Umudumuz 2012

bu gün benimde umudum 2012 ye ladı.. 19 ocak

üzülme tatlım bu topikte üzülmek yasak biz hep neşeli takılrız makara yaparız mümkün olduğunca takmamaya çalışırız o yüzden sende öle yap tmm herşeyin bi zamanı var rabbim en uygun zamanda nasip edecektir inş..

tugbacım merhaba ..bende 4 senelikk ewliyimm geçen sene ağustos ayında düşüğüm oldu ..bakalımmm hayırlısı artıkk..bu arada adetimeee 3 gün kaldııı inş.olmammmm canımm yaa

.......................................

arkadaşlar merhaba bugün itibariyle benimde umudum 2012 ye kaldı bat 19 ocak umarım çok bereketli bir başlangıç olur ve hep güzel haberler alırız:))listeye eklermisiniz???

...........................................

Son düzenleme:
4 ocak canım..

eee ne var ne yok sizlerde bikçgündür yoktum;hamiş ve kırmızı haberleri için erken de;belki kan testinden bilenler vardır

yok bitanem yaaa henüz erken daha kimseden haber yok bide bat geçmeden test yapmıcaz söz verdik o yüzden batları beklicez en erken hk binici listede başı çekiyo 1 ocak bakalım inş güzel haber alırız bnm daha bata 13 gün var henüz hiç bi belirtim yok :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…