Umudumuz 2012

amin canım inşallah.1,5 yıllık evliyim canım ama kasımdan beri istiyoruz.geçen ay olmadı bu ayda çok umutlu değilim ama bekliyorum bakalım.aralık ayında test yaptım pozitif çıktı.sonra kan testinde negatif çıktı.büyük ihtimalle test normal bildiğimiz kırmızı çizgili değildi biraz adi bir testi yani onedenle bozuk çıktı.umutlanıp stres yapmışım sanırım ve 20 gün gecikti reglim.yani toplam 40 gün geç regl oldum.bunedenle bu ay yumurtlama gerçekleşmişmidir acaba diye tereddütteyim.

mrhb canm hala olmadınmı adet kan testı yaptırdınmı tekrar...bende beklıyodum ya test yapmamıstım hanı eczaneden aldım bı test yaptım sılık cıktı ıkı gunsonrada kan testı yaptım deger 1300 du sımdı 6 haftanın dolmasını beklıyorum ama bu sıtede gorduklerımdn dolayı korkuyrorm ya kese gozkmezse dıe rabbım hayırlısıyla gösterr insallah tum ısteyenlere...

mrhb canm hala olmadınmı adet kan testı yaptırdınmı tekrar...bende beklıyodum ya test yapmamıstım hanı eczaneden aldım bı test yaptım sılık cıktı ıkı gunsonrada kan testı yaptım deger 1300 du sımdı 6 haftanın dolmasını beklıyorum ama bu sıtede gorduklerımdn dolayı korkuyrorm ya kese gozkmezse dıe rabbım hayırlısıyla gösterr insallah tum ısteyenlere...

merhaba canım yok ben geçen ay yaşadığım durumu anlattım.aralık ayında öyle olmuştu.kan testi yaptırıp negatif sonucu öğrenir öğrenmez oldum.demekkii strestenmiş.hepimiz farkında olmadan bi sürü farklı durum ve belirti okuyup stres yapıyoruz.kan testi değerin gayet normal bu hafta keseyi görürsün inşallah.allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini.

selam canım bende forumda okumuştum hsg den sonra kanalları açılıp hamile kalanlar olmuş gerek kalmaz inşallah bu ay hamile olursun:))
birde belirti olması için erken daha bence bu belirti olayına takılmayalım herkesde çok farklı oluyo çünkü...

Snunda cektirdim HSG bu ay umutluyum işallah bakalım.Doktorum korunmayın HSG den sonra hamilelik sansı artıyor dedi...Meger benim rahim agzı kapalıymış tüplerde sıkıntı yok dedi..Normal yollarla hamile kalabilirsin dedi.Ama şuana kadar rahim agzının kapalı olması sebebi ile spermle hiç tanışmamışım:)

X