Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

anlıyorum seni şeker..aynı şeyleri bende duyuyorum sürekli sorup duruyorlar neden bebek yapmıyorsunuz nezaman düşünüyorsunuz annelik başka çocuğun olunca anlarsın vs. vs. kimse kimsenin halini bilmez anca yorum yapar

kızlar sabah doktora gittim.kan tahlili istedi.az önce sonucu aldım.değerim 1000 çıkmış 4+3 hafta doktorum gayet iyi dedi...şimsi küçük görünmez.haftaya perşembe sabah aç karna gel hem testlerini yapalım.hem keseyi görürüz dedi......
hamileliğim netleşti yani.darısı isteyen herkesin başına inşallahhhh....

Canım ben 1 yıldır uğraşıyorum. 1 yıl öncesine kadar adetim o kadar düzenliydi ki anlatamam. Bu arada biz de hiç bir problem de yok. ama bu 1 yıl korunmasız dönemimde reglim 27 ye de indiği 37 de çıktığı günler oldu. Senin gibi bazen leke gelip 3 gün gelmeyip sonra da geldiği oldu. Bu biraz psikolojik biraz da beklenti içinde olduğumuzdan çook dinliyoruz kendimizi. He gerçekten kendini iyi hissetmek istersen git ama bu bekleyiş döneminde bu gibi değişiklikler bünyemizde oluyor. bu da çok normalmiş. ben her ay farklı bir durum yaşıyorumm.Artık karnım ikiye bölünse sallamıycam bu durumu çünkü dinleye dinleye kendimizi mahvediyoruz.Bunu sana henüz yolun başındaysan eğer kendini dinleme ve rahat bırak diye yazıyorum.Naçizane dostça...inş. en kısa zamanda olur bebişlerimiz

ayy cok sevındım adına :) ınsallah hayırlı evlat olur ınsallah dogumun saglıkla kolay olur ınsallah kardesi ile iyi anlasırlar buyudukce ınsallah. RABBIM YUZUNU guldursun ınsallah . yolun sonuna kadar gıtmek nasip olur :) daha ne dıyeyım ben sımdı :) insallah banada nasip olur.

hayırlı uğurlu olsunn.Bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim :)) tekrar gözün aydın..

Bebişim ümit vermiş olmak da istemem ama bence sen hamilesin....İnşallah da öyledir. 9. gün olduğu için siliktir tabi daha...Senin yerinde olsam kan testi yaptırırdım. hadi hayırlısı inşallah:)

kız ben sana ne diyim şimdi.ne güzel dua etmişşin sen öyleee.Amin inşallah canım.aynı şeyler sanada olsun inşallahhh
hayırlı uğurlu olsunn.Bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin rabbim :)) tekrar gözün aydın..

çok sağol canım

Son düzenleme:

Hayırlı olsun tekrardan bebeişimmm:) Sağlıcakla al kucağına inşallah. Bize de artık çoookça dua et...hamişlerin duaları kabul olur ayağını da sürü listede herkes hamişşş olsun bu ay olmayanlar da inşallah öbür ay olsunnnn..

canım sende durumlar ne?kaçırdım sanırım..listeye ekleyelim.

yok canım regl olamadım bu 2.ayım böyle gecikeli haftaya dr gidicem yaa tıtkır tıkır gelirdi en fazla 2 gün gecikmeyle noluyo anlamadım
( Enson bu sabah test yaptım acaba geç döllenmemi diye oda değil rabbim güç kuvvet sabır versin cümlemize

Senin adınada çok sevindim herşey yolundaymış. Sağlıkla kucağına alırsın inş.bebeğini canım.

Kızlar selaaam.. Şuraya yazmak için kaç gündür doktordan çıkacak sonucu bekliyordum, sonunda çıktı.
Bugün klomene başladım, 5 günlük. 14 aralıkta da yumurtalık takibine başlıyoruz :26:

Hepimize 2012'ye girmek nasip olur inşallah..

Benim BAT 30.12

Maşallah diyelim Nazar,

İnşallah bütün haftalarınız sorunsuz geçer ve bebişiniz sağlıklı bir şekilde gelişimini tamamlar. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı, mutlulukla büyütmeyi nasip etsin

Az önce öğrendim eşimin yiğeni de hamileymiş.. Ne güzel..akşamda bi arkadaşla bebek görmeye gittik.Üstelik beraber gittiğimiz arkadaşta 7 aylık hamile etraf hamilelerle dolu..Rabbim bekleyen herkese nasip etsin..İsteyen herkese versin Bu ay inş. bekleyen herkesin göbüşü bebiş dolsun :))

kızlar dişçiden geldim Allaha sükür diş problemim bitti ama test yaptım ve negatif çıktı ne yazık ki yarında kırmızılar gelir sanırım. deniz ve dido sizi çook merak edıyorum aksam 7 de isyerinden tekrar gircem nete beni habersiz bırakmayın sakın....
bide dıdocum bebek nasılmıs ?

Son düzenleme:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…