntı olmayacak Allah herkesin gönlüne göre versin isteyen herkeze evlat nasip etsin kucakları boş bırakmasın amin

Canım benim henuz gunum geçmedi ama ben adetimi 10 unda bekliyodm dun akşam hafif bi lekelenmem oldu daha birşey yok acaba yerleşme kanamasi olabilirmi bunlar

Kahverengimsiler teşrif ettiler peşine de kirmizilari bekliyoruz.silin beni arkadaslar.umut falan kalmadi bende,icimdeki anne olma istegi söndü ,artik etrafimdaki hamileleri ve dogum yapmislari dinler dururum.hamile kal anlarsin,cocugun olsun anlarsin.bilmiyorlarki bu sözler ne kadar da acitiyor insani.Allah evlat yoksunluguyla imtihan etmesin kimseyi.
Velhasil Kirmizi kart.....

X