Umudumuz 2012

aaa ne güzel bi haber tatlım bende çok seviyorum izmiti herşey elimin altında nereye gittiysem ısınamadım bi türlü çok sevindim buraya geleceğine bakarsın yüz yüzede tanışırız

Tanışırız tabi çok sevinirim bende ..Hamile olursak işallah tecrubelerimizide paylaşırız belki bende orda doğurucam taşınmış olursam.

walla bu ay ovulasyonu falanda bilmiyorum gectimi hala var mı bakmıyorum bile Rabbim zaten verdiyse çoktan olmuştur 2 hafta sonra öğreniriz vermediyse de kırmızları kutlarız

kırmızılar gelirse frambuazlı pasta tam cuk oturur.Günlerimiz hepimizin hemen hemen yakın.Hep birlikte keser kutlarız;her iki duruma da açığım.

Bi kızım olsun..
Parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz altlarım çöksede
Gaz sancılarını gördükçe içim acısada
Kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
Diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..
Mutlu olayım ..
Kızımın saçları çıkmaya başladığında
Minicik tokalarla süsleyip püsleyim onu şelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında külotlu çorapla minicik eteğiyle göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim kızım diye ..
Tıpış tıpış yürürken bezi yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..
Olmaz mı ? .

Selamlar herkese, bende ocak ayında mutlu haberi almak istiyorum.Listeye ekleyiniz lütfen:9
Ovaluasyon 25 aralık, 7 ocakta adetimin ilk günü olucak eğer olursa ki inşallah olmaz bu sefer.

inş canımm inş.olur bi kızımız tabii isteyen herkesin olsunn bu arada geçmiş olsun bebişş

esilacım canım benim merak etme o gün gelince ben sana dicem ki esila beni listeden sil yeni bat ....

aminnnnn bebeğimmm..İnşallah gönlüne göre olur tatlımmmmmm

teşekkür ederim canım geçecek inşallah... Rabbim isteyen herkese onların vesilesiyle de bana versin inşallah

saol tatlım iyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın

çok geçmiş olsun canım hastaymışsın sanırım bende grip oldum ama Allahtan ayakta çekiyorum yatağa düşürmedi ..Grip aşısı yaradı heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…