Umudumuz 2012

[sıze=3]herkese iyi geceleerr :KK3:
Yeni gelen arkadaşlarımız, derya, pencil, tuğba, yeşill ve daha nickini şuan aklıma getiremediklerim hepinizde hoşgeldiniiizz :KK16:
Dilerim 2012 hayallerinizin gerçekleştiği, dualarınızın kabul olduğu, göbüşlerinizin dolu olduğu ve yüzlerinizin gözlerinizin gülümsediği bir yıl olur!:KK49::KK49:
Rabbim hepinizin gönlünde ne muradı varsa onu versin (aamiiinnn)
[/sıze]

hoşbulduk canım... Sana da koskocaman bir amiiin :))

Herkese iyi geceleerr :KK3:
Yeni gelen arkadaşlarımız, derya, pencil, tuğba, yeşill ve daha nickini şuan aklıma getiremediklerim hepinizde hoşgeldiniiizz :KK16:
Dilerim 2012 hayallerinizin gerçekleştiği, dualarınızın kabul olduğu, göbüşlerinizin dolu olduğu ve yüzlerinizin gözlerinizin gülümsediği bir yıl olur!:KK49::KK49:
Rabbim hepinizin gönlünde ne muradı varsa onu versin (aamiiinnn)

Yine gelen canlar hoşgeldiniz :KK3:

hooşşbulllduuuuukk:KK42: :KK3:
duların içinde koskocamaaaan bi amin diyorum canımcım.. :KK34:
reglimin 2. günü bugün. 4,günü doktora gidicem ilaç vericek sanırım yumurtlamaya yardımcı benim yumurtalıklar biraz tembelmiş de.
adet bitmez başşlıycam çalışmalara gün aşırı :KK17: Allah izin verirse

Aranıza almanıza cok sevindim arkadaşlar.BAT 21 aralıktı ama dün kırmızı kart gördüm ilk defa 1 gün önce oldu.Umudumuz yitirmiyorum bir daha ki aya devam diyorum.Herkes içini ferah tutsun allahtan ümit kesilmez.Ummadıgımız beklemediğimiz bir anda olacakmış gibi geliyor.
Fazla takıyoruz kafamıza galiba:) Rahat olmaya davet ediyorum herkesi kafa dagıtalım.
Birbirimizi daha yakından tanıyalım.....
Ben tugba maya evliliğimde 4. senem.İstanbulda eyüpte yaşıyorum.28 yaşındayım.Özel bir güvenlik şirketinde çalışıyorum aslında ingilizce öğretmeniyim.
Sizleride yakından tanımak isterim bu platformda birbirimize her türlü konuda destek olmaya davet ediyorum.

tesekkürler

Aranıza almanıza cok sevindim arkadaşlar.BAT 21 aralıktı ama dün kırmızı kart gördüm ilk defa 1 gün önce oldu.Umudumuz yitirmiyorum bir daha ki aya devam diyorum.Herkes içini ferah tutsun allahtan ümit kesilmez.Ummadıgımız beklemediğimiz bir anda olacakmış gibi geliyor.
Fazla takıyoruz kafamıza galiba:) Rahat olmaya davet ediyorum herkesi kafa dagıtalım.
Birbirimizi daha yakından tanıyalım.....
Ben tugba maya evliliğimde 4. senem.İstanbulda eyüpte yaşıyorum.28 yaşındayım.Özel bir güvenlik şirketinde çalışıyorum aslında ingilizce öğretmeniyim.
Sizleride yakından tanımak isterim bu platformda birbirimize her türlü konuda destek olmaya davet ediyorum.

tesekkürler

memnun oldum tatlım çok olsun her ay yeni bir umut biliyosun bizlerde beklemedeyiz

ben hilal daha 4 aylık evliyim:) 2 aydır bebek çalışmalarına başladık ilk ay hamile kaldım ama düştü şimdi umudum bu ay. yaşım 21 kocaeli izmitte oturuyorum ve kendi marketimizi işletiyorum :) tekrar memnun oldum tatlım çok

Ocak Ayında Hamiş Kalmak İsteyenlerin Listesi :KK49:

• Hkbinici:_____________________ 1 Ocak 2012
  • Sinhus:_____________________ 2 Ocak 2012
  • Umutsunuz:_____________________ 3 Ocak 2012
  • Simlipembe:_____________________ 3 Ocak 2012
  • gulnevam:_____________________ 3 Ocak 2012
  • 60Gelsin :______________________ 4 Ocak 2012
  • aklima:______________________ 4 Ocak 2012
  • Mugus1980:______________________ 5 Ocak 2012
  • cadicuk::______________________ 7 Ocak 2012
  • kepi3___________________________ 7-10 Ocak 2012
  • nilüfereren______________________ 14 Ocak 2012
  • esila_askin:_____________________ 8 Ocak 2012
  • slna:___________________________ 8 Ocak 2012
  • denizer79:_____________________ 9 Ocak 2012
  • ecrin_81:_____________________ 9 Ocak 2012
  • mevtul:_____________________ 20 Ocak 2012
  • tubamaya:________________________ 21 Ocak 2012

Son düzenleme:
ayyy taze gelinim yerim ben seni Allahım nazarlardan korusun seni ve eşini cok yakışmışsınız cnm benm yakındada inşallah bebişle taçlandırır mutluluğunuzu

oyyyy temiz kalpli arkadaşım bnm allah razı olsun canlarımmmm sade bnm değil rabbim öncelikle sizlerin evliliğini taçlandırır inş bebişle çünkü aramızda baya uzun zamandır bekleyenler var rabbim daha fazla bekletmesin bnm biricik arkadaşlarımı inş ... hepinizin mutlu haberlerini almak istiyorum kızlarrrr:KK52::KK24::KK36:

kızlar naber? varmı güzel haberler...
benim bata 8 gün kaldı...
nası sabretcem ya.....

sabırsızlık yok bebiş:KK45: hep birlikte bekleyecez burda bak dayanamayıp test yapayım deme sakın heeee :) kız hem senin ne güzel az kalmış yaaa bnm daha 13 günüm var onu ne etcen:KK1: ama hiç aklıma bile getirmiyom bu ay sanki normal aylardan biriymiş gibi takılıyom :21: hobaaaaaa:KK24:

X