Umudumuz 2012

olcaz cnm olcaz bende inanıyorum biz burda bir avuc insanız ya hepimiz burda hamıleyiz diye bağırıcaz hep beraber inşalahhh

ayyy inşallahhh canımmm.Artık bende bu güzel haberi vermek istiyorum sevdiğim tüm insanlara.Bende çift çizgi görmek istiyorum.Bende ev oturmalarında bebeğimden yaramazlıklarından doğum hikayemi anlatmak istiyorum..Birazda bizi dinlesinler demi ama hep biz dinliyoruz etraftaki çocuklu arkadaşlarımızı :)))

yakındır tatlım Allahın izniyle bu yıl bizim yılımız olcak ya bide hani diyolarla senin cocuğun olunca anlarsın en gıcık kaptığım laf dur bekle tatlım az kaldı

yakındır tatlım Allahın izniyle bu yıl bizim yılımız olcak ya bide hani diyolarla senin cocuğun olunca anlarsın en gıcık kaptığım laf dur bekle tatlım az kaldı

he yaws..çok haklısın bebeğim çok itici bir kelime çocun olursa anlarsın yada aa siz hala ne duruyorsunuz gibi :)) sanki keyfimizden bekliyoruz napalım rabbim nezaman ol derse ozaman olacak içimizde bi can

he yaws..çok haklısın bebeğim çok itici bir kelime çocun olursa anlarsın yada aa siz hala ne duruyorsunuz gibi :)) sanki keyfimizden bekliyoruz napalım rabbim nezaman ol derse ozaman olacak içimizde bi can

bide ben sanıyordum ki cocuk düşünmeye başlıcaz hemen olcak çok dizi izliyorum herkse dedim biz başlıdık diye ilk ay telefon susmadı benim simdi vazgectim dedim ohh kafam rahat Allah büyük tatlım

bide ben sanıyordum ki cocuk düşünmeye başlıcaz hemen olcak çok dizi izliyorum herkse dedim biz başlıdık diye ilk ay telefon susmadı benim simdi vazgectim dedim ohh kafam rahat Allah büyük tatlım

haha bende senin gibi düşünüyodum valla cnm ya hemen olacak sandım aileme söledim allahtan başka kimseye sölememişim yanmıştım yoksa milletin ağzı torba değilki hemen mırıldanmaya başlıyolar kafam kaldırmazdı valla bende bekleyenlerdenim yani

hahaa çok haklısın canım bende senin gibi düşünüyordum..Şimdi bende diyorum yok yaz gelsin olmadı kış daha iyi olmadı bahar gelsin leylekler uçuşsun ozaman sallayıp duruyorum..Dediğin gibi canım Allah büyük..vermiyorsada hayır aramak gerek..Ama bu ay moraller süper..takmıyorum kafama sende öyle yap canım çok düşünme strese de girme..

sen iyi ben kaynanamlara eltimlere kdr söledim herkeslere söledim şimdide soranlara yaa 2 ay denedık yoruldum yaz gecsin sonra baslıcaz dedim annemde dahil annem triplere girdi cocuğum olmuyor diye

aynen cnm takmıyorum bu topikten başka topiğe bile gitmiyorum ama regl tarihine 5 gun kala bende belirtiler başlıyor o zaman acabalar derken kaptırıyorum kendımı

aynen cnm takmıyorum bu topikten başka topiğe bile gitmiyorum ama regl tarihine 5 gun kala bende belirtiler başlıyor o zaman acabalar derken kaptırıyorum kendımı

işte o güzel sürecide burda geçireceğiz inşallah..burda belirtilerden bahsedip acabalarla heyecanı hep birlikte hissedeceğiz canım...

kızlar benim bat 1 ocak dıptısdıptıs bende 31 aralıkta kan testi yaptırcam yeniyıla bilimde girim durumumu diyorum yani kaldı şurda 11 gün bana

sen iyi ben kaynanamlara eltimlere kdr söledim herkeslere söledim şimdide soranlara yaa 2 ay denedık yoruldum yaz gecsin sonra baslıcaz dedim annemde dahil annem triplere girdi cocuğum olmuyor diye

işte baştan hata yapmışın tatlım sölemeseydin keşke herkese .... ama sonradan iyi kıvırmışsın triplere girecek bişe yok ki bunda nasip kısmet meselesi rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olcak

işte baştan hata yapmışın tatlım sölemeseydin keşke herkese .... ama sonradan iyi kıvırmışsın triplere girecek bişe yok ki bunda nasip kısmet meselesi rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olcak

ne bilim bebeğim sandım 1 2 ayda olcak bişey baktım olcak gibi değil kıvırdım napim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…