Umudumuz 2012

Canlarim yorgun we argin arkiniz geldi... o kada yorgunumki ama duramadm sizsiz gerçi tlf giriym çok saglikli konuşamicz ama olsun

oy bebeğim kıyamam yaaaa valla bende öle yorgunumki dün gece çok geç yattım sabah erken kalkınca fizyolojim bozuldu yemin ederim çokkkk uykummm varrrrr

Balim bende seni ósledm tlf girdm için çabuk cwp weremiym canim benim naptiniz bugun bensiz bakim enerjiler tawan oldu inş bende şarj olmaya geldim

valla bebeğim sende olsaydın daha güzel olacaktı muhabbetler ne yapalım işte kızlarla kaynattık öle birazcık zaman geçtikçede heyecan artıyo yaa valla şimdiden heyecan bastı bile bana dahada çok var yaaa.....

Kiz daha dur ne heyecani daha yimirtlamadik bile sakin bebem rahat takiliyoz yaa bu ay

balım bnm çok tşk ederim yaa allah razı olsun herşey çok güzel allaha şükür eşimle çok iyiyiz de tek eksiğimiz bebiş işte o oldumu herşey tam olacak inş

OLACAK CANIM... ablamın arkadaşı düşük yapanlar daha çabuk hamile kalıyo demiş çok sevindim. inşallah en yakın zamanda herşey çok güzel olacak..
evet size baktıkça çok mutlu oldum bide kucaklarında bebiş olsa dedim. gerçekten harikasın tatlım. manken gibi hatunsun... bide bişey dikkatimi çekti
biz senle aynı gün evlenmişiz... : )
ve aynı duyguları yaşadık kasım ayında..
ve inşallah aynı anda doğuralım kısssssssss

anaaaaaaaa gerçektenmi bebiş :) aynı günmü evlenmişiz ayyy ne güzelll yaaa o zaman sende daha çok yeniymişsin hayatım ay inş dediğin gibi de aynı anda hamiş kalırız ayy ne güzel olur yaaa bütün arkadaşlar komple hamiş kalsak bu ay başka ne isterimki daha çok heyecanlıyım yaa

Kiz daha dur ne heyecani daha yimirtlamadik bile sakin bebem rahat takiliyoz yaa bu ay

ya ewet bebeğimde olmazssa die korku sardı şimdiden ama rahat olacam size ve kendime söz verdim bu ay rahat olacaz fazla panik yapmayacaz çok takılmayacaz öle herşeye daha var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…